Як змінити ім’я користувача Tumblr у додатку чи на веб-сайті

Можливо, ви обрали своє ім’я Tumblr на льоту, або, можливо, ваше ім’я відображає фендом, учасником якого ви більше не є. Незалежно від причини, через яку ви хочете змінити своє ім’я користувача на Tumblr, переключитись легко і займає близько хвилини. Ви можете змінити його за допомогою програми або настільної версії. Ось як.

Зміна імені користувача Tumblr у програмі

Щоб змінити своє ім’я за допомогою програми Tumblr, для початку торкніться значка облікового запису внизу праворуч на головному екрані. Далі торкніться значка шестірні у верхній правій частині екрана та виберіть Змінити ім’я користувача з варіантів.

Цифрові тенденції

Ви потрапите на екран, де ви зможете ввести те, що ви хочете, щоб нове ім’я користувача було. Якщо хтось уже має ім’я, ви не можете заявити його. На екрані з’являться пропозиції щодо незатребуваних імен, схожих на потрібну. Якщо ви бачите той, який вам подобається, торкніться його. Потім натисніть Зберегти закінчувати.

Як змінити ім’я користувача Tumblr за допомогою настільної версії

Змінити своє ім’я користувача на веб-сайті так само просто, як і змінити його за допомогою програми. Перейдіть на сайт Tumblr і клацніть піктограму людини у верхньому правому куті екрана та виберіть Налаштування зі спадного меню.

Цифрові тенденції

На новому екрані перейдіть до Блоги і натисніть на ім'я, яке потрібно змінити. Клацніть на піктограму олівця біля опції імені користувача, змініть своє ім’я та натисніть Зберегти.

Трапляються помилки

Ви змінили ім'я користувача, а потім задалися питанням: "Що я зробив ?!" Не хвилюйся. Ви завжди можете змінити його назад, якщо зробите це протягом 24 годин. Після закінчення цього 24-годинного вікна Tumblr дозволить комусь іншому вимагати ваше старе ім’я користувача. Якщо ви хочете, щоб хтось не використовував його, створіть новий блог, використовуючи ваше старе ім’я користувача.

Остерігайтеся змін у блозі

Зміна імені користувача має наслідки. Коли ви зміните своє ім’я користувача, зміниться і URL-адреси вашого блогу, тому будь-які посилання, які ви маєте в Інтернеті, будуть порушені. Ваші послідовники Tumblr все ще зможуть бачити ваші матеріали, але ваші посилання в публікаціях та на інших сайтах просто не працюватимуть.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found