Наріжте і наріжте ваші фотографії, обрізавши їх на ПК або Mac

Це може викликати розчарування, коли ти робиш фотографію дорогоцінного моменту, лише усвідомлюючи, що його зіпсував незнайомець, що нависає у фоновому режимі. Хоча ви можете забути, що коли-небудь знімали зображення - і ризикуєте назавжди втратити пам’ять - ви також можете обрізати незнайомця з кадру. На щастя, є безліч програм для редагування фотографій, доступних як для настільних, так і для мобільних платформ, що дозволить вам легко обрізати фотографію. Нижче ми зібрали вичерпний посібник із того, як обрізати фотографію, віддаєте перевагу Windows, MacOS або мобільним платформам.

Поки ви готові, подивіться на наш вибір найкращого безкоштовного програмного забезпечення для редагування фотографій та наш детальний посібник із видалення фонового зображення.

Як обрізати фотографію за допомогою програми Paint (Windows)

Microsoft Paint - не зовсім найнадійніша частина програмного забезпечення для редагування зображень. Навіть нова версія оновлення для творців Windows 10, яка містить безліч корисних функцій, залишає бажати кращого.

Тим не менше, програмне забезпечення було попередньо встановлене на всіх машинах Windows, оскільки компанія випустила Windows 1.0 у 1985 році. Вона не обтяжена передовими інструментами або вражаючими можливостями, але вона надає досвідчений інструмент обрізки для внесення простих редагувань.

як обрізати фотографію Слони в Paint

Крок 1: Відкрийте програму Paint і використовуйте Файл> Відкрити n , щоб відкрити зображення, яке потрібно редагувати. Під час перегляду зображення на вкладці Домашня сторінка клацніть на Виберітьі перетягніть інструмент, щоб охопити частину зображення, яку потрібно обрізати.

як обрізати фотографію, роблячи виділення в Paint

Крок 2: Коли ви задоволені своїм вибором, натиснітьУрожай, врожай кнопку праворуч відВиберіть.

Як обрізати обрізання фотографій у програмі Paint

Як обрізати фотографію за допомогою Snipping Tool або Snip & Sketch (Windows)

Windows 10 включає інші вбудовані інструменти, які дозволяють користувачам легко обрізати фотографії та інші зображення, просто натискаючи та перетягуючи. Цю просту утиліту, яку називають інструментом "Вирізка", можна знайти, натиснувши на Рядок пошуку Windows, ввівши “Snipping Tool” та вибравши перший результат. Хоча цей інструмент буде замінено на Snip & Sketch у майбутніх оновленнях, він залишається простим способом обрізання та збереження зображень без необхідності в редагуванні.

Зображення Windows 10 Snipping Tool Даніель Мартін / Знімок екрана

Виберіть Новий фрагмент кнопка у верхньому лівому куті - нагадує ножиці з кольоровими колами позаду. Значок вашої миші перетвориться на приціл. Просто клацніть та перетягніть хрестик, щоб вибрати область фотографії, яку ви хочете обрізати, і відпустіть мишку, щоб створити новий фрагмент.

Потім ви можете скористатися пером, підсвічуванням та ластиком Snipping Tool для редагування обрізаного зображення, а також можете зберігати, копіювати та надавати зображення за потреби. Для тих, хто потребує більш досконалого редагування зображень, різнокольоровий Сльоза крапля логотип дозволяє користувачам відкривати свої фрагменти в Paint 3D.

Зображення Windows 10 New Snip Даніель Мартін / Знімок екрана

Snip & Sketch - це оновлена ​​версія, яка замінить інструмент Snipping Tool, але в даний час вона також доступна в Windows 10. Функції Snip & Sketch приблизно однакові з функцією Snipping Tool, але є кілька ключових відмінностей. Snip & Sketch може робити важкодоступні знімки екрана, які неможливо зробити за допомогою інструментів Snipping, як-от параметри меню програм або вказівки піктограм, які з’являються лише тоді, коли миша наводиться.

Щоб активувати Snip & Sketch, натиснітьКлавіша Windows + клавіша Shift + клавіша S створювати прямокутні фрагменти, фрагменти вільної форми, фрагменти вікон та повноекранні фрагменти, клацаючи та перетягуючи мишу. Після відрізання користувачі можуть використовувати інструменти пера, підсвічування та гумки, а також олівець, сенсорний текст, обрізання зображення та лінійку.

