Як дивитись фільми "Форсаж" по порядку

Наступний внесок у франшизі "Форсаж", Розлючений 9, має вийти в 2021 році, що пройшло повних 20 років з моменту дебюту оригінального фільму. Так, команда вуличних перегонів, розкрадання транспортних засобів, що рятує світ - кхм, сім’я - Домініка Торетто, Брайана О’Коннера, Летті та невеликої армії другорядних персонажів існує вже два десятки років.

Масивна франшиза є однією з найкасовіших за весь час, заробивши разом понад 5 мільярдів доларів. Зараз він включає дев'ять фільмів, включаючи спін-оф Форсаж подарунки: Гоббс і Шоу, два допоміжні короткометражні фільми, а також відокремлений фільм, що працює, та розподілене телешоу для Netflix Шпигунські гонщики.Дуейн Джонсон, який грає Люка Хоббса у франшизі, показав, що навіть Гоббс і Шоу має своє продовження у творах, що потенційно може створити франшизув межах франшиза.

Простіше кажучи, франшиза "Форсаж" величезна. Якщо ви хочете наздогнати все, що відбулося в цій сазі, вам можуть знадобитися невеликі вказівки, тому що, як і Marvel Cinematic Universe, ви не можете просто дивитись фільми, виходячи з того, коли вони вийшли. Нижче ми розбили найкращий порядок перегляду фільмів "Форсаж", щоб слідувати сюжету так, як це було задумано.

Попередження: Попереду деякі спойлери.

Форсаж (2001)

Він Дізель та Пол Уокер у "Форсажі"

Той, хто все це розпочав. Якщо ви бачили лише деякі останні фільми у франшизі, 2001-ті Форсаж буде майже шокуючим у своїй стриманості. Перший фільм прослідковується офіцером LAPD під прикриттям Брайаном О’Коннером (Пол Уокер), коли він проникає в екіпаж відомого вуличного гонщика та лідера банди Домініка Торетто (Він Дізель) для розслідування автокрадіж. Врешті-решт, Брайан розуміє, що має більше спільного з Домом, ніж очікував, і закохується в сестру Дома Мію. Замість того, щоб перевернути Дом, Брайан допомагає йому врятуватися, створюючи основу для тривалого партнерства.

Прелюдія з турбонаддувом для 2 Fast 2 Furious (2003)

Пол Уокер у фільмі "Прелюдія з турбонаддувом для двох швидких 2 лютих"

Перший короткометражний фільм у франшизі увійшов до спеціального видання DVD 2003 року 2 Швидкий 2 Furious.Це не є важливим переглядом - це поховано в особливих особливостях DVD - але воно забезпечує приємний невеликий зв’язок між першим і другим фільмом і показує, наскільки перспективною була ця франшиза. Посткредитні сцени Marvel отримують ажіотаж, але франшиза "Форсаж" знаходила творчі шляхи для подальшого розвитку історії півтора десятиліття тому.

У шестихвилинному фільмі Брайан перебуває на втечі, допомагаючи Дому врятуватися. Він тікає з Лос-Анджелеса і починає перемагати на вуличних перегонах по всій території США, щоб заробити гроші та популярність, поки ФБР розпочинає національну полювання на нього. Врешті-решт Брайан дістається Маямі, де 2 Швидкий 2 Furious відбувається, має місце, проходить.

2 Fast 2 Furious (2003)

Пол Уокер в 2 Fast 2 Furious

У Майамі Брайан продовжує вуличні гонки, щоб заробляти на життя. Фільм знайомить нас з механіком Тей Паркером (Ludacris) і починає робити кроки до деяких шалених модифікацій автомобілів, якими відома франшиза.

Після того, як не вдалося залучити Брайана, його колишній бос, агент ФБР Білкінс (Том Баррі), укладає з ним угоду про повернення до таємної роботи, щоб зняти наркобарона Картера Вероне (Коул Хаузер). Брайан об'єднується з другом дитинства Романом Пірсом (Тайріз Гібсон) і разом вони збивають Вероне, обидва заробляючи чисті рекорди в процесі.

