Як зробити знімок екрана на Google Nexus 6, 9 або іншому Nexus

Ось швидка відповідь: одночасно натискайте кнопку зменшення гучності та кнопку живлення, доки екран не почне блимати.

Знімки екрана досі є однією з найважливіших особливостей кожного смартфона та планшета. Захоплення знімків екрану на пристрої Google Nexus не є ракетою, але це не означає, що це очевидно. На щастя, кожен пристрій Nexus може зробити знімок екрана за кілька простих кроків.

Ось наш посібник із створення знімка екрана на будь-якій телефоні Google Nexus. Кроки абсолютно однакові для будь-якого Nexus 4, 5, 6, 7, 9 та 10. Або, що стосується цього, кожного телефону та планшета Nexus, що працюють на Android 4.0 або пізнішої версії.

Як зробити знімок екрана на пристрої Nexus

Знімок екрана на Nexus 9
  1. Переконайтеся, що зображення, яке ви хочете зробити, знаходиться на екрані.
  2. Одночасно натисніть кнопку живлення та клавішу зменшення гучності. Фокус полягає в тому, щоб утримувати кнопки одночасно, поки екран не блимає. З’явиться сповіщення про ваш новий знімок екрана.
  3. Проведіть пальцем вниз по сповіщенню, щоб переглянути скріншот та поділитися ним. За допомогою новіших операційних систем Android ви зможете ділитися ними безпосередньо з панелі сповіщень. Для старих телефонів потрібно зайти в додаток Gallery (фотографії) та знайтиЗнімки екрануальбом.

Подальше читання

  • Як записати екран комп'ютера
  • Як зробити скріншот на Mac
  • Як зробити скріншот на iPhone

Поради щодо знімка екрана

  • Де мої кнопки живлення та зменшення гучності? На Nexus 6 ви знайдете кнопку живлення безпосередньо над регулятором гучності з правого боку. Він має форму таблетки. На Nexus 5 та інших старих телефонах кнопка живлення буде з лівого боку слухавки, а регулятор гучності - з правого боку. На планшетах Nexus 9 і 10 кнопка живлення розташована у верхній лівій частині.
заголовок nexus 6 2
  • Де мій знімок екрана?Усі знімки екрана зберігаються в програмі Галерея (фотографії). Перейдіть до програми Галерея та виберітьЗнімки екрана альбом. Все ще не можете знайти? Переконайтеся, що ви переглядаєте свою бібліотеку фотоПерегляд альбому.
  • Як поділитися своїм скріншотом?Знімок екрана з’явиться на панелі сповіщень. Просто перетягніть панель сповіщень вниз, щоб переглянути та поділитися. На пристроях з ОС Android 4.0 або пізнішої версії ви можете ділитися ними безпосередньо з панелі сповіщень електронною поштою, соціальними мережами або SMS. Крім того, знімок екрана можна поділитися безпосередньо з програми Gallery у Знімки екрана альбом.

Зробіть усі скріншоти, які хочете! Насолоджуйтесь

Оновлення 3-5-15 Джо Донована:Цю публікацію оновлено для відображенняпоточні моделі Nexus.

Останні повідомлення