Зображення Windows 10 Snip & Sketch Даніель Мартін / Знімок екрана

Як обрізати фотографію за допомогою програми Photos (MacOS)

Photos - це програма для керування фотографіями та редагування фотографій, яка ексклюзивна для MacOS від Apple, яка працює подібно до вже неіснуючого iPhoto. Як і Preview та Photo Booth, мінімалістичне програмне забезпечення для зображень попередньо інстальоване в останніх ітераціях MacOS, тобто кожен, хто має машину під управлінням MacOS Yosemite або пізніше, має доступ до програми. Використовуючи влучно названі фотографії, ви можете легко згрупувати фотографії в альбоми, позначити їх, класифікувати та обрізати.

Крок 1: Відкрийте зображення, яке ви хочете відредагувати, у Фотографії. Клацніть на Редагувати фотоу правому верхньому куті (на цьому етапі вам може бути запропоновано додати зображення у свою бібліотеку). Тепер у верхній частині програми ви отримаєте три кнопки: Налаштування, Фільтри та Обрізання.

Обрізати зображення у програмі Photos на Mac

Крок 2: Клацніть Урожай, врожай у верхній частині програми. За бажанням клацнітьАспектщоб вибрати співвідношення сторін для отриманого врожаю. В іншому випадку відрегулюйте прямокутник вручну відповідно до частини зображення, яку потрібно обрізати.

Обрізати зображення у програмі Photos на Mac

Крок 3: Клацніть жовтимГотовоу правому верхньому куті, коли ви задоволені своїм вибором. 

Як обрізати фотографію за допомогою Photoshop (Windows / MacOS)

Хоча Photoshop не потрібен, якщо вам просто потрібно обрізати зображення, він залишається найвідомішим програмним забезпеченням для редагування фотографій. Хоча преміум-програмне забезпечення дороге, ви завжди можете обрати безкоштовну пробну версію, якщо хочете перевірити його чудові можливості. Що стосується обрізання, Photoshop дозволяє зробити це всього за кілька кроків.

Крок 1: Відкрийте зображення, яке потрібно редагувати, у Photoshop. Далі виберіть Інструмент обрізання на лівій панелі інструментів. Він нагадує квадрат із кількома лініями, що виступають із двох кутів. Налаштуйте свій вибір, щоб захопити частину зображення, яку ви хочете зберегти.

як обрізати обрізання фотографій у Photoshop

Крок 2: Коли ви задоволені своїм вибором, натисніть Галочка у верхній частині вікна. Він повинен розташовуватися праворуч від меню інструмента «Обрізання».

як обрізати фото обрізати фото в Photoshop

Як обрізати фотографію за допомогою Pixlr (Інтернет / iOS / Android)

Pixlr - це потужний мобільний та веб-редактор, який підходить для обрізання зображень у вікні браузера або на смартфоні. Програмне забезпечення freemium вимагає від вас трохи більше, ніж завантаження зображення або введення URL-адреси фотографії перед обрізанням зображення, і, як і Fotor, процес цього майже однаковий на різних платформах.

Крок 1: Якщо ви використовуєте веб-програмне забезпечення, перейдіть на головний веб-сайт Pixlr. Виберіть або Advanced Pixlr Ed варіант або Грайливий Pixlr X . Зверніть увагу, що вам потрібно буде ввімкнути Adobe Flash у своєму браузері, якщо ваші поточні налаштування блокують його. Будь-який редактор зображень працює ефективно, але розширена опція пропонує більше інструментів та функцій для редагування зображень. Щоб розпочати редагування, виберіть Відкрити зображення вгорі вікна. Потім ви можете вибрати фотографію, яку ви хочете обрізати, за місцем розташування.

Зображення кнопки відкритого зображення Pixlr Даніель Мартін / Знімок екрана

Крок 2: Клацніть на Кадрування значок розташована у верхньому лівому куті панелі інструментів. Це схоже на квадрат з лініями, що стирчать з країв. Крім того, ви можете використовувати комбінацію клавіш C. для переходу в режим обрізання.

Зображення кнопки обрізання Pixlr Даніель Мартін / Знімок екрана

Крок 3: Далі клацніть і перетягніть виділення на область зображення, яку ви хочете зберегти. Ви також можете використовувати Меню обмежень для цього у верхній лівій середині редактора. Інструмент дозволяє встановити задані пропорції для зображення за допомогою таких варіантів, як вільний розмір, вільне або фіксоване співвідношення сторін та піксель за пікселем. Коли ви задоволені своїм вибором, натисніть Подати заявку , щоб зберегти зміни. Потім ви можете завантажити обрізане зображення.

Що стосується обрізання фотографій, то безліч інструментів може виконати цю роботу. Але за допомогою наведених вище варіантів ви можете зробити набагато більше, ніж редагувати зображення - якщо ви вирішите піти далі за допомогою своїх навичок ретушування фотографій. Якщо ні, ці комплексні програми та редактори повинні виконати свою роботу.

Останні повідомлення