Як зробити Google пошуковою системою за замовчуванням

як зробити Google пошуковою системою за замовчуванням - -

По правді кажучи, я не знаю, чому хтось би використовував будь-яку іншу пошукову систему, крім Google. Це дуже ефективно, відстежуючи та зберігаючи ваші минулі пошукові запити для оптимізованої продуктивності, і рідко підводить вас, чи шукаєте ви чарівні відео для котів чи лікування від будь-якої важкої хвороби, якою ви можете страждати в даний момент. Хоча Google Chrome і Mozilla Firefox автоматично встановлюють Google як вашу пошукову систему за замовчуванням, ми знаємо, що надоїдливі доповнення або шкідливе програмне забезпечення мають хист до викрадення зазначеної пошукової системи та пропонування декількох їх власних (ми розглядаємо вашу панель інструментів пошуку Babylon ). На щастя, встановити Google як пошукову систему за замовчуванням можна менш ніж за хвилину з мінімальними зусиллями та швидким переходом до налаштувань браузера.

Ось наш посібник з того, як зробити Google пошуковою системою за замовчуванням, щоб ви не могли більше переглядати Bing, Yahoo !, чи ще гірше Вавилон. І хоча ваші зусилля в майбутньому можуть знову зійти з колії, принаймні ви будете знати, що робити, коли прийде час.

Як зробити Google пошуковою системою за замовчуванням у Google Chrome

Крок 1: Відкрийте панель налаштувань- Запустіть Google Chrome і перейдіть до головної панелі налаштувань, натиснувши кнопку меню Chrome (піктограма зображує три складені смуги) і вибравши Налаштуваннявнизу результуючого випадаючого меню.

Налаштування Google Chrome

Крок 2. Змініть пошукову систему на Google- Виберіть Google як пошукова система за замовчуванням із випадаючого меню в розділі Пошук в крайній лівій частині сторінки. Якщо Google з будь-якої причини недоступний, натисніть на Керувати пошуковими системамикнопку, виберіть її зі списку інших пошукових систем або заповніть необхідні поля внизу вікна, щоб додати Google. Клацніть сірийГотовопісля закінчення натисніть кнопку в правому нижньому куті.

Google як пошукова система за замовчуванням у Chrome

 

Як зробити Google пошуковою системою за замовчуванням у Mozilla Firefox

Крок 1: Відкрийте параметри пошукової системи- Запустіть Firefox та перейдіть до параметрів пошукової системи, натиснувши стрілку вниз, розташовану ліворуч на панелі пошуку у верхньому правому куті браузера, безпосередньо праворуч від піктограми вашої поточної пошукової системи. Після цього виберітьКерувати пошуковими системамиунизу випадаючого меню.

Виберіть пошукову систему Mozilla

Крок 2. Змініть пошукову систему на Google- Припускаючи, що у вас встановлена ​​пошукова система Google, виберітьGoogle і перетягніть пошукову систему вгору списку пошукових систем. Або виберіть Googleі кілька разів клацніть наРухатися вгоруправоруч, доки пошукова система не опиниться вгорі. Якщо Google з будь-якої причини недоступний, натисніть наВідновити значення за замовчуваннямкнопку, щоб відновити пошукову систему Google до реєстру.

Клацніть сірийгараздПісля закінчення натисніть кнопку в правому нижньому куті, а потім - стрілку вниз в адресному рядку перед виборомGoogleзі списку доступних пошукових систем.

Google як пошукова система за замовчуванням у Mozilla

 

Як зробити Google пошуковою системою за замовчуванням у Safari

Крок 1: Відкрийте панель налаштувань- Запустіть Safari та перейдіть до панелі налаштувань, натиснувши Сафарі на панелі завдань Mac OS X та виберітьПреференціїу верхній частині випадаючого меню.

Налаштування Safari

Крок 2. Змініть пошукову систему на Google- Виберіть Google як пошукова система за замовчуванням із випадаючого меню, розташованого праворуч від Пошукова система за замовчуваннямна вкладці Загальні. На відміну від більшості популярних веб-браузерів, Safari надає лише три варіанти: Google, Bing та Yahoo! Клацніть на “X” у верхньому лівому куті вікна, щоб застосувати зміни.

Google як пошукова система за замовчуванням у Safari

 

Як зробити Google пошуковою системою за замовчуванням в Internet Explorer

Крок 1: Відкрийте панель доповнень- Запустіть Internet Explorer і перейдіть до додаткової панелі, натиснувши кнопку шестірні у верхньому правому куті браузера та вибравшиУправління надбудовамиз випадаючого меню, що з’явиться.

Налаштування Internet Explorer

Крок 2. Змініть пошукову систему на Google- Клацніть наПостачальники пошукуліворуч, виберіть Google, і натисніть наВстановити за замовчуваннямв правому нижньому куті. Якщо Google з будь-якої причини недоступний, натисніть синійЗнайдіть більше пошукових постачальниківпосилання в нижньому лівому куті, виберіть Google із спливаючого вікна, що з’явиться, і натисніть апельсинДодати до Internet Explorerкнопку. Клацніть сірийЗакритипісля закінчення натисніть кнопку в правому нижньому куті.

Google як пошукова система за замовчуванням в IE

 

Як зробити Google пошуковою системою за замовчуванням в Opera

Крок 1: Відкрийте панель налаштувань - Запустіть Opera та перейдіть до головної панелі налаштувань, клацнувшиОперау верхньому лівому куті вікна браузера та вибравшиНалаштуваннядо середини випадаючого меню.

Налаштування Opera

Крок 2. Змініть пошукову систему на Google- ВиберітьGoogle як пошукова система за замовчуванням із випадаючого меню внизу сторінки в розділі Пошук. На відміну від більшості популярних веб-браузерів, Opera надає лише п’ять варіантів: Google, Bing, Amazon, Wikipedia та Yahoo! Просто вийдіть з панелі налаштувань, щоб застосувати зміни.

Google як пошукова система за замовчуванням в Opera

Що ви думаєте про наш швидкий посібник із того, як зробити Google пошуковою системою за замовчуванням? Потрібні вказівки щодо іншого браузера? Повідомте нас у коментарях нижче.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found