3 способи зробити знімок екрана на HTC One M9 або будь-якому іншому Android

Незалежно від причини, можливість зробити знімок екрана на смартфоні залишається однією з найважливіших функцій пристрою. Можливо, вам потрібно записати якусь важливу інформацію, увічнити якісь смішні текстові повідомлення, або повісити незручний Snapchat від друга з, ви знаєте, причин торгу. На щастя, майже кожен смартфон на ринку має принаймні один спосіб, за допомогою якого користувачі можуть виконувати згадані знімки екрана.

Для власників будь-якої широкої лінійки пристроїв смартфонів HTC існує кілька різних способів захоплення екрану телефону. Залежно від того, яка модель HTC у вас є, у вас може бути можливість виконати до трьох окремих технік. Щоб допомогти вам освоїти кожен із цих процесів, ми зібрали цей простий покроковий посібник щодо створення знімка екрана за допомогою смартфона HTC Android.

Спосіб 1. Кнопка живлення + головна

Програми HTC-One-M9

Для користувачів більшості смартфонів HTC Android наш перший метод захоплення екрану телефону звучить неймовірно звично. Щоб виконати цей метод, спочатку знайдіть кнопку живлення телефону (розташовану зверху або збоку телефону), а також кнопку головного телефону телефону (розташовану на передній панелі телефону). Натисніть і утримуйте кнопку живлення, а потім натисніть кнопку Головна, щоб зробити знімок екрана телефону.

Якщо ви успішно зробили знімок екрана свого смартфона HTC, відтворюється звук швидкого затвора, і тепер можна відпустити обидві кнопки. Ви також помітите невеликий попередній перегляд зробленого знімка екрана, а також сповіщення в меню сповіщень телефону. Просто перейдіть до папки з фотографіями телефону, щоб переглянути остаточний знімок екрана, поділитися ним на різних платформах соціальних мереж або надіслати його як текст одному зі своїх контактів.

Подальше читання

  • Як записати екран комп'ютера
  • Як зробити скріншот на Mac
  • Як зробити скріншот на Chromebook

Спосіб 2. Кнопка живлення + зменшення гучності

HTCOneM9

Другий варіант захоплення екрану смартфона HTC використовує стандартний метод, який спостерігається на більшості пристроїв на базі Android. Просто знайдіть на телефоні кнопки живлення та зменшення гучності - для нових телефонів HTC, таких як HTC One M9, ви знайдете їх збоку на телефоні, а потім натисніть і утримуйте кожну кнопку в один і той же час. Подібно до першого методу, ви помітите швидкий звук затвора та сповіщення, що означає успішний знімок екрана. Знімок екрана зберігається у папці фотографій телефону (або Знімки екрана у додатку Галерея), таким чином надаючи вам можливість надіслати його за допомогою текстового повідомлення, соціальних мереж або електронною поштою будь-якому з контактів вашого телефону.

Спосіб 3. Знімки екрана за допомогою меню швидких налаштувань

У більшості нових моделей телефонів HTC є зручне меню швидких налаштувань, що надає користувачам доступ до різноманітних опцій (наприклад, знімка екрана) одним дотиком. Щоб отримати доступ до цього меню, просто натисніть панель сповіщень на головному екрані телефону, і відкриється безліч доступних опцій.

Примітка. Якщо опція зробити знімок екрана не відображається, натисніть кнопку редагувати в меню налаштувань, щоб змінити швидкі налаштування. На отриманій сторінці перетягніть кнопку Знімок екрана до поточного списку швидких налаштувань, а потім виберіть Готово.

Коли меню відкрито, просто натиснітьЗнімок екрана щоб швидко зробити знімок екрана телефону. Отриманий знімок екрана зберігається на фотографії абоЗнімки екрана у програмі Галерея та надає можливість спільного використання через соціальні мережі, текстові повідомлення чи електронну пошту.

Останні повідомлення