Що важливо (а що ні) при купівлі ігрового робочого столу

Ігровий робочий стіл - це велика інвестиція, тому бажано серйозно поставитися до покупки та провести свої дослідження. Серед найважливіших речей, які слід врахувати, - це зберігання, необроблена потужність, можливість модернізації та додаткові картки.

Першим кроком є ​​визначення, які фактори є найбільш важливими, а які ігрові настільні комп'ютери доставляють те, що вам потрібно. Але якщо прийняти стільки рішень, це може бути трохи лячно.

Не засмучуйтесь, ми тут, щоб допомогти. Ось як зрозуміти, що для вас найважливіше при покупці ігрового робочого столу.

Один розмір підходить не всім

Томаш Патлан

Більшість геймерів починають з апаратного забезпечення всередині комп’ютера. Ми розглянемо це досить швидко, але, перш ніж дістатись, поговоримо про зовнішній вигляд.

Ігрові комп’ютери зараз мають різноманітні форми та розміри. Існують невеликі системи, такі як Сокіл Північно-Західний Тікі, вежі середнього розміру, такі як Acer Predator G1, і моноліти, такі як Origin Millenium.

Малі системи, ну, маленький. Вони ненав’язливі і підходять там, де більші системи просто не можуть. Вони ідеально підходять для геймерів, яким бракує великого письмового столу або вони хочуть користуватися ПК у домашньому кінотеатрі. Малі розміри можуть обмежити майбутні можливості оновлення, проте деякі ПК розміром з пінту видають багато шуму.

Середні вежі - хороший компроміс і ідеально підходять для більшості людей. Вони досить малі, щоб поміститися під, на типовому робочому столі або в них, але достатньо великі, щоб забезпечити можливість модернізації та прийнятного охолодження. Вам доведеться трохи доплатити за скляні бічні панелі та вишукані кольорові схеми, але ви вже знаєте, чи це вас цікавить.

кут огляду робочого столу походження тисячоліття - Ден Бейкер / Цифрові тенденції

Нарешті, ми дійшли до монолітів, відомих як повні вежі. Вони часто настільки великі, що не помістяться на столі, не звисаючи спереду чи ззаду. Кілька повних веж настільки високі, що навіть не вмістяться під дошка.

Повна система башти може мати невелику цінову премію за середню башту. Але з ними надзвичайно легко працювати, тому що вони мають достатньо місця для всього, що ви хочете покласти в них, включаючи ваші руки, що може бути дуже корисно, якщо у вас великі рукавиці.

Деякі спеціальні виробники, такі як Origin та CyberPower, пропонують вибір випадків під час налаштування. Повною вежею найпростіше стиснутись і працювати, але попередньо переконайтеся, що ви знаєте її розміри. Якщо місце на робочому столі важливе, але вам не зовсім комфортно працювати в тісному районі, виберіть середню вежу.

Є менші варіанти, але їх складніше модифікувати, як правило, голосніші, і вони не обов’язково підтримують усі ваші варіанти обладнання.

Почніть з серця: процесор

ноутбук-процесор

Коли ви купуєте ігровий робочий стіл, будь то той, який ви створили самостійно, власну ігрову платформу чи готову модель від Dell або HP, процесор стане першою специфікацією, яку ви побачите - і з поважної причини. Процесор визначає ефективність роботи системи в більшості програмного забезпечення.

Кількість ядер процесора є головним фактором. Варіанти варіюються від двох до 16 ядер в основному просторі. Якщо у вас не надто великий бюджет, чотириядерний чіп повинен бути настільки низьким, наскільки це можливо, щоб не зіткнутися з проблемами продуктивності деяких програм та ігор.

Однак, завдяки поточним цінам, шестиядерний чіп є гарним місцем для початку. Ті, хто прагне виконати багато потужних робіт, можуть замість цього нацелитись на вісім ядер або більше, залежно від того, наскільки програмне забезпечення може скористатися перевагами великої кількості ядер.

