Як додати Bluetooth до автомобіля

Ян Алленден / 123RF

Автомобільні технології розвиваються швидше, ніж хтось уявляв, а також модернізувати старий автомобіль із найсучаснішими функціями легше, ніж будь-коли. Численні компанії післяпродажного обслуговування дозволяють автомобілістам скористатися корисними функціями підключення та безпекою, не купуючи новий автомобіль. Чудовим прикладом цього є Bluetooth - це існує роками, і раніше це був дорогий варіант, пропонований виключно для автомобілів високого класу, але він став дешевим, простим оновленням для будь-якого автомобіля незалежно від його віку чи вартості.

Подальше читання

  • Кращі радар-детектори
  • Найкращі хед-ап дисплеї
  • Кращі автомобільні колонки

Bluetooth можна використовувати для телефонних дзвінків (він транслює розмову через динаміки вашого автомобіля) або для потокової передачі музики безпосередньо зі смартфона, хоча деякі основні системи обмежуються лише дзвінками. У будь-якому випадку, це функція, яка значно зменшує відволікаючі фактори та дозволяє водію постійно тримати обидві руки на кермі. Ось чому в більшості штатів існують закони, які вимагають дзвінків у режимі “вільні руки” під час руху.

З огляду на це, давайте розглянемо швидкі та доступні способи додати функціональність Bluetooth до свого автомобіля.

Універсальні системи

Himbox Bluetooth

Якщо розривати дроти просто не є вашою чашкою чаю, найпростіший спосіб додати Bluetooth - це універсальний комплект, такий як iClever Himbox Plus. Як випливає з назви, ці автономні блоки працюють практично в будь-якому автомобілі завдяки вбудованому динаміку та мікрофону. Багато з цих систем закріплюються на сонцезахисному козирку або їх можна встановити де завгодно за допомогою присосок або стрічки.

У цих систем є плюси і мінуси. Позитивною стороною є те, що багато універсальних наборів можна легко перенести з транспортного засобу на транспортний засіб, тому, якщо ви багато займаєтесь обміном автомобілів і не хочете платити за кілька одиниць, ви можете просто взяти пристрій із собою. На жаль, системи, які не підключені до вашого заводського аудіопристрою, не зможуть інтегруватися з музичними програмами вашого телефону. Зверніть увагу, що кріплення пристрою скотчем може залишити неприємний слід на вашій приладовій панелі.

Є кілька універсальних пристроїв, які підключаються до головного пристрою та можуть додавати потокову передачу музики до списку функціональних можливостей, але це ускладнює процес встановлення. Зазвичай ці пристрої варіюються від 15 до 30 доларів.

Аудіоблоки післяпродажного обслуговування

Заміна головного пристрою вашого автомобіля - чудовий варіант для тих, хто хоче отримати найбільший діапазон звукових функцій. Цей процес вимагає певної праці, і вам потрібно буде врахувати зовнішній вигляд вашої нової системи, але більшість пристроїв постачаються з простими інструкціями. Маючи терпіння, загальні інструменти та пару годин, більшість людей можуть замінити свою стереосистему. Не хочете клопоту? Багато магазинів електроніки пропонують установку приблизно за 100 доларів.

На ринку представлений широкий спектр стереосистем, що замінюються. На щастя, навіть найдоступніші пристрої мають інтеграцію Bluetooth для вільних дзвінків. Під час просування по ціновій драбині, такі функції, як потокове передавання музики через Bluetooth, повна інтеграція смартфона (завдяки чому ви можете отримати доступ до програм телефону через стереосистему), обмін текстовими повідомленнями (читання ваших повідомлень вголос, щоб ви не зважали на дорогу) , а голосові команди стають доступними. Ви навіть можете додати пристрої з Apple CarPlay або Android Auto.

Велика кількість пристроїв на ринку також означає, що ви, швидше за все, знайдете пристрій, який за кольором та дизайном відповідає вашим налаштуванням запасів. Ціни на ці пристрої стартують від 40 доларів і коливаються до декількох сотень доларів для більш багатофункціонального пристрою. Найвищі бренди, такі як Pioneer, Alpine та Kenwood, в даний час пропонують безліч доступних варіантів.

