Як клацнути правою кнопкою миші на Mac

Клацання на сенсорній панелі або миші здається природним для всіх користувачів комп’ютерів. Користувачі Mac тепер бачили представлення трекпада та миші Apple Magic. Обидва з них не пропонують традиційні кнопки лівої та правої кнопки миші.

Якщо ви відчуваєте труднощі або новачок у Mac, цей посібник для вас. Використання візуальних зображень та описів допоможе вам знову ефективно натиснути. Продовжуйте читати і знову легко натискайте.

Трекпад MacBook

Apple MacBook-огляд-трекпад2 Білл Роберсон / Цифрові тенденції

Почнемо з найпоширенішого (і заплутаного) методу натискання: трекпад MacBook. Мультитач-сенсорна панель чутлива, але вона не містить явних підказок чи кнопок для клацання лівою / правою кнопкою миші, що може заплутати початківців Mac. Що ще гірше, іноді правила змінюються для нових MacBook.

На щастя, є кілька простих способів клацнути правою кнопкою миші незалежно від ваших уподобань. Всі ці методи також працюють для Magic Trackpad від Apple, який майже ідентичний версії MacBook.

Використання команд клавіш

Перший варіант найпростіший у використанні, особливо якщо ви працюєте з Windows. Просто натисніть Контроль клавішу та натисніть або клацніть де завгодно на сенсорній панелі. Клавішу управління можна знайти в лівому нижньому куті клавіатури MacBook, розташовану між функціональною та опціональною клавішами.

Поки вона утримується, клавіша управління перемикає трекпад в режим правої клавіші миші, тому просто тримайте палець натиснутою, щоб утримувати клацання правою кнопкою миші.

Клацання двома пальцями

Далі йде той, який користувачі MacBook використовують найбільше завдяки простоті доступу. Оскільки на трекпаді MacBook немає окремих кнопок, вам потрібно буде натиснути двома пальцями, щоб отримати доступ до функцій правої клавіші. Вказівний палець упирається в центр трекпада, клацніть середнім пальцем вниз. Це працює з іншими пальцями, але це поєднання є найбільш точним і послідовним. Клацнувши, він повинен негайно відобразити параметри правої клавіші миші, незалежно від того, де на трекпаді ви натискаєте.

Якщо це не спрацьовує, вам, мабуть, доведеться виконати певні налаштування в системних налаштуваннях, про що ми пояснюємо нижче.

Як змінити уподобання

Крок 1: Зверніться до нашого друга Системні налаштування, який повинен бути у рядку меню. Цього разу шукайте Трекпад, що має бути правильним Миша варіант. Виберіть його і, можливо, переконаєтесь, що ви перебуваєте в Наведіть і натисніть вкладку.

Крок 2: Шукати Вторинний клік, і переконайтеся, що його вибрано. Потім виберіть спадне меню та подивіться на ваші варіанти.

Крок 3: Ви повинні побачити можливість натискання двома пальцями на трекпад або натискання правої / лівої нижньої сторони, щоб почати клацання правою кнопкою миші. Ми шанувальники двопальцевого підходу, який легко вивчити та уникає проблемних моментів, коли ви випадково натискаєте на дно трекпада, щоб почати випадкову клацання правою кнопкою миші. Однак сміливо експериментуйте з усіма варіантами, щоб побачити, який з них вам найбільше подобається.

Примітка: Новіші Mac з 2015 року або пізніше використовують те, що Apple називає трекпадом “Force Touch”. Це дозволяє відкривати нові опції залежно від того, наскільки сильно ви натискаєте на трекпад. Сюди входить силовий клацання, який відбувається, коли ви сильно натискаєте одним пальцем, і це може здатися природним варіантом клацання правою кнопкою миші.

Однак Apple воліє зарезервувати Force Click для інших функцій, таких як попередній перегляд та параметри редагування. Те, що робить Force Click, залежить від програми. Вона ніколи не може повністю замінити функцію клацання правою кнопкою миші, але ми пропонуємо вам поглянути на її функції, щоб побачити, чи можете ви використовувати її для доповнення інших видів діяльності та полегшення вашої роботи.

На Apple Magic Mouse

Ютака Цутано / Вікімедіа Ютака Цутано / Вікімедіа

Як і трекпад, миша Apple чітко не розділена на окремі зони клацання і іноді не підтримує клацання правою кнопкою миші з поля, що може бути неприємно. Якщо ви трохи розгублені правилами миші Apple, не хвилюйтеся! Існують варіанти налаштування, щоб встановити мишу, як вам більше подобається. Давайте розглянемо ваші варіанти.

Ключові команди

Як і на трекпаді, просто натисніть Контроль , а потім клацніть мишею одним пальцем. Зазвичай це метод за замовчуванням клацання правою кнопкою миші Apple. Утримуючи клавішу Control, перемикає мишу в режим клацання правою кнопкою миші. Ми знаємо, що це звучить трохи дивно, але деякі люди насправді віддають перевагу такому підходу.

Спробуйте скористатися цим варіантом трохи і подивіться, що ви думаєте.

Зміна уподобань

Замість цього ви можете налаштувати мишу так, щоб вона відповідала певним чином відповідно до ваших минулих звичок. Вони знаходяться в меню, відмінному від налаштувань трекпада, тому виконайте такі дії:

Крок 1: Направлятися до Системні налаштування у рядку меню, а потім виберіть Миша. Для звичайної миші Apple це має відкрити вікно з двома вкладками. Переконайтесь, що ви перебуваєте в Наведіть і натисніть та знайдіть варіант із написом Вторинний клацання. Цей параметр повинен бути позначений.

Крок 2: Відразу під цим виділенням є спадне меню, що дозволяє встановити додатковий клацання праворуч або ліворуч від миші. Напевно, ви хочете вибрати правильну сторону - у Apple є мало відео, які показують вам, якими є поточні ефекти, якщо це стає заплутаним.

Крок 3: Після закінчення вийдіть і експериментуйте з мишею!

На жаль, немає можливості безпосереднього контролю чутливості цих клацань ліворуч / праворуч. Пропонуємо вам трохи поекспериментувати і подивитися, чи працює миша Apple для вас, чи вам потрібно подумати про заміну. Зрештою, існує безліч альтернатив, якщо ви хочете виглядати за межами обладнання Apple.

Тепер, коли ви знайомі з системними налаштуваннями вашого Mac, подумайте про використання цих порад, щоб пришвидшити роботу вашого Mac в цілому.

Останні повідомлення