Як "заскочити" на Echo, Echo Show або Echo Dot - Unlockr

Ви знаєте, що вони говорять про вас! Ваші діти, ваші друзі, батьки - кожен має свою думку. Тепер із Amazon Echo ви можете підслуховувати ці тихі дискусії, коли виходите з кімнати.

Ми розглядаємо функцію “Drop-In” для пристроїв Echo та наскільки простою в експлуатації. Хоча ви не можете підслуховувати людей без прямого дозволу, багато людей забули про цю зручну функцію Echo. "Заїзд" - це цікавий спосіб стежити за подіями у вашому домі.

Крок 1: Завантажте програму

Завантажте додаток Amazon Alexa

По-перше, переконайтеся, що ви завантажили програму Alexa на свій пристрій Android або iOS (і це остання версія). Наразі Drop In повинен працювати з усіма доступними пристроями Echo, хоча, звичайно, для роботи Drop In вам знадобляться два різні пристрої Echo: за допомогою програми ви іноді можете зайти на інші пристрої, але не можете прямий дзвінок (однак ви можете приймати голосові дзвінки). Після завантаження та запуску програми вам буде запропоновано налаштувати Alexa Calling and Messaging. Якщо ви цього не зробите, торкніться спливаючої підказки внизу екрана, щоб зареєструватися та заповнити свою важливу контактну інформацію.

Крок 2: Увімкніть Drop In на пристроях

Увімкніть Drop-in в додатку Amazon Alexa

Як уже згадувалося раніше, функція "В'їзд" вимкнена за замовчуванням, тому люди повинні ввійти, щоб використовувати "Вхід". Наведіть на піктограму у верхньому лівому куті програми Alexa і виберіть її, щоб опустити Меню. Вибирайте Налаштування пристрою звідси і по черзі виберіть кожен із своїх пристроїв Echo.

У налаштуваннях пристрою Echo знайдіть розділ із зазначенням Зв'язокі виберіть його. Зв'язок розділ матиме Зайти розділ. Переконайтеся, що Зайти увімкнено. Ви можете вибрати його та вибрати між Увімкнено, Вимкнено, і Тільки моє домогосподарство.

Якщо ввімкнути функцію Drop In на всіх ваших пристроях Echo, ви зможете ініціювати побутові Drop Ins, просто сказавши: “Alexa, заходьте”, а потім вимовити конкретну назву пристрою Echo. Якщо це все, що ти хочеш зробити, то ти можеш піти! Але ви також можете увімкнути Drop Ins за межами вашого будинку, якщо хочете.

Крок 3: Увімкніть свій профіль

Щоб здійснювати дзвінки через додатки Alexa і змусити інших робити те саме, вам також потрібно ввімкнути Drop In у своєму профілі. На щастя, це дуже легко зробити. Просто виберіть Спілкуватися внизу програми Alexa, а потім виберіть Зайти вгорі. Alexa з’явиться із повідомленням про те, як увімкнути Drop, перейшовши до Мій профіль. Опинившись, зробіть Зайти розділ увімкнено, а якщо ні, виберіть його, щоб увімкнути.

Крок 4. Увімкніть заїзд контакту та попросіть його зробити те саме

Тепер настав час увімкнути Drop In для інших ваших контактів. Виберіть Спілкуватися ще раз, а потім виберіть Контакти у верхньому правому куті та виберіть Контакти, з якими ви хочете поговорити. Ви помітите, що вони матимуть “Alexa Calling & Messaging”Під своїм ім’ям, якщо вони мають пристрій Echo або обліковий запис Alexa, що означає, що ви можете ввімкнути Drop In для них. Під Дозволи, переконайтесь, що Дозволити заходити для контактів, до яких ви хочете зайти на домашньому пристрої.

Однак важливо зателефонувати своєму контакту і попросити його зробити те саме для вашої контактної інформації, якщо тільки ви не хочете, щоб опція "Вхід" була інструментом одностороннього спілкування. Крім того, якщо ви хочете налаштувати Drop Ins для своїх дітей або інших членів сім'ї, а не лише для пристроїв, ви можете створити тут контакти для них і ввімкнути ці Drop Ins, щоб ви могли телефонувати їм по імені під час виконання команд.

Крок 5: Почніть телефонувати

Закінчивши налаштування функції, просто скажіть сповіщальне слово на своєму пристрої та „Зайдіть до [ім’я особи]“, щоб розпочати дзвінок. Ви також можете почати дзвінок із Контакти сторінки.

Коли хтось потрапляє на вас, світлове кільце на вашому Echo почне пульсувати зеленим, пролунає звуковий сигнал, і вони будуть автоматично підключені, що дозволить їм почути все, що знаходиться в радіусі вашого пристрою. Якщо ви та ваш контакт використовуєте пристрої, оснащені екраном, відео буде виглядати дещо спотвореним протягом декількох секунд, що дасть вам можливість зробити себе більш презентабельним, якщо ви цього ще не зробили. Однак майте на увазі, що ви можете вимкнути відео в будь-який момент під час дзвінка, сказавши “відео вимкнено”, або торкнувшись екрана та вибравши Відео вимкнено.

Якщо ви не хочете мати можливість отримувати дзвінки через Drop In - зрештою, хто хоче, щоб їх друзі знали, що вони роблять кожну секунду дня? - Ви також можете увімкнути режим "Не турбувати" на своєму Echo, який блокуватиме функцію Drop In, доки ви не вимкнете її.

Девід Коген - постійний співробітник Digital Trends - веде TheUnlockr, популярний технічний блог, який фокусується на новинах, порадах та підказках, а також на новітніх технологіях. Ви також можете знайти його в Twitter, обговорюючи останні технологічні тенденції.

Останні повідомлення