Адаптери для автомобіля

Якщо вам подобається зовнішній вигляд штатної стереосистеми вашого автомобіля, і ви не проти перехрестити дроти (не каламбур), тоді адаптер для автомобіля з функціоналом Bluetooth може бути ідеальним для вас. Crutchfield та інші роздрібні продавці продають їх широкий спектр.

Найкраща частина заводського адаптера полягає в тому, що він був спеціально розроблений для вашої марки та моделі автомобіля, тому ви матимете найкращу якість звуку та інструкції з монтажу для конкретного автомобіля. Якщо вам просто потрібен Bluetooth для дзвінків у режимі “вільні руки” та, можливо, потокового передавання музики (деякі системи обмежені звуком телефону), тоді немає необхідності замінювати весь головний пристрій.

Час встановлення та складність залежать від виробника, але більшість систем вимагають видалення заводського стереосистеми, дроту в адаптері та підключення дротового мікрофона до задньої панелі головного пристрою. Коли все буде сказано і зроблено, ви зможете здійснювати дзвінки та відповідати на дзвінки через Bluetooth через вашу заводську систему. На додаток до підтримки естетики запасів, ці адаптери, як правило, досить дешеві, середня вартість яких становить менше 100 доларів. Розкішні автовиробники зазвичай платять більше за свої пристрої, але привіт, що ще нового?

FM-передавачі

FM-передавач Nulaxy

Придбання FM-передавача - це один з найдешевших способів додати Bluetooth до автомобіля, особливо якщо ви їдете на старій моделі, у якої відсутній допоміжний вхід. Це телефонний пристрій, який підключається до прикурювача вашого автомобіля і передає сигнал через чітку FM-частоту. Встановіть для передавача значення 106,3, наприклад, налаштуйте радіо на цю частоту, і ви почуєте музику, що транслюється з вашого телефону або вашого MP3-плеєра. Більшість FM-передавачів дозволяють також телефонувати в режимі "вільні руки".

Ви можете придбати гідний FM-передавач, як цей пристрій Nulaxy, приблизно за 20 доларів. Нам подобається це рішення, оскільки воно доступне для одного. Установка також не потрібна. Ви просто вмикаєте прилад і встановлюєте його на бажану частоту. Оскільки частоти FM різняться залежно від регіону, це потребує певної настройки, якщо ви зазвичай їдете на великі відстані. Станція, яка зрозуміла, скажімо, у Рено, може транслювати хіти 90-х у Солт-Лейк-Сіті. Ви часто стикаєтесь із скиданням станції під час подорожей. Ще однією потенційною проблемою є пошук частоти відкриття. У такому великому місті, як Сан-Франциско, часто легше сказати, ніж зробити. У віддалених районах статичний струмінь може спричинити руйнування і для вашого звукового досвіду.

Приймачі Bluetooth

Mpow Bluetooth

Приймач Bluetooth - це компактний пристрій, який підключається безпосередньо до додаткового входу вашого автомобіля. Після підключення ви підключаєте пристрій до смартфона або іншого пристрою, що підтримує Bluetooth. Потім приймач відтворює музику або телефонні дзвінки через динаміки. Він схожий на FM-передавач, але для роботи йому не потрібна чітка FM-частота. З цієї причини якість звуку часто перевершує звук, що передається по радіо. Суть, звичайно, полягає в тому, що ваш автомобіль повинен мати додатковий вхід. Більшість пізніх моделей автомобілів мають допоміжний вхід готовий. Але пристрій не буде сумісним зі старими моделями, якщо ви не захочете оновити стереосистему. У такому випадку, скоріше за все, ви захочете стереосистему, сумісну з Bluetooth.

Список варіантів приймачів Bluetooth на ринку майже нескінченний. Ви можете знайти стандартну одиницю приблизно за 20 доларів. На даний момент Mpow робить один з наших улюблених варіантів. Завдяки стриманому дизайну та декільком корисних функцій, приймач Mpow є надійним вибором. Користувачі, які завантажили мобільний додаток Mpow, можуть використовувати його для пошуку свого автомобіля на стоянці - додаткова функція, яку ви не знайдете на інших приймачах. Багатоточкова технологія дозволяє тримати два пристрої на зв'язку теж. Завдяки цьому додатку ви можете передавати музику через iPod і все одно приймати дзвінок на своєму iPhone.

Останні повідомлення