Як виправити проблеми з Wi-Fi у Windows 8.1

як виправити windows 8 1 wi fi випуски shutterstock 124904114 alphaspirit / Shutterstock Якщо ви користувач ПК, який нещодавно перейшов на Windows 8.1, можливо, ви помітили помилку при підключенні до бездротової мережі. Проблема виникає, коли під піктограмою мережевих налаштувань, зазначеною на панелі завдань, з’єднання описується як „Обмежене” або „Немає доступу до Інтернету”. На щастя, усунення цієї помилки є відносно простим завданням, припускаючи, що проблема пов'язана з програмним забезпеченням, а не через несправність бездротової карти.

Якщо ви особисто стикаєтесь із подібною проблемою з підключенням до Інтернету у Windows 8.1, турбуватися не потрібно. За допомогою цього посібника ми швидко повернемо вас до Інтернету!

Скиньте налаштування мережевого адаптера

Насамперед. Перед тим, як спробувати щось інше, вам слід скинути мережевий адаптер - фізичний компонент усередині комп’ютера, що забезпечує бездротове з’єднання з мережею. Щоб скинути адаптер, перейдіть курсором у верхній правий кут екрана, наведіть курсор миші вниз і виберітьПошукз меню брелоків. У рядку пошуку введітьЦентр мереж та спільного використання і натисніть на перший результат.

Отже, відкриється вікно панелі управління, і ви зіткнетеся з низкою опцій. Однак єдине, про що вам доведеться турбуватися, це Змініть налаштування адаптера на лівій стороні екрана. Клацніть на нього, щоб перенаправити вас на список підключень до Інтернету, один із яких повинен вказувати мережу Wi-Fi. Клацніть правою кнопкою миші на з’єднанні Wi-Fi та виберіть Dпридатний для використання. Після цього ви захочете вибратиУвімкнути для повного скидання бездротового адаптера.

Після скидання адаптера наступним кроком є ​​перевірка успішності процедури. Найпростішим способом цього було б відкрити нове вікно в будь-якому веб-браузері, наприклад, Internet Explorer або Google Chrome, і ввести веб-адресу будь-якого веб-сайту, який ви часто відвідуєте. Для мене я вступивGoogle.com, що привело мене до знайомого екрану пошуку, але практично всього буде достатньо.

Якщо браузер не може відобразити потрібну веб-сторінку, поверніться доМережеві підключеннявікно, наведене вище, і ще раз клацніть правою кнопкою миші піктограму, що позначає ваш бездротовий адаптер. Цього разу виберітьДіагностуйте. Це призведе до діагностики, яка спробує виявити причину переривання мережі.

Імовірно, щоМережа Windows Діагностика не може визначити корінь проблеми, ви зустрінете екран, на якому написано:Усунення несправностей не могло виявити проблему. Ви можете спробувати вивчити інші варіанти, які можуть бути корисними. В інших варіантах, це посилання на альтернативні маршрути, які були зручно перераховані для вас у підзаголовку нижче.

Відкат драйверів

Якщо усунення несправностей мережевого адаптера не вирішить проблему, можливо, перезапис драйверів, встановлених корпорацією Майкрософт, на оригінальні драйвери виробників. У цьому випадку наведіть курсор у верхній правий кут екрана, перетягніть його вниз і виберітьПошукзнову. Цього разу вам потрібно буде шукатиДиспетчер пристроїв. Введіть це, і відкриється нове вікно. ВДиспетчер пристроїввікно, двічі клацнітьМережеві адаптери, щоб підказати спадне меню. З цього моменту клацніть правою кнопкою миші мережевий адаптер, з яким у вас виникли проблеми, і виберітьОновіть програмне забезпечення драйвера.

Згодом з’явиться ще одне вікно із запитом, як ви хочете шукати програмне забезпечення драйверів. Не робіть вибір для автоматичного пошуку. Натомість вибирайтеЗнайдіть на моєму комп’ютері програмне забезпечення драйверів, після чогоДозвольте вибрати зі списку драйверів пристроїв на моєму комп’ютері. У результаті має з’явитися перелік двох варіантів: 1) драйвер від виробника мережевого адаптера, наприклад Intel або Qualcomm Atheros, та 2) драйвер від Microsoft. У наведеному нижче прикладі перелічено два драйвери виробників, але це не повинно бути для вас, якщо ви не вирішили вручну встановити додаткові драйвери в певний момент вашої обчислювальної кар’єри.

Просуваючись далі, ви захочете вибрати драйвер виробників, зображений нижче як Intel Centrino Wireless-N 2230. Програмне забезпечення драйвера буде встановлено після повідомлення про підтвердження. Після завершення інсталяції ви захочете перезавантажити комп’ютер і переконатися, що проблема вирішена. Якщо ні, існує ще один метод, який слід застосувати.

Вимкніть налаштування TCP у командному рядку

Зараз це рішення може здатися дещо складнішим, але, як і інші вищезазначені методи, наведені вище, насправді воно досить просте. По-перше, ви захочете відкритиКомандний рядок з адміністративними привілеями. Для цього наведіть курсор у верхній правий кут екрана, перетягніть його вниз і виберітьПошук. Цього разу вам потрібно буде ввести текстКомандний рядоку рядку пошуку та клацніть правою кнопкою миші перший результат. Потім виберітьЗапустити від імені адміністратора. Потім Контроль облікових записів користувачів запитає про внесення змін до вашого комп’ютера. Ви захочете відповісти, сказавшиТак.

Командний рядок привітає вас у новому вікні. На цьому етапі вам потрібно буде ввести кілька команд, натискаючи клавішу Enter після кожної.

Команди такі:

  • int tcp встановлена ​​евристика вимкнена
  • int tcp встановити глобальний autotuninlevel = вимкнено
  • netsch int tcp встановити глобальний rss = увімкнено

Результат повинен виглядати точно так само, як зображення, яке я надав вище. Щоб підтвердити, що налаштування TCP успішно вимкнено, введіть командуnetsh int tcp show global і натисніть Enter ще раз. Потім вікно повинно з’явитися так само, як моє на знімку екрана нижче. Все повинно бути відключено, крім стану масштабування на стороні отримання. Після перевірки параметрів TCP слід перезавантажити комп'ютер.

Це не використовується! - Залишилися рішення

Якщо жодне з цих рішень не працювало на вашу користь, і Microsoft, і Dell виділили ресурси спеціально для перерваних з’єднань Wi-Fi, з якими стикаються користувачі Windows 8.1. Крім того, існує низка онлайнових форумів, таких як офіційна спільнота Microsoft, мережа, повністю присвячена допомозі користувачам ПК, як і вам, з усуненням технічних проблем. Якщо у вас виникли запитання щодо інформації, яку я надав у цій статті, радимо залишити всі відповідні запити в розділі коментарів нижче. Я зроблю все можливе, щоб знайти відповідь, навіть якщо у мене немає рішення відразу в моєму розпорядженні.

Дякуємо за читання!

Останні повідомлення