Як увімкнути обмін повідомленнями RCS у Повідомленнях Google на телефонах Android

Не кожен великий прогрес смартфона є апаратним або кричущим, і обмін повідомленнями RCS (багаті послуги зв'язку) є вагомим прикладом цього. Хоча початкова передумова може здатися нудною, обмін повідомленнями RCS - це що завгодно, але не. Масове оновлення застарілих текстових повідомлень на основі SMS, якими ми насолоджуємося з 90-х років минулого століття, обмін повідомленнями RCS перетворює ваші текстові повідомлення на потужний додаток для чату, укомплектований квитанціями про прочитання, індикаторами відповідей у ​​реальному часі та інтерактивними медіа.

RCS працює вже деякий час, але нарешті він надійшов на Android належним чином. Вперше доступний як експлойт, Google розгорнув підтримку RCS для свого додатка Google Messages наприкінці 2019 року. Однак він не ввімкнений за замовчуванням, тому вам доведеться потрухатись, щоб правильно його ввімкнути. Хоча ви отримаєте ці функції лише в тому випадку, якщо і ви, і ваш одержувач увімкнули RCS, все одно варто вмикати, навіть якщо це виключено випадково. Ось як увімкнути RCS у Повідомленнях Google.

Як увімкнути обмін повідомленнями RCS в Google Messages

як увімкнути rcs-повідомлення на телефоні Android 1як увімкнути rcs-повідомлення на телефоні Android 2як увімкнути rcs-повідомлення на телефоні Android 3

Вам потрібно виконати кілька кроків, щоб увімкнути обмін повідомленнями RCS, але важливо врахувати конкретні вимоги. RCS повинен бути ввімкнений у вашому регіоні та вашим оператором, але найголовніше, майте на увазі, що RCS знадобиться ваш Wi-Fi або мобільне з'єднання для передачі даних, щоб використовувати нові функції чату. Без з’єднання даних вони просто не працюватимуть. Звичайно, без з’єднання воно повернеться до обміну повідомленнями через SMS, тому для багатьох це не є переривником, але це обов’язково потрібно пам’ятати, якщо у вас обмежена кількість мобільних даних.

Перш за все, вам потрібно буде використовувати Google Messages як основну програму обміну текстовими повідомленнями. Деякі телефони, як-от ті, на яких встановлено Android One або Google Pixel, уже використовуватимуть його за замовчуванням. Якщо у вас цього немає, вам потрібно буде завантажити додаток Повідомлення з магазину Play. Після запуску програми він попросить встановити її як програму обміну повідомленнями за замовчуванням. Звичайно, якщо ви пропустите цей крок помилково, ви можете змінити програму обміну повідомленнями за замовчуванням, перейшовши до Налаштування додаток, а потім натисніть Програми та сповіщення > Розширений > Програми за замовчуванням > Додаток для SMS . Потім виберіть програму Повідомлення як програму обміну повідомленнями за замовчуванням.

Наступним кроком є ​​відкриття налаштувань програми Повідомлення. Для цього торкніться трьох вертикальних крапок у верхньому правому куті. Ви оберете Налаштування тут натисніть Особливості чату , і, нарешті, Увімкнути функції чату щоб увімкнути обмін повідомленнями RCS. Після натискання цієї опції з’явиться нова панель із повідомленням Налаштування (помаранчевим). Через кілька секунд налаштування завершиться, і повідомлення прочитає Підключений (зеленим кольором). Якщо конфігурація не вдається, торкніться, щоб повторити спробу - і переконайтесь, що RCS працює у вашому регіоні (і з оператором мобільного телефону) .o

Після того, як ви ввімкнете обмін повідомленнями RCS, ви зможете почати грати з іншими параметрами. Звідси ви зможете перемикати квитанції про прочитання та індикатори набору тексту та дізнатись більше про конкретні функції чату, пропоновані RCS.

Останні повідомлення