Як грати в Super Smash Bros. Ultimate Online з друзями

Nintendo Switch є чудовою системою, і Super Smash Bros. Ultimate це одна з найкращих ігор, але це не означає, що вона захищена від прикрощів. Nintendo все ще робить гру в Інтернеті трохи клопотом, особливо якщо ви хочете грати з другом, а не з випадковою людиною, яка проводить 12 годин на день у багатокористувацькій грі.

Пов’язані

  • Super Smash Bros. Остаточний посібник для початківців
  • Super Smash Bros. Ultimate: Як швидко розблокувати всіх персонажів

Однак за допомогою цих порад ви можете швидко зіграти з друзями, навіть якщо вони не з вами у вашому тренері.

Як грати з друзями онлайн в Super Smash Bros. Ultimate

Зробіть Бойову Арену

Ви не можете просто надіслати другові запрошення погратиSuper Smash Bros. Ultimate як це можна в іграх на Xbox One та PlayStation 4. Натомість вам доведеться використовувати систему Battle Arena.

Battle Arena - це, по суті, суцільне фойє, де ваші друзі можуть спостерігати за матчами та брати участь у своїх власних заходах, залежно від набору правил, який ви вказали при його створенні. Доступні загальнодоступні бойові арени, але заради цього посібника ми розповімо, як створити такі, до яких можуть приєднатися лише ваші друзі.

Виберіть Battle Arena в онлайн-меню, а потім виберіть опцію для створення власної Battle Arena. Звідси ви побачите меню з декількома різними опціями. Змініть видимість на "Друзі", і якщо ви хочете захистити її паролем, натисніть кнопку X, щоб увімкнути це. Натисніть «Далі», щоб дати Бойовій Арені назву, а потім почекайте, поки ваш друг приєднається.

Для груп з більш ніж двома людьми ви також можете змінити порядок додавання нових гравців до боїв. Зазвичай нижній гравець виходить із «кільця», але ви можете змінити його на верхнього гравця, якщо хочете.

Якщо ви все-таки встановили пароль - це може знадобитися, якщо у вас є повний список друзів Розбити гравці - ваш єдиний реальний варіант - повідомити своєму другові пароль поза грою.

Приєднуйтесь до Battle Arena

Приєднатися до Battle Arena друга набагато простіше, ніж створити власну. Для цього виберіть опцію Battle Arena з онлайн-меню та виберіть приєднатися до арени. На наступній сторінці виберіть, щоб приєднатися до арени друга, а не до публічної.

Якщо ще ніхто з ваших друзів не створив арену, на наступному екрані вас вітатиме повідомлення про помилку. В іншому випадку на цій сторінці ви побачите всі лобі для друзів, до яких можна приєднатися. Просто виберіть одного, щоб увійти в нього, і почніть битися!

Грайте спільно

На жаль, немає можливості пограти з друзями на місцевому рівні і поки що в Інтернеті, хоча ви можете грати спільно з іншими гравцями в Інтернеті, якщо вам комфортно змагатися проти випадкових людей. Замість того, щоб йти на Бойову Арену, вам просто потрібно перейти до «Швидкого вибору» та вибрати «Кооператив», щоб розпочати.

Як поспілкуватися з друзями в Super Smash Bros. Ultimate

Ви не можете проводити голосовий чат з кимось поза грою на Nintendo Switch, але коли ви створили Battle Arena і билися з друзями, ви можете скористатися функцією голосового чату програми Nintendo Switch Online.

Це не ввімкнено за замовчуванням. Для того, щоб увімкнути його, почніть створювати свою Battle Arena і натисніть кнопку «Y» для «Більше налаштувань». Звідси ви можете ввімкнути голосовий чат, а також змінити музику в кімнаті, увімкнути алкогольні напої або змінити етапи.

Оскільки ви вже збираєтеся спілкуватися за допомогою іншої служби для того, щоб налаштувати початкову бойову арену, проте радимо замість цього скористатися Skype або FaceTime.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found