Лос-Бандолерос (2009)

Він Дизель у Лос-Бандолерос

Другий короткометражний фільм у серії "Форсаж" триває 20 хвилин і має на меті заповнити третій фільм у франшизі -Форсаж: Токійський дрейф - іФорсаж 4.

Лос Бандолерос знаменує собою повернення дому Торетто, який тепер втікач переховується в Домініканській Республіці. У фільмі Дом викладає свої плани викрасти нафту та вирвати з в'язниці свого друга Тего Лео (Тего Кальдерон). Це також проливає важливе світло на стосунки Дом і Летті (Мішель Родрігес) - одне з найважливіших у франшизі.

Форсаж 4 (2009)

Форсаж 4

Вражаюче, лише в 2009 роціФорсаж 4 що Дом Торетто та Брайан О’Коннер - броманс у суті франшизи - нарешті возз’єднаються. Дом був у втечі п’ять років, і на той час він зібрав екіпаж грабіжників Летті, Тего Лео, Ріко Сантос (Дон Омар), Кара Міртха (Мірта Мішель) і Хан Луе (Сун Кан).

Кілька місяців по тому Дом дізнається, що Летті вбили, тому Дом повертається до США на її похорон та з’ясування того, що сталося. Тим часом Брайан, який зараз є агентом ФБР, намагається вислідити наркобарона на ім'я Артуро Брага (Джон Ортіс), якого, як виявляється, Летті працював під прикриттям, намагаючись очистити записи Дома, коли вона померла (або фільм так вас веде вірити). За допомогою зв’язаної Браги Жизелі (Галь Гадот) Дому та Брайану вдається зняти Брагу. Однак, замість висловити вдячність, ФБР вдарило Дома 25-річним в'язницею.

На фінальній сцені показано, як Брайан, Міа, Лео та Сантос перехоплюють автобус, який вез Дома до в’язниці.

Швидка п’ятірка (2011)

Пол Уокер і Він Дізель у "Швидкій п'ятірці"

Швидка п’ятірка - це фільм, який вводить франшизу «Форсаж» у нове десятиліття та нові рівні трюків, що кидають виклик смерті, та високооктанових дій. Дотепність: це той, де вони потрапляють у швидкісну погоню із укріпленим поїздом.

Дом, Брайан і Міа перебувають у Ріо-де-Жанейро після вирвання Дома з тюремного автобуса в попередньому фільмі. Тепер ФБР відправляє найвищого агента Люка Хоббса (Дуейн Джонсон), щоб повернути екіпаж до США, знаючи про прибуття Хоббса, Дом і Брайан вирішують пограбувати злочинця Ернана Рейеса (Хоакім де Альмейда), щоб підтримати їхнє життя.

Після того, як вони успішно викрали сотні мільйонів доларів і допомогли Хоббсу та бразильському офіцеру Олені Невес (Ельза Патакі) притягнути цього злочинного лорда до відповідальності, Хоббс пішов на компроміс, давши Дому та Брайану 24-годинний фору, перш ніж він відновить полювання.

Кінофільм закінчується вагітною Мією, Брайаном, Домом та Оленою на пляжі разом. Середніх кредитів, Хоббс з'являється з недавньою картиною Летті, яка дуже жива без відома Дома.

Форсаж 6 (2013)

Швидкий і лютий 6

Швидкий і лютий 6 починається з того, що всі члени бразильського пограбування нарешті живуть щасливо і в мирі. Брайан і Мія мають сина, Дом і Олена разом, Ганс і Жизель разом, а Роман і Тедж живуть цим з більшим багатством, ніж могли собі уявити. Люк Хоббс навіть відступився.

Тільки доти, поки він не зустріне колишнього агента спецслужб, який зник ізгоєм, Оуен Шоу (Люк Еванс), який працює з Летті. Шоковані тим, що його дружина все ще жива, Дом і його екіпаж погоджуються допомогти в обмін на повне звільнення.

Команді вдається відбити Шоу від його генерального плану, але не без ціни. Гізель жертвує собою, щоб врятувати Хана, і на сцені середніх кредитів ми бачимо Хана в швидкісній погоні за автомобілями в Токіо. Раптом його машина знищена іншою. Дом зателефонував водієві Декарду Шоу (Джейсон Стетхем), який попереджає: "Ви мене не знаєте, але ось-ось".

