Як налаштувати кілька моніторів для ігор на ПК

Існує багато різних речей, які ви можете зробити для вдосконалення своїх ігрових навичок на ПК, а налаштування декількох моніторів - це одне, що може покращити вашу гру. Маючи стільки екранів, щоб не відставати, ви створите захоплюючий досвід, який виведе ваш ігровий процес на абсолютно новий рівень.

Складна частина - налаштування цих моніторів. Оскільки ви будете працювати з кількома екранами, кабелями та портами, дуже важливо, щоб ви точно розуміли, що робите.

Крок 1: Перевірте всі свої монітори

Вигнутий ігровий монітор Acer Predator

Ми не збираємося перераховувати будь-які необхідні монітори для цього багатоекранного проекту, але ми вкажемо на очевидне: спробуйте вибрати новіші монітори, які мають однакову модель.

Забезпечення того, що монітори однакові, дозволяє дуже легко виміряти та спланувати їх, а також налаштувати та обслуговувати. Без правильного регулювання висоти, ви також можете боротися за те, щоб різні монітори були точно паралельними один одному. Як мінімум, приємно мати монітори з усіма схожими портами. У наші дні це, мабуть, означає, що всі ваші монітори повинні мати підключення HDMI або DisplayPort (так, є також DVI, але це менш імовірно).

Ви також хочете, щоб усі монітори мали підтримку однакових функцій, таких як графічна синхронізація. Ваша гра може виглядати серйозно дивно, якщо ваші монітори мають різні функції дисплея та варіанти підтримки.

Нарешті, ви захочете переконатися, що ваша відеокарта має достатньо підключень для трьох моніторів. Наприклад, якщо ви використовуєте три монітори 4K, вам потрібно переконатися, що ваш графічний процесор має три порти HDMI для використання. Так, ви можете змішувати і підбирати порти, якщо це необхідно (скажімо, два HDMI і DisplayPort, але знову ж набагато простіше, якщо у вас просто кілька однакових моделей моніторів. Якщо у вас немає спеціальної відеокарти або ви нічого не знаєте про це - ну, це, мабуть, має бути першим кроком перед налаштуванням набору моніторів. Спеціальні відеокарти в основному є необхідністю для цього процесу.

Примітка: Є сплітери, якими можна скористатися, якщо у вас чудовий графічний процесор, але лише один або два сумісні порти: це не зовсім оптимально, але це звичайний випадок.

Крок 2: Перевірте свою відеокарту

Тут є хороші новини - сьогоднішні графічні процесори, як правило, виробляються з розумінням того, що деякі люди хочуть мати кілька моніторів, тому, якщо ви нещодавно купили графічний процесор, підтримка надається не з коробки. Це робить справи набагато простішими, ніж це було за старих часів. Однак, якщо ви купуєте графічну карту спеціально для цього проекту, ви можете переконатися, що вона має правильний вид та кількість портів. Ви також повинні підтвердити певні багатоекранні функції, які:

AMD

Відеокарти AMD вже кілька поколінь підтримують кілька моніторів і навіть розбилися з цим, коли була представлена ​​його мультимоніторна технологія Eyefinity з підтримкою до трьох одночасних моніторів на одному графічному процесорі. Eyefinity забезпечує правильне розподілення зображення на всіх підключених екранах та гарантує, що скоси не закривають жодних важливих деталей. Це дуже ефективна настройка, необхідна для якісного ігрового досвіду. Зауважте, що Eyefinity дружить із з'єднаннями DisplayPort, тож саме ці порти слід шукати на моніторах.

Nvidia

Рішення Nvidia називається "Surround", і його повинен мати ваш графічний процесор Nvidia. Як і Eyefinity, Surround підтримує кілька моніторів, а також 3D-ігри. Surround працює з усіма стандартними підключеннями монітора.

Якщо ви застрягли на своєму поточному графічному процесорі, і це не все, на що ви сподівались, є адаптери для такої технології, як Eyefinity, які можуть допомогти вам у вирішенні MacGyver.

Крок 3: Підключіть все і увімкніть

Порти монітора CTL 4K 2

Цей крок простий. Спочатку підключіть все до мережі, перевірте свої порти, щоб переконатися, що вони правильні, а потім увімкніть його.

Для налаштування вам знадобиться використовувати лише один екран, тому не збивайтеся з того, як виглядають інші екрани, поки не виконаєте крок 4.

Крок 4: Змініть налаштування за необхідності

Для налаштування ігор ми пропонуємо пропустити будь-які налаштування операційної системи і перейти прямо до панелі керування графічним процесором, де відбувається справжня дія. Як AMD, так і Nvidia мають панелі керування, де ви можете налаштувати кілька моніторів і налаштувати за необхідності. Для AMD ось як ввійти в налаштування та переконатися, що Eyefinity відрегульовано належним чином. Ось як розпочати роботу з чіпами Nvidia. Якщо під час гри щось виглядає не зовсім так, ви завжди можете перейти до налаштувань монітора та відрегулювати за потребою.

Важлива примітка: Сумісність гри

Перше питання, яке виникає у багатьох людей, - чи буде їхня гра взагалі сумісною з налаштованим мультимонітором. Відповідь зазвичай так, особливо якщо ви граєте в більш сучасну гру для ПК.

Існує досить добре оновлений перелік ігор, сумісних з функціями декількох моніторів. Якщо ви подивитесь на нього, то помітите, що він включає найновіші ігри та чимало ігор минулого десятиліття. Насправді, ігри, мабуть, були більш досконалими таким чином, ніж графічні карти в минулому. Отже, дуже великі шанси на те, що будь-яка гра, про яку ви мрієте грати в оточенні екранів, буде справно працювати. Однак не кожна інді-гра чи старіша гра може мати повну підтримку функцій, про які ми говорили.

Останні повідомлення