Як встановити Kodi на ваш iPhone або iPad

Якщо ви шанувальник потокового мультимедіа, ви знайомі зі звичними підозрюваними: Netflix, Hulu, Crackle, YouTube та багатьма іншими, які можуть транслювати програму чи фільм по-своєму в обмін на підписку, плату за перегляд , або навіть безкоштовно. Але тоді є Kodi, безкоштовний мультиплатформенний додаток із відкритим кодом, раніше відомий як Xbox Media Player або Xbox Media Center (XBMC), який зараз управляється Фондом XBMC. Це дозволяє відтворювати та переглядати відео, музику, подкасти та інші цифрові носії інформації, отримані з локального або мережевого сховища та в Інтернеті.

Отже, що в цьому особливого? Kodi перетворився на універсальну програму для потокового передавання, яка працює майже на будь-якому пристрої і може відтворювати майже будь-який формат медіафайлів. Однак він недоступний в магазині Apple App Store, тому він не дозволений для встановлення на будь-якому пристрої iOS, принаймні не через Apple. Не є незаконним володіти Kodi або користуватися ним, але проблематичним є те, як спочатку отримати його.

Якщо ви можете завантажити його на свій пристрій, ви можете використовувати його для консолідації різного мультимедійного вмісту. Він також може транслювати медіа, до яких ви зазвичай не мали б доступу, наприклад, захищені авторським правом програми, на які вам інакше потрібна передплата, перегляди програм з обмеженим регіоном, які не відтворюються у вашій країні, або прямі телевізійні трансляції з обмеженим доступом. Kodi також надає гнучкий користувальницький інтерфейс та бібліотечну систему для зберігання та відображення таких матеріалів, як плакати, інформація про актори, описи сюжетів тощо. Він не транслюватиметься з основних джерел, таких як Netflix, але має власний каталог схвалених доповнень.

Хоча популярне уявлення про те, що для встановлення Kodi вам потрібно зробити джейлбрейк для iPhone, це не так, хоча, швидше за все, установка простіша. Digital Trends не рекомендує робити джейлбрейки вашого пристрою iOS з будь-якої причини або незаконно переглядати матеріали. Kodi залежить від користувачів, щоб робити правильно, знаючи, що якщо ви цього не зробите, це може мати наслідки, за які він не несе відповідальності.

Додатки Kodi

Існує кілька методів і прийомів, якими можна скористатися, щоб перенести Kodi на свій iPhone або iPad, які не роблять джейлбрейк пристрою. Процес непростий чи інтуїтивно зрозумілий, і не всі опубліковані методи працюють. Мені вдалося завантажити Kodi на свій iPad Air 2, виконавши наступні кроки, за допомогою Xcode від Apple та програми App Signer.

Використання Xcode для встановлення Kodi на вашому пристрої iOS

як встановити kodi на iphoneУстановка KodiЯк встановити Kodi на iphoneяк встановити kodi на ваш iphoneяк встановити kodi на iphoneяк встановити kodi на iphoneЯк встановити Kodi на iphoneяк встановити kodi на iphoneЯк встановити Kodi на iphoneяк встановити kodi на iphoneяк встановити kodi на iphoneяк встановити kodi на ваш iphone
 • Завантажте файл Kodi DEB (остання версія - 18.8), iOS App Signer та Xcode з магазину Mac App Store. Спочатку потрібно перетворити файл DEB у файл IPA, щоб він відтворювався на вашому пристрої iOS.
 • Підключіть iPad або iPhone до Mac та запустіть Xcode.
 • Виберіть Файл> Створити> Проектта виберіть розділ iOS зверху. Натисніть на Додаток для одного перегляду. Клацніть Далі.
 • Ось де надходить файл Kodi DEB. У 64-розрядному Mac використовуйте файл DEB із позначкою 64. Він повинен бути позначений як: org.xbmc.kodi-ios_18.8-0_iphoneos-arm64.deb.
 • Тепер назвіть нову програму. Заповнити Назва продукту (Коді) і Ідентифікатор організації (наприклад, ваше ім'я: com.YourName). Інші поля заповнені. Клацніть Далі.
 • Виберіть розташування сховища Git, як робочий стіл, і натисніть Створити.
 • Під Підписання та можливості , натисніть Всі. Попередження закликає вас назвати команду. Додайте себе як особисту команду.
 • Введіть свій ідентифікатор Apple і ввійдіть.
 • Запустіть програму для підписання додатків і де написано Вхідний файл, знайдіть файл Kodi DEB, натиснувши на Перегляньте кнопку. Клацніть відчинено.
 • Сертифікат підписання повинен бути заповнений вашим ідентифікатором Apple. У розділі «Надання профілю» виберіть профіль із ідентифікатором YourName.
 • Буде введено новий ідентифікатор програми, але додайте Kodi як відображуване ім’я програми та натисніть Почніть.
 • Виберіть ім’я та місце розташування файлу в полі Зберегти як та натисніть Зберегти. App Signer обробить дані, збереже файл і подасть сигнал, коли це буде зроблено.
 • Поверніться до Xcode і виберіть Вікно> Пристрої та імітатори. Клацніть на своєму пристрої iOS на лівій панелі та натисніть на Знак плюс на правій панелі.
 • Виберіть файл .ipa на робочому столі та натисніть відчинено. Зачекайте менше хвилини, поки він не встановить додаток Kodi.
 • Від'єднайте пристрій iOS від Mac і розблокуйте його. Ви побачите піктограму програми Kodi, як і всі інші піктограми додатків.
 • Ви ще не закінчили. Коли ви торкнетесь піктограми, ви побачите сповіщення про ненадійного розробника, тож натисніть Скасувати.
 • Йти до Налаштування> Загальнета торкніться Керування пристроями. Під Додаток розробника, торкніться облікового запису, який ви використовували, а потім на наступному екрані торкніться Довіра і виберіть рахунок. Торкніться Довіра знову.

Ви закінчили і можете почати використовувати Kodi.

Після встановлення Kodi

Отже, чи означає це, що ви тепер можете негайно переглянути будь-яку програму, яку хочете? Не так швидко. Матеріали для Kodi доступні лише за допомогою сторонніх доповнень до встановленого програмного забезпечення, і хоча налаштування та додавання вмісту в Kodi виходить за рамки цієї статті, розмивання на деякий час розкриє принаймні деякі підказки про те, як щоб розпочати.

Програма Коді

Хороша частина Kodi полягає в тому, що вона допомагає вам отримувати доступ до вмісту з різних джерел по всьому Інтернету, без обмежень, і спільнота Kodi може додавати до нього вміст. Усі користувачі повинні дотримуватися загальновідомих правил захисту авторських прав та піратства, щоб використовувати Інтернет-ресурси етично. Користувачі також повинні визначити, чи безпечний додатковий вміст чи вразливий для хакерів та інших зловживань в Інтернеті, що не завжди легко. Додатки до програми з інтерфейсу Kodi надходять із легальних джерел. Таким чином, Kodi спрощує об’єднання нового та цікавого вмісту в одному місці, тому його легко знайти. Тим не менш, багато хто застерігає користувачів Kodi також створити VPN, щоб бути в безпеці та уникати будь-яких потенційних конфліктів провайдерів, які можуть виникнути в результаті використання програми.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found