Форсаж: Токійський дрейф (2006)

Сонг Кан у Токійському дрейфі

Тут все стає трохи хитромудрим.Токійський дрейф слідкує за старшокласником Шоном Босуеллом (Лукас Блек), який переїжджає до Токіо, щоб уникнути покарання у в'язниці за вуличні перегони в США. У Токіо Шон виявляє дрейфові перегони та зустрічає Хана, з яким починає працювати та жити.

Разом вони грабують жорстокого, надбагатого лідера дрейфуючого підземного світу, Дрифт-короля, і заводяться в погоню. Як тільки Хан відходить, його машину вражає інша, миттєво вибухає і вбиває Хана. Це та сама аварія, яка нарешті має сенс післяФорсаж 6.

Furious 7 (2015)

Furious 7 Актори

ЯкщоШвидка п’ятірка взяв це на ступінь,Розлючений 7 розбиває метр адреналіну. Це той, де вони викидають машини з літака прямо у швидкісну погоню. Це також фільм, який піднімає франшизу до вирішення більш глобальних екзистенційних ставок.

Розлючений 7 знайомить нас з Декардом Шоу Джейсона Стейтема, вбивці спецназу, який мріє помститися за свого брата Оуена після того, як Дом Торетто ввів його в кому. Працюючи з прихованою командою під керівництвом Містера Нікого (Курт Рассел), Дом і його команда відстежують Шоу, намагаючись отримати комп’ютерну програму під назвою «Боже око», за допомогою якої можна знайти будь-яку людину у світі менш ніж за чотири хвилини.

Після деяких напружених дій та поєдинків «один на один», Люк Хоббс прибуває, щоб врятувати день, поклавши Шоу у в’язницю та відправивши команду Дома назад на пляж.

На жаль,Розлючений 7 - останній фільм Пола Уокера, який загинув у справжній автокатастрофі на півдорозі виробництва. Фільм прекрасно справляється з його смертю, даруючи йому, Мії та їх синові зворушливе, мирне прощання з франшизою.

Доля лютих (2017)

Доля лютих

Останній фільм первинної франшизи "Форсаж" протистоїть Дому власній команді. Після примусу до роботи на кібертерористичний шифр (Шарліз Терон), Дом стає зломщиком, працюючи над місією, яку очолює Хоббс. Зрада призводить до того, що Хоббс опиняється в тій же в'язниці, що і Декард Шоу. Лідер прихованих оперативних служб містер Ніхто не вербує їх разом, щоб вистежити Дома та Шифера.

Протягом усього фільму ми усвідомлюємо, що Дом має сина з колишньою дівчиною Оленою, про яку він ніколи не знав, і Шифер використовує його та Олену як важіль проти Дома. Доводячи, що вона справжня справа, Шифер вбиває Олену, щоб забезпечити співпрацю Дома, хоча Декард і Оуен Шоу входять у кладку, щоб врятувати сина Дома.

Вирішуючи, Шоу благополучно доставляє сина Дома до Дому, припиняючи розрив між Домом, Шоу та Хоббсом.

Форсаж подарунки: Гоббс і Шоу (2019)

Джейсон Стетхем, Ідріс Ельба та The Rock in Hobbs & Shaw

Перший (але, звичайно, не тільки) випуск у франшизі «Форсаж» зіграв двох найулюбленіших, найменш підібраних зірок: Люка Хоббса та Декарда Шоу. Хоча Хоббс і Шоу можуть ненавидіти одне одного, хімія Дуейна Джонсона та Джейсона Стетхема та екшен-зірка роблять масу високооктанових розваг.

Вимушені об'єднатися проти Брикстон Лоре (Ідріс Ельба), кібер-генетично посиленого терориста, який працює на тіньову організацію, яка планує випустити смертельний вірус, який знищить половину планети, Хоббс і Шоу повинні відкласти свої суперечки для виконання місії . Вони також отримають допомогу від нового секретного агента, пов’язаного з минулим Шоу.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found