Що стосується AMD проти Intel, AMD, як правило, пропонує кращу цінність у всьому ціновому спектрі, забезпечуючи більше ядер і набагато кращу багатопотоковість завдяки кожному чіпу, що користується підтримкою одночасного багатопоточності.

Якщо ви граєте лише в ігри на робочому столі, Intel 9900K і 9900KS забезпечать найкращі частоти кадрів, але їх значення в інших місцях зменшиться. Вони також недешеві.

Для глибшого занурення в найкращі процесори, які вам потрібні, перегляньте наш поглиблений посібник.

Чудовий графічний процесор робить чудовий ігровий ПК

GTX 1070 Ti

Якщо ви дещо серйозно ставитеся до ігор, вам слід звернути найбільшу увагу на відеокарту. Це компонент, котрий найбільше допомагає прикрасити ваші ігри, виплюнути високу частоту кадрів і зробити відтворення більш високою роздільною здатністю.

Номери моделей розповідають вам велику частину історії тут, оскільки картки з більшим номером, як правило, означають більшу продуктивність, хоча там є деякі застереження, і розігнані моделі від сторонніх партнерів з графічного процесора можуть зменшити пробіли в продуктивності між версіями. RTX 2060 Super майже такий же потужний, як, наприклад, більш дорогий RTX 2070.

Починаючи з нижньої частини, графічні процесори початкового рівня, такі як AMD RX 570 або Nvidia GTX 1650, забезпечать вам гідну продуктивність при відтворенні в 1080p. Якщо ви хочете грати в 1440p з пристойною частотою кадрів, вам потрібно щось потужніше, як RTX 2060 або RX 5700.

Тим, хто цікавиться іграми 4K або 100+ кадрів в секунду в будь-чому, окрім простих ігор Esports, потрібно буде дивитись вище і глибше копатись у своїх кишенях. Високоякісні відеокарти обійдуться вам дорого, і в деяких випадках вони сягають понад 1000 доларів.

Як правило, гарною ідеєю є вибір нових карт, які в даному випадку є графічними процесорами Nvidia GTX 16 та RTX 20 та AMD RX 5000. Однак велика цінність має бути і зі старими картками, поки акції вистачають.

Огляд AMD Radeon RX Vega 56 та 64 Білл Роберсон / Цифрові тенденції

Одним з часто заплутаних елементів відеокарт є відеопам'ять (або VRAM). Легко дізнатися, скільки система Оперативна пам’ять вам потрібна, але графічні процесори визначити трохи складніше. Ви можете вибрати між двома картками, які схожі, але пропонують різні суми VRAM. Більше VRAM не має суттєвого впливу на загальну продуктивність само по собі, але це дозволяє відеокарті краще обробляти певні візуальні особливості.

Базова лінія для сучасних ігор близько 1080p повинна становити 3 Гб, хоча ми б збільшили це до 4 Гб, якщо в них не так багато грошей, оскільки більшість нових карток мають цей показник зараз. Якщо ви хочете пограти з використанням більш високих налаштувань деталізації та захистити свою систему в майбутньому, на 8 ГБ варто витратити ще кілька доларів, але це не є суворо необхідним, особливо при меншій роздільній здатності.

Ми не рекомендуємо кілька відеокарт. Хоча колись це був чудовий вибір для ігор високого класу, сьогодні конфігурації з декількома картками часто стикаються з проблемами підтримки драйверів або ігор, які заважають їм розкрити весь свій потенціал. Кілька карток також голосніші та гарячіші, ніж одна карта.

Якщо ви застрягли у виборі між AMD або Nvidia, останній має підтримку трасування променів на своїх вищих картах серії RTX 20, але це неможливо в подальшому. Більше того, поточний перелік ігор, що підтримують трасування променів, у кращому випадку мінімальний, з підтримкою додаткових назв у майбутньому розширюється, але все ще далекий від широкого. Придбання відеокарти лише для трасування променів поки що не є великою інвестицією. Поглиблене вивчення супервибірки корисно, але не завжди виглядає чудово.

Обидва драйвери компанії пропонують програмне забезпечення для зменшення затримок, а також покращення зображення для покращення зовнішнього вигляду ваших ігор.

