Як закріпити веб-сайт на панелі завдань

Windows 10 включає багато цікавих інструментів, але якщо ви подобаєтесь багатьом людям, все більше і більше вашого цифрового життя відбувається у вашому веб-браузері і ніде більше. У такому випадку ви хочете тримати під рукою свої найважливіші веб-сайти. Найпростіший спосіб отримати доступ до них у Windows 10 - це меню «Пуск» та панель завдань, що обробляє їх більш-менш як програми як самі по собі.

В цілому, хоча перенесення веб-сайту з веб-переглядача на панель завдань є дещо іншим, залежно від того, який браузер ви використовуєте.

Гугл хром

Додавання веб-сайту на панель завдань за допомогою Google Chrome вимагає додаткових меню, ніж для інших браузерів, але це не означає, що це важко. Ось як розпочати:

Крок 1: Відкрийте веб-сайт, який ви хочете закріпити на панелі завдань у Google Chrome.

Крок 2: Клацніть меню з трьома крапками у верхньому правому куті.

Крок 3: Клацніть Інші інструменти, після чого Створіть ярлик.

Крок 4: Коли з’явиться спливаюче вікно, ви можете налаштувати назву ярлика та встановити прапорець, якщо хочете відкрити сайт у новому вікні. Потім ви можете вибрати Створити. Потім ярлик повинен автоматично з’явитися на робочому столі.

Крок 5: Клацніть і перетягніть новий ярлик на панель завдань. Або ж клацніть ярлик правою кнопкою миші та виберітьЗакріпити на панелі завдань.

Примітка для Mac: Chrome працює трохи інакше на MacOS. Замість використання Створіть ярлик інструмент, вам потрібно буде замість цього вибрати Зберегти сторінку як... Потім у вікні, що з’явиться, переконайтеся, що ви зберігаєте посилання на свій Робочий стіл. Це має додати ярлик на робочий стіл, не проблема.

Firefox

На жаль, Firefox не має інтегрованого способу закріпити ярлики на панелі завдань, як це робить Chrome. Однак є обхідний шлях.

Крок 1: Створіть новий ярлик Firefox. Для цього виконайте пошук Firefox у вікні пошуку Windows. Клацніть правою кнопкою миші відповідний результат і натисніть Відкрити розташування файлу. Клацніть і перетягніть ярлик Firefox на робочий стіл або скопіюйте та вставте його туди.

Крок 2: Клацніть правою кнопкою миші на новому ярлику та виберіть Властивості.

Крок 3: В Цільова поле, доп -ерл а потім веб-сайт, до якого потрібно перейти закріпленим посиланням. Наприклад: C: Програмні файли Mozilla Firefoxfirefox.exe -url //www.digitaltrends.com

Крок 4: Клацніть гаразд. Потім клацніть ярлик правою кнопкою миші та виберіть Закріпити на панелі завдань.

Microsoft Edge

Microsoft Edge

У браузері Microsoft Edge (поки він ще існує) є один з найпростіших методів закріплення веб-сайту на панелі завдань. Просто виконайте ці швидкі кроки:

Крок 1: Відкрийте потрібний веб-сайт у браузері Edge.

Крок 2: Клацніть на піктограму меню з трьома крапками у верхньому правому куті.

Крок 3: Прокрутіть меню, поки не знайдете Закріпіть цю сторінку на панелі завдань. Клацніть на ньому.

Якщо ви бажаєте закріпити в меню "Пуск", натисніть наІнші інструментиа потім виберітьЗакріпіть цю сторінку на Пускваріант.

Microsoft Edge Chromium

Аріф Бахус / Цифрові тенденції

Нещодавно корпорація Майкрософт представила бета-версію свого браузера Edge, засновану на механізмі Google із відкритим кодом Chromium. Ми вже працювали з цим веб-переглядачем, і він поєднує в собі найкраще від Microsoft Edge та Google Chrome разом. На щастя, це також полегшує закріплення веб-сторінки на панелі завдань. Ось як:

Крок 1:Відкрийте веб-сайт, який ви хочете закріпити на панелі завдань.

Крок 2: Клацніть меню з трьома крапками у верхньому правому куті.

Крок 3:Виберіть Інші інструменти.

Крок 4: Виберіть варіант Закріпити на панелі завдань. Введіть в назві веб-сайту, а потім натиснітьPIN-код.

Отже, ось вам. Ми розглянули всі популярні веб-браузери та пояснили, як ви можете закріпити веб-сайт на панелі завдань для швидкого та простого доступу. Ознайомтеся з іншими нашими посібниками з веб-перегляду, включаючи наші найкращі браузери та те, як ви можете залишатися анонімними в Інтернеті.

Останні повідомлення