Super Smash Bros. Ultimate: Як отримати DLC на заводі Піранья

Користувачі повідомляють про пошкоджені дані збереження після завантаження заводу Piranha і використання винищувача в режимі All-Star. Наразі уникайте цього і заздалегідь створіть резервну копію збережених даних.

Super Smash Bros. Ultimate запущений у грудні зі списком понад 70 персонажів, включаючи кількох новачків та кожного винищувача, коли-небудь представленого в серії на сьогоднішній день. Це вражаючий склад, але незабаром його підкріпить ще один - завод Піранья. Винищувач може кілька разів поспіль грюкати ворогів, плювати снарядами та отрутою, а також розв’язувати весняну атаку на великі відстані, серед інших ходів, і його остаточний розгром - це не хто інший, як знаменитий Пітей Піранья.

Пов’язані

  • Super Smash Bros. Остаточний посібник для початківців
  • Super Smash Bros. Ultimate: Як швидко розблокувати всіх персонажів
  • Як грати в Super Smash Bros. Ultimate з друзями в Інтернеті

Вам не потрібно витрачати зайві гроші, щоб отримати завод «Піранья», але вам потрібно виконати кілька кроків, щоб переконатися, що ви його отримаєте. Ось як отримати DLC на заводі Піранья Super Smash Bros. Ultimate.

Як дістати завод Піранья з роздрібною копією

Якщо ви плануєте придбати роздрібну версію Super Smash Bros. Ultimate, переконайтеся, що ви зробите це до 31 січня, оскільки це буде останній день, коли ви матимете право безкоштовно отримати в грі винищувача заводу Піранья. Ви повинні мати активний рахунок Nintendo, і потрібно мати доступ до електронної адреси, пов’язаної з обліковим записом.

  • Вставте ігрову карту в свій Nintendo Switch і виберіть Super Smash Bros. Ultimate плитка в головному меню.
  • Натисніть кнопку «+» на контролері та виберіть «Моя програма винагород від Nintendo», а потім «Заробіть очки».
  • Поки бали Nintendo ще не вимагаються за ігрову карту, ви будете зараховувати їх на свій рахунок і ваша ігрова карта буде зареєстрована. Якщо на код уже заявлено права, ви отримаєте спливаюче сповіщення про це.
  • Тепер ви почекайте. Nintendo надішле вам електронний лист із кодом для завантаження. На своєму веб-сайті компанія повідомляє, що цей процес може зайняти 10 днів, але ми отримали наш код менш ніж за тиждень.
  • Перейдіть до Інтернет-магазину Nintendo, вибравши піктограму подарункового пакета внизу головного меню, і прокрутіть вниз, поки не з’явиться повідомлення «Ввести код». Вставте код, який ви отримали у своєму електронному листі, і готово!

У вас є 30 червня 2019 року, щоб ввести отриманий код, тому не хвилюйтеся, якщо забудете підключити його відразу!

Як отримати завод Піранья за допомогою цифрової копії

Хочете полегшити собі справи? Якщо ви купуєте цифрову версію гри до 23:59. 31 січня ви отримаєте персонаж заводу Піранья автоматично, коли він стане доступним. Оскільки покупка здійснюється через Ваш обліковий запис Nintendo, додаткова реєстрація або викуп коду не потрібні!

Відкрийте гру

З 29 січня ті, хто зареєстрував свою копію гри, автоматично завантажать Piranha Plant після запуску гри. Переконайтеся, що ви завантажили останнє оновлення, і винищувач повинен з’явитися на екрані безпосередньо перед тим, як потрапити в головне меню.

Пропускати?

Якщо ви втратили можливість викупити код або придбати цифрову версію Super Smash Bros. Ultimate до 31 січня вам не зовсім пощастило. Пізніше персонаж також буде доступний як платний завантажуваний боєць. Цей персонаж не буде включений у Fighters Pass, де представлені нові герої, такі як Джокер Персона 5, тож вам не доведеться скидати занадто багато готівки, щоб отримати її.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found