Щоб отримати додаткові поради щодо придбання графічного процесора, перегляньте наш посібник із найкращих відеокарт.

Не витрачайте гроші на непотрібну оперативну пам’ять

ОЗП

Ми протестували такі системи, як Alienware Area-51 R5, які мають 64 ГБ системної оперативної пам'яті. Це повністю зайве для ігор.

Хорошим базовим рівнем для сучасних ігрових систем є 16 Гб, особливо з урахуванням того, наскільки ціни впали за останні місяці. Але ви можете втекти з 8 Гб, якщо граєте у старіші ігри або не шкодуєте жертвувати деталями чи частотою кадрів, щоб заощадити.

Зрештою, пам’ять - це одне з найпростіших речей, яке можна оновити пізніше - і одне з найдоступніших.

Ось поточний ландшафт щодо пам’яті для шести популярних ігор, щоб дати вам уявлення про те, що вам потрібно на робочому столі:

  • Fortnite - Мінімум 8 ГБ, рекомендується 16 ГБ
  • Doom Eternal - Мінімум 8 ГБ, рекомендується 8 ГБ
  • Доля 2 - Мінімум 6 ГБ, рекомендується 8 ГБ
  • PUBG - Мінімум 8 ГБ, рекомендується 16 ГБ
  • Overwatch - Мінімум 4 ГБ, рекомендується 6 ГБ
  • Період напіввиведення: Алікс - 12 Гб

Тим не менш, додаткова пам'ять більше 16 Гб просто залишається невикористаною. Будь-які гроші, які можуть бути витрачені на оперативну пам’ять понад 16 Гб, натомість слід спрямувати на компонент, який має більший вплив на продуктивність.

Але майте це на увазі: системна пам’ять використовується не лише іграми. Для всього, що працює на вашому ПК, потрібна пам’ять - від операційної системи до драйверів миші та клавіатури. Якщо Доля 2 сам використовує 6 Гб системної пам’яті під час роботи, для всього іншого вам потрібно достатньо більше. Ось чому розробники рекомендують більші суми, щоб ваш ПК мав місця для дихання, поки гра залишається активною. Хочу грати Doom Eternal? Упакуйте свій робочий стіл 16 ГБ.

Твердотільні накопичувачі швидкі і тепер доступніші

Більшість комп’ютерів, що продаються сьогодні, постачаються з принаймні 500 ГБ механічним жорстким диском і, в більшості випадків, з моделлю 750 ГБ або 1 ТБ. Більше місця, звичайно, але невикористаного місця не потрібно, тому наша рекомендація проста: купуйте стільки місця, скільки вам потрібно, і зосередьте все інше на продуктивності.

Тут з’являються твердотільні накопичувачі. Твердотільні накопичувачі не тільки набагато швидші, ніж жорсткі диски, але вони також набагато дешевші, ніж були раніше. На даний момент твердотільні накопичувачі SATA приблизно вдвічі дорожчі за жорсткі диски зі схожими обсягами пам’яті, і вам не потрібен величезний простір. Твердотільного накопичувача на 512 ГБ достатньо для зберігання Windows та більшості ваших ігор, і це суттєво вплине на те, як почувається ваш ПК, а також наскільки швидко ви завантажуєте ігри.

Маючи пристойний твердотільний диск під капотом, Windows повинна завантажитися і бути готовою до використання менш ніж за 30 секунд. Ігри, які завантажуються на жорсткий диск за хвилину, повинні виконуватися за 10 до 20 секунд на SSD.

Вам навіть не потрібно купувати найшвидші накопичувачі, щоб отримати вигоду. Старий 2,5-дюймовий твердотільний накопичувач SATA за 60 доларів буде працювати майже так само добре, як і накопичувач NVMe з такою ж ємністю за 200 доларів. Хоча ці останні, менші накопичувачі у формі палички є більш стрункими, швидшими та не потребують жодних кабелів живлення або даних, вони не забезпечують значного покращення продуктивності Windows або часу завантаження гри. Вони приносять більшу користь, якщо ви часто переносите файли, редагуєте відео або не заперечуєте, щоб витратити набагато більше для незначного підвищення продуктивності в реальному світі.

