Як дивитись 90-денного нареченого в Інтернеті: трансляція епізодів безкоштовно

Немає нічого такого цікавого, щоб провести час у карантині, як реаліті-шоу з високими ставками та ще вищою драмою, і TLC 90-денний наречений пропонує саме це. Серіал відслідковує стосунки між парами, які подали заявку або вже отримали візу K-1 - візу, спеціально розроблену для іноземних наречених громадян США. Таким чином, ці пари мають 90 днів, щоб спланувати свої весілля і, врешті-решт, взяти на себе зобов’язання, поки смерть не розлучить їх. Це звучить досить драматично для вашого виправлення телевізійного реаліті? Тоді ось як дивитись 90-денний нареченийонлайн.

Створено: TLC

Акторський склад 1 сезону: Русс і Паола, Алан і Кірлям, Луїс і Айя, Майк і Азіза

Кількість сезонів: 7

Дивіться безкоштовно на Hulu

Як дивитись 90-денного нареченого онлайн в США

Потокове обслуговування Hulu містить перші п’ять сезонів 90-денний наречений. Безкоштовна пробна версія платформи триває цілий місяць і надає клієнтам повний доступ до своєї бібліотеки популярних фільмів та телешоу. Скасування - це лише кілька простих кліків після закінчення терміну дії пробного періоду, але якщо ви хочете продовжити підписку, плата складає лише 6 доларів на місяць. Якщо ж ви хочете продовжити підписку та дивитись такі шоу, як 90-денний наречений, без рекламних перерв, щомісячна передплата коштує 12 доларів. Незалежно від того, чи зобов’язуєтесь ви передплатити рекламу, Hulu, безумовно, пропонує найдешевшу пропозицію для тих, хто зацікавлений у перегляді реаліті-шоу.

Однак, якщо ви хочете подивитися всі сім сезонів серіалу, вам доведеться придбати їх на сервісі Amazon Prime Video. Оскільки вони недоступні за щомісячну плату за підписку, вам доведеться купувати їх як окремі серії чи сезони. 1 сезон коштує 3 долари за серію та 9 доларів за всі шість. Сезони 2 і 3 можна придбати за ціною 3 долари за серію та 15 доларів за сезон, тоді як для 4, 5 та 6 сезонів встановлено 3 долари за серію та 20 доларів за сезон. Останній, 7 сезон, можна придбати за 3 долари за серію та 29 доларів за весь сезон. З урахуванням цього, якщо ви шукаєте трохи дешевші ціни на епізоди та сезони90-денний наречений, розгляньте можливість придбання їх у Vudu.

Крім того, на веб-сайті TLC доступна невеличка частина повних серій із серії. Коли з’явиться відповідний запит, ви просто увійдете в обліковий запис свого телевізійного оператора та почнете потокову передачу епізодів, які були доступні.

Сьомий сезон шоу закінчився в ефірі в лютому, але TLC ще не продовжив його на восьмий. На щастя, було сім випусків серії (таких як 90-денний наречений: до 90-ти днів), тож, коли ви наздоганите соковиту драму всієї оригінальної серії, залишиться набагато більше вмісту.

Ми прагнемо допомогти нашим читачам знайти найкращі пропозиції щодо якісних продуктів та послуг, і ми вибираємо те, що висвітлюємо ретельно та самостійно. Ціни, деталі та доступність продуктів та пропозицій у цій публікації можуть бути змінені в будь-який час. Обов’язково перед покупкою перевірте, чи вони діють.

Digital Trends може заробляти комісію за товари, придбані за нашими посиланнями, що підтримує роботу, яку ми робимо для наших читачів.

Останні повідомлення