Reddit очищає свою публічну головну сторінку для нових користувачів

reddit нові фотографії сторінок профілю -Reddit вносить зміни на свою загальнодоступну домашню сторінку, намагаючись представити більш дезінфіковану версію свого сайту новим користувачам.

Сайт агрегації соціальних новин оголосив про оновлення у вигляді публікації Reddit у середу. Відвідувачі Reddit, які не хочуть реєструватися або входити в систему, тепер бачитимуть більш "різноманітний" вміст, стверджує платформа. Вони не бачитимуть публікацій із небезпечних для роботи спільнот та дорослих субредітів, спільнот, які зазвичай відфільтровуються з титульної сторінки за замовчуванням учасниками, та субредітів, які вирішили взагалі відмовитись від першої сторінки.

Reddit гідно охрестив нову сторінку r / popular, тоді як раніше її називали r / all. Для тих користувачів, які все ще хочуть отримати доступ до попередньої першої сторінки, ви можете вибрати її на сірій навігаційній панелі у верхній частині сайту. Обидві версії містять результати, що перекриваються, оскільки обидві вони зосереджені на виведенні на екран найбільш популярних повідомлень, поданих користувачами.

"R / all - це" все ", тому в ньому багато контенту NSFW, який не виходять користувачі, які вийшли з системи", - пояснив адміністратор Reddit Сімбавульф в оголошенні.

На запитання користувачів про докладнішу інформацію про типи спільнот, які відфільтровуються, Сімбавульф відповів: «Наприклад, великі субредіти, які присвячені конкретним іграм, сильно фільтруються, а також конкретні види спорту та вузько орієнтовані політично пов’язані субредіти, тощо »

Це негайно призвело до звинувачень у цензурі, яка залишається делікатною темою на сайті. Однак Reddit наполягає на тому, що r / popular є більш демократичним, ніж його попередник, і пропонує більш "всеохоплюючий" досвід, відкриваючи двері для більшості громад, які роблять це на першій сторінці. В оголошенні Сімбавульф також показав, що Reddit працює над алгоритмічним фільтром для вмісту NSFW, який він може застосувати в майбутньому.

З іншого боку, зареєстровані користувачі не вплинуть на зміни. Учасники все ще бачитимуть свою звичайну головну сторінку, що складається з підписаних підредитів, коли вони входять в систему. Активні користувачі, які хочуть отримати доступ до нової сторінки r / popular, можуть це зробити за допомогою панелі навігації.

Останні повідомлення