Який би диск ви не придбали, переконайтеся, що твердотільний диск, який ви вибрали як основний пристрій зберігання, містить операційну систему. Ви отримаєте перевагу швидкого завантаження та швидкої роботи у повсякденному використанні. Ось чому ми не рекомендуємо твердотільний диск з обсягом менше 200 Гб. Якщо встановлено Windows, невеликий диск може містити лише кілька ігор.

Якщо вам потрібно багато місця для зберігання носіїв чи роботи, розгляньте додатковий жорсткий диск для додаткового місця, лише для твердотільного накопичувача для Windows та ігор.

Прохолодно і тихо

Охолодження безпосередньо не пов’язане з продуктивністю, але воно може мати вплив, як і задоволення від ПК. Ваш процесор і відеокарта поставляються із власними кулерами прямо з коробки, тому, якщо вам не цікаві рівні шуму або підтримка компонентів прохолодними для розгону, вам не потрібно більше думати про це - особливо, якщо ви граєте із увімкненими навушниками, де шум не такий важливий.

Але якщо ви хочете комп’ютер із тихим шепотом та / або хочете вивести його за межі основних характеристик, хороша ідея - подумати про вдосконалене охолодження. Великі повітряні охолоджувачі - це найдоступніші та найефективніші способи охолодження центрального процесора, хоча все-в-одному охолодження та спеціальні цикли теж є варіантом.

Відеокарти трохи складніші, хоча ви також можете їх охолодити. Ми рекомендуємо просто придбати сторонні картки з гідним рішенням для охолодження, щоб забезпечити нижчий рівень шуму та кращу продуктивність.

Не втрачайте гроші на кухонній раковині

Є деякі компоненти, на які ми рекомендуємо витратити трохи більше, щоб отримати потрібну якість. Хороший блок живлення є яскравим прикладом, і ми маємо список найкращих блоків живлення, які ви можете придбати з різними бюджетами.

Ніколи не купуйте неякісний блок живлення, оскільки дешевий може загинути і взяти з собою інші компоненти. Також не слід витрачати більше 100 доларів, щоб отримати щось хороше у своєму діапазоні потужності. Щоб дізнатися більше про вибір блоку живлення, зверніться до таких сайтів, як RealhardTechX та GamingScan.

Материнська плата - це не те, на що потрібно витрачати купу, але теж не надто бюджетний. Материнські плати середнього класу дадуть вам стабільну систему з усіма необхідними слотами розширення та функціональними можливостями. Супердорогі більше орієнтовані на оверклокерів або тих, хто хоче поглянути на свою систему. Бюджет від 80 до 150 доларів і залиште на цьому.

Крім цих двох факторів, вам не потрібно занадто сильно потіти. Такі компоненти, як звукові карти, Ethernet, порти USB тощо, входять до складу пристойної материнської плати. Ви вже знаєте, чи потрібна вам така функція, як Wi-Fi або нішовий роз’єм.

Зосередьтеся на тому, що для вас важливо

Ігровий робочий стіл - це рівновага. Важливо зважити свої інвестиції в потрібні компоненти.

Відеокарта та процесор повинні отримувати основну частину вашого бюджету на покращення зовнішнього вигляду гри. Швидше зберігання допоможе покращити загальне відчуття роботи системи та швидкість завантаження. Приємний випадок - це приємно, але це не покращить вашу гру. Більше пам’яті має своє місце, але якщо це більше, ніж ви насправді використаєте, це не принесе великого значення.

Маючи це все на увазі, побудуйте ПК, який дозволить вам добре почуватись щодо кінцевого результату. Якщо гарний вигляд важливий, тоді переконайтеся, що ваш добре. Якщо ви хочете налаштувати і розігнати, витратьте трохи часу на отримання хорошої пам’яті та гідного кулера. Є речі, які ви можете зробити, щоб максимізувати свою ігрову ефективність, але найважливіше отримати потрібний для вас ПК.

Останні повідомлення