Як скинути Chromebook

На вашому Chromebook все працювало бездоганно - швидкість була швидкою, і ви хиталися. Однак зараз ви відчуваєте розчарування, і ви не можете зрозуміти, що пішло не так.

Щоб усунути найпростіші системні проблеми, які спричиняють гальмування, можна скинути налаштування Chromebook. Ми покажемо вам, як швидко виправити Powerwash, а також як форматувати та скинути Chromebook.

За допомогою цих методів ваш Chromebook, швидше за все, швидко повернеться до своєї швидкої швидкості обробки.

Powerwash для чистого запуску

Аріф Бахус / Цифрові тенденції

Powerwash - це ваш перший варіант для скидання Chromebook. Цей вбудований інструмент повністю скидає машину до версії ОС Chrome, яка була спочатку встановлена ​​на заводі. Це означає, що він видаляє будь-які налаштування, зроблені вами на пристрої, - фонове зображення, роздільну здатність дисплея, домашню сторінку, теми та розширення. Він також видаляє всі облікові записи користувачів та локальні файли, що зберігаються на машині.

Це хороший варіант, якщо ви впевнені, що хочете продовжувати використовувати Chromebook зі своїм обліковим записом Google, але хочете прибрати частину безладу або спробувати вирішити проблему, яка турбує. Однак ваш Chromebook повинен буде встановити оновлення програмного забезпечення, як тільки ви знову підключите його до Інтернету після Powerwash.

Ось як це можна зробити в ОС Chrome. Майте на увазі, що Powerwash можна також натиснути на Клавіші Ctrl + Alt + Shift + R коли ви його вмикаєте.

Крок 1: У спливаючому меню клацніть на Системний годинник >Гвинтик значок. Це відкриває налаштування ОС Chrome.

Крок 2: Клацніть Розширений в списку ліворуч, щоб розгорнути меню налаштувань, а потім - Скинути налаштування показано внизу.

Крок 3: Клацніть на Скинути кнопка, що відображається поруч із Powerwash.

Крок 4: Клацніть синій Перезапустіть , щоб продовжити.

Крок 5: Щойно ваш Chromebook перезавантажується, Google представляє таке повідомлення: „Powerwash, щоб скинути пристрій Chrome таким, як новий. Усі облікові записи користувачів та локальні дані будуть видалені ”. Якщо ви впевнені, натисніть синю кнопку з позначкою Powerwash.

підтвердити Майкл Крайдер / Цифрові тенденції

Крок 6: З’являється інше спливаюче вікно “останнього шансу”. Клацніть Продовжуйте.

Ваш Chromebook знову перезавантажиться. Коли він знову ввімкнеться, він витратить короткий момент на очищення всіх даних. Потім вам потрібно буде налаштувати його, підключитися до мережі Wi-Fi і увійти в систему за допомогою свого облікового запису Google.

Формат і відновлення, коли щось піде не так

відсутній хром

Якщо з вашим Chromebook щось пішло не так, і ви навіть не можете перейти на екран входу, є ще один варіант: повністю протріть накопичувач і відновіть його зі знімного носія.

Однак пам’ятайте, що цей процес повністю знищить ОС та пам’ять вашого Chromebook, що зробить його повністю непридатним до завершення відновлення. Google рекомендує спочатку зробити кілька запобіжних заходів.

Щоб завершити цей процес, вам знадобиться окремий комп’ютер із браузером Chrome та USB-накопичувач або SD-карта розміром 4 ГБ або більше, які ви можете повністю стерти. Також непогано підключити шнур живлення.

Крок 1: Натисніть кнопку вихідОновити (кругова стрілка або F3) одночасно. Утримуючи ці клавіші, натисніть і відпустіть Потужність ключ. Продовжуйте тримати вихідОновити клавіші, доки на екрані не з’явиться повідомлення "ОС Chrome відсутня або пошкоджена".

Крок 2: На іншому комп’ютері вставте USB-накопичувач або SD-карту, відкрийте Chrome і встановіть утиліту відновлення Chromebook від Google.

Крок 3: Запустіть утиліту та натисніть синій Розпочати кнопку.

Крок 4: Введіть модель свого Chromebook, яка повинна відображатися на екрані з помилками - це текст внизу. Не забудьте точно скопіювати текст. Крім того, ви можете натиснути Виберіть модель зі списку можливість вибрати виробника та товар. Клацніть синій Продовжуйте , коли будете готові.

Крок 5: На наступному екрані виберіть USB-пристрій або SD-карту, яку ви вставили раніше, - переконайтеся, що вона правильна, щоб випадково не стерти інші накопичувачі, підключені до комп’ютера. Клацніть синій Продовжуйте кнопку.

відновлення

Крок 6: Нарешті, натисніть синій Створити зараз , щоб підтвердити місце призначення зображення для відновлення. Зачекайте, поки процес запису завершиться, і якщо ОС попросить підтвердити встановлення програмного забезпечення, зробіть це.

Крок 7: Клацніть Готово після завершення процесу, а потім вийміть USB-накопичувач або SD-карту з другого комп’ютера.

Крок 8: Вставте диск відновлення у свій Chromebook. Пристрій перезапуститься автоматично і розпочне процес відновлення. Коли на екрані з’явиться повідомлення “Відновлення системи завершено”, вийміть USB-накопичувач або SD-карту.

Після цього ваш Chromebook автоматично перезапуститься. Налаштуйте його, підключіться до мережі Wi-Fi та увійдіть у свій обліковий запис Google.

Це воно! Ви готові піти. Якщо ОС Chrome все ще залишає вас прагненням до стандартної машини Windows, ви завжди можете встановити Windows на свій Chromebook.

Останні повідомлення