#CondomChallenge Craze: Небезпечний і німий

презерватив виклик головиЦе називається # condomchallenge - але воно може не затримати води.

Скажіть, що ви хочете про підлітків, в Інтернеті, але соціальні медіа все частіше стають потужним інструментом для заохочення (або, принаймні, спроб) людей брати участь у соціальних благах. Візьмемо, наприклад, останній # condomchallenge, призначений для того, щоб підкреслити важливість безпечного сексу та використання презервативів. Але, незважаючи на найкращі наміри, цей трюк здається дивно небезпечним.

Тенденція передбачає наповнення презерватива якомога повнішим водою, тому він виглядає як підірвана повітряна куля, а потім скидається на чужу голову. Якщо ви правильно впоралися з цією частиною, презерватив повинен закінчитися обмотаним навколо голови, з водою, яка оточує обличчя, але все ще в презервативі. Занепокоєння, звичайно, полягає не тільки в ризику задухи, перебуваючи у ванні з присмоктаним до обличчя презервативом, але також у можливості потонути від води всередині презерватива.

Справді, здебільшого рідко буває гарною ідеєю надягати презерватив на голову.

Марення, мабуть, розпочалось минулого тижня групою друзів в Японії у відео на YouTube під назвою "Виклик японського презерватива". На даний момент відео переглядає понад 20 000 переглядів, а комусь може здатися малоймовірним місцем для початку кампанії з безпечного сексу. Буквально пару років тому японські молоді люди також розпочали тенденцію до повного припинення сексу, викликаючи занепокоєння, що Японія "може врешті-решт загинути", повідомляє The Guardian.

Горіло #condomchallenge pic.twitter.com/yjSHYRprW8

- Хенк (@hankleitz) 25 листопада 2015 р

Я зробив😭😂😭😭😭

# Condomchallenge не вперше презервативи стають частиною небезпечного Інтернету. Приблизно в той самий час люди почали турбуватися про те, що молоді люди в Японії утримуються від сексу, молоді люди в інших регіонах світу брали участь у тенденції, що включала хропіння презервативів, а потім витягування їх з рота. А ще - виклик кориці. Шиш.

Хоча багато з цих тенденцій здаються тривожними та мають ризик, деякі вважають, що різні шалені презервативи в соціальних мережах можуть стати корисними. І, принаймні, ми можемо бути впевнені, знаючи, що молоді люди нарешті зрозуміють важливість правильного використання презерватива.

Останні повідомлення