Як підключити телефон до PS4

Немає кращого відчуття, ніж можливість грати на ходу, і PlayStation 4 дозволяє нам робити саме це. Хоча PlayStation Vita та PSP припинені, ми, користувачі PlayStation, все ще можемо брати участь у своїх іграх на ходу, підключаючи ваш смартфон до PlayStation.

Просто завантаживши мобільний додаток PlayStation і підключившись до мережі Wi-Fi, ми можемо брати наш PlayStation куди завгодно. Завантажте додаток і дотримуйтесь цих вказівок, щоб мати змогу брати з собою улюблені ігри PlayStation скрізь.

Подальше читання

  • Як користуватися іграми на PlayStation 4
  • Xbox One проти PS4
  • Як змінити ім’я PSN

Як користуватися програмою PlayStation Mobile

Мобільний додаток PlayStation дозволяє переглядати профілі PlayStation, порівнювати трофеї та купувати вміст із програми. Потім він автоматично завантажується на вашу консоль, доки вона активна або знаходиться в режимі очікування. Додаток не має деяких функціональних можливостей, таких як обмін повідомленнями, який було перенесено в автономний додаток, але він залишається вартим супутником для власників PS4. Якщо вам потрібно надіслати повідомлення другові в PlayStation Network (PSN) або перевірити свій обліковий запис PlayStation зі свого телефону, ви також можете скористатися новим соціальним порталом Sony My PlayStation у своєму веб-браузері.

У будь-якому випадку, ми покроково проведемо вас через процес підключення телефону до PS4.

Крок 1: Завантажте програму PlayStation

Додаток Playstation - Нове

Перш ніж завантажувати програму PlayStation для iOS або Android, вам потрібно оновити свій смартфон або планшет до останньої версії операційної системи. Для користувачів iOS вам потрібна принаймні версія 7.0, тоді як користувачам Android знадобиться принаймні версія 4.0. Після оновлення перейдіть до iTunes або Google Play і введіть “PlayStation” у поле пошуку, щоб знайти програму.

Торкніться значкаВстановити, щоб розпочати завантаження програми на свій смартфон або планшет, як зазвичай, і запустити її після встановлення. Вам буде запропоновано ввійти у свій обліковий запис PSN, що вам потрібно буде зробити. Після входу ви матимете доступ до більшості функцій програми, включаючи події, прямі трансляції та PlayStation Store.

Крок 2: Синхронізуйте свій смартфон або планшет із PS4

Додаток Playstation - другий екран

Раніше доступний у тій самій програмі, досвід другого екрану тепер доступний лише через окрему програму. Зайдіть у магазин додатків на своєму мобільному пристрої та шукайте PS4 Другий екран. Ви також можете знайти посилання на відповідний магазин додатків, натиснувши символ PlayStation внизу сторінки та вибравши Другий екран. Відкрийте програму, і ви автоматично ввійдете під той самий обліковий запис, що і основна програма PlayStation, і ви побачите всі доступні системи PS4, які готові до використання.

Крок 3: Використовуйте додаток

ps4-app-4

Тепер, коли ваш смартфон або планшет синхронізовано з PS4, ви маєте доступ до широкого спектру функцій. Найбільшу різницю ви помітите, коли телефон та консоль зв’язані? Кілька ігор PS4, таких якМеталевий редуктор Solid VіСторожові собаки,функція супутника, яку ви можете використовувати під час гри.

Поле бою 4Наприклад, програма надає доступ до ваших друзів PSN та багатокористувацьку статистику і навіть дозволяє налаштувати зброю та завантаження персонажа на мобільному пристрої. Колись програма PlayStation надавала доступ до служби обміну повідомленнями, але спілкування з друзями та ворогами було перенесено до програми PlayStation Messages, яка також є безкоштовною і доступна як на Android, так і на iOS.

Використання програми My PlayStation

My Playstation Mobile

Якщо ви не хочете використовувати спеціальний додаток для управління списком друзів PlayStation, а другий додаток для надсилання повідомлень друзям, Sony також надає вам доступ до вашого профілю PSN через службу My PlayStation у веб-браузері вашого телефону. Представлений у лютому 2018 року, My PlayStation дозволяє вам надсилати повідомлення друзям, переглядати трофеї та оновлювати свій профіль у дорозі. Однак це не дозволяє безпосередньо підключатися до консолі, як це робить спеціальна програма.

Щоб скористатися ним, просто перейдіть на сторінку my.playstation.com і увійдіть за допомогою свого акаунта PlayStation Network. Ви також можете знайти його, відвідавши домашню сторінку PlayStation і ввійшовши в систему - плитка My PlayStation буде у верхньому правому куті. Увійшовши, ви можете переглянути список своїх друзів, трофеї та профіль, натиснувши спадне меню у верхній частині екрана. Щоб надіслати повідомлення окремим друзям, перейдіть до їх профілю та виберіть Відправити повідомлення варіант.

Використання PS4 Remote Play

Віддалена гра PS4 на iOS

У березні 2019 року Sony також випустила окрему безкоштовну програму для iOS під назвою «PS4 Remote Play», яка надає користувачам iPhone та iPad можливість передавати ігри зі своєї консолі PS4 на свої мобільні пристрої через Wi-Fi.

Керувати своїм PS4 за допомогою віддаленого відтворення дуже просто. Просто завантажте програму та переконайтеся, що ваш PS4 увімкнено. Відкрийте програму та увійдіть до свого акаунта PlayStation Network та виберіть свій PS4. Якщо програма не знаходить ваш PS4 автоматично, вам потрібно буде ввести код вручну.

Після входу в програму та вибору PS4 ви можете керувати своєю ігровою системою за допомогою телефону. Ви навіть можете використовувати свій телефон як контролер, завдяки функції віртуальних кнопок.

Якщо у вас iOS 13, ви можете за допомогою Bluetooth з'єднати телефон із контролером DualShock 4. Це корисно для ігор Remote Play та деяких мобільних ігор, які підтримують цей контролер.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found