Як додати обліковий запис електронної пошти до iPhone

Якщо ви нещодавно отримали новий iPhone або нову електронну адресу, підключення облікового запису електронної пошти до телефону є, мабуть, головним пріоритетом. Apple робить цей процес максимально безболісним - тобто, припускаючи, що програма пошти не зникла з головного екрана, - але все одно важливо знати, куди йти, щоб ви могли зв’язати свій рахунок, коли у вас буде кілька вільних хвилин.

Ось усе, що вам потрібно знати про додавання електронної пошти, автоматично або вручну.

Подальше читання

  • Найкращі програми електронної пошти для iPhone та iPad
  • Як надіслати текстове повідомлення з комп’ютера
  • Як створити одноразові адреси електронної пошти

Варіант 1: Додайте електронну пошту автоматично

Apple спрощує налаштування електронної пошти, підключаючись до популярного постачальника через налаштування. Головне, що цей процес працює лише з основними платформами електронної пошти, такими як Google, iCloud, Microsoft Exchange та Yahoo, які також можуть інтегрувати іншу інформацію, наприклад події календаря, у ваш телефон. Якщо ви не використовуєте менший, менш відомий поштовий клієнт, це найкраще місце для початку.

Крок 1: Перед початком роботи переконайтеся, що ваш iPhone увімкнено та підключено до Інтернету. Почніть з головного екрана та виберіть додаток Налаштування, щоб розпочати.

Крок 2: У Налаштуваннях прокрутіть вниз, доки не побачите опцію для Паролі та облікові записи з ключовим логотипом. Виберіть це. На наступному екрані ви зможете побачити будь-які підключені облікові записи, які у вас вже є (наприклад, iCloud, можливо, вже є там, залежно від того, як ви налаштували свій iPhone). Вибирайте Додати обліковий запис щоб розпочати процес додавання електронної пошти.

Крок 3: Apple тепер покаже вам декілька найкращих постачальників послуг електронної пошти, з якими він може підключитися автоматично - наразі шість. Виберіть свою платформу електронної пошти з цього списку або перейдіть до нашого розділу про введення електронного листа вручну.

Крок 4: На новому екрані введіть свою адресу електронної пошти та пароль для свого облікового запису електронної пошти. Кожен постачальник матиме свій окремий процес входу, тому це буде виглядати трохи інакше залежно від того, що ви оберете. Наприклад, Microsoft Exchange надасть вам основну форму для заповнення та ідентифікатор пристрою Exchange для використання адміністратором Exchange. Yahoo просто переведе вас до версії своєї веб-сторінки для входу. Як би не виглядав екран, зареєструйтесь із відповідною інформацією та виберіть Далі.

Крок 5: Apple Mail підтвердить ваш обліковий запис і зв’яже вашу електронну адресу. Тепер у вас буде можливість імпортувати та використовувати конкретну інформацію з вашого календаря або контактів електронної пошти. Як правило, це гарна ідея синхронізувати цю інформацію на різних пристроях, але ви можете вибрати те, що вам підходить. Збережіть електронну пошту, коли закінчите, і все готово!

Варіант 2: Додайте електронну пошту вручну

Цей параметр працює, якщо ви хочете підключити електронну адресу, яка не є одним із декількох великих постачальників, перелічених Apple, або якщо ваша електронна пошта не доступна в Інтернеті таким же чином. На щастя, це все ще дуже легко налаштувати і не займе набагато більше часу, хоча у вас може не бути можливості зв’язати свої контакти та календар.

Крок 1: Подібно до автоматичної опції, почніть із переходу в Налаштування. Прокрутіть вниз до Паролі та облікові записи, потім виберіть Додати обліковий запис.

Крок 2: Тут ви побачите список сумісних автоматичних постачальників послуг Apple, але внизу зверніть увагу, що є опція для Інший. Вибирайте Інший починати.

Крок 3: Тепер у вас буде кілька варіантів додавання різних облікових записів, але ви хочете, щоб перший варіант був у верхній частині, Додати обліковий запис пошти. Apple надасть вам форму для заповнення з вашим ім’ям, адресою електронної пошти, паролем та описом (можливо, ви захочете позначити її робочою чи шкільною електронною поштою, наприклад). Заповніть всю цю інформацію, а потім виберіть Далі.

Крок 4: Зачекайте, поки програма підтвердить вашу електронну адресу. Якщо щось піде не так, переконайтеся, що ваша адреса та пароль є повністю точними. Якщо все піде за планом, ваша електронна адреса буде знайдена, і ви зможете вибрати Готово щоб закінчити процес.

Тепер ваш обліковий запис електронної пошти повинен бути зв’язаний! Зайдіть до програми Mail та зачекайте, поки вона оновиться, що може зайняти пару хвилин. Завершивши, ви зможете отримати доступ до всіх своїх повідомлень електронної пошти, а також до основних функцій створення та управління електронними листами. Не забудьте оновити додаток, щоб переконатися, що він шукає нові електронні листи, коли ви ним користуєтесь!

Ви також можете ознайомитися з нашими посібниками про те, як розблокувати iPhone без розпізнавання обличчя або як переміщувати фотографії між iPhone, якщо ви отримуєте нову модель.

Останні повідомлення