Що таке втрата пакетів і як це виправити?

Немає нічого більш надокучливого, ніж трансляція улюбленого шоу чи фільму, і відео постійно робить паузу, або ваша онлайн-гра продовжує заїкатися, гарантуючи, що ви ніколи не виграєте цю королівську перемогу. Ви можете подякувати втраті пакетів за незручності.

Що таке втрата пакетів і як це виправити? Прочитайте далі, щоб зрозуміти проблему, навчитися перевіряти втрату пакетів та вирішити проблему за допомогою різних методів.

Що таке пакет?

Подумайте про один електронний лист, як про колону автобусів, що їдуть до класу 2021 року до Світу Діснея. Кожен автобус перевозить частину загальної кількості студентів - вашу електронну пошту - разом із інформацією про те, куди їде, звідки та хто їде на сидіннях.

Мережі по суті розбивають вашу електронну пошту - та всі інші дані - до цих шин або пакетів. У свою чергу, електронний лист, який ви надсилаєте мамі, - це не просто один великий файл, заповнений через Інтернет. Натомість це колона бітів даних, тому всі інші можуть одночасно надсилати електронні листи і мамі.

Як тільки всі автобуси досягнуть визначеного пункту призначення, їх вантажні вантажі вивантажуються, щоб відтворити ваше повідомлення в поштовому клієнті мами.

Один пакет містить три основні компоненти:

Заголовок

  • ІР-адреса джерела
  • IP-адреса призначення
  • Тип пакета
  • Номер пакета

Корисне навантаження

  • Частина ваших загальних даних

Причіп

  • Виправлення помилок
  • Інформація про кінець пакета

Типовий розмір пакету становить близько 1500 байт, хоча фактичний розмір може бути обставинним.

Що таке втрата пакетів?

Це коли один із наших метафоричних автобусів не доходить до Світу Діснея.

Майте на увазі, що автоколона не робить прямий знімок з вашого ПК до місця призначення за допомогою однієї автостради. Натомість конвой їде найкращим шляхом через кілька маленьких міст. Наприклад, з’єднання вашого браузера може пройти 20 „зупинок”, перш ніж дістатися до найближчого хост-сервера Digital Trends. Це число може бути більшим або меншим, залежно від вашого геологічного розташування.

Подібно до того, як реальні проїжджі частини можуть порушити проїзд автобусів, іноді пакети стикаються з подібними перешкодами та перенаправленнями. У цифровому світі ці пробки та маршрути можуть перешкодити деяким автобусам повністю дістатися до Світу Діснея. Щоб запобігти повним зривам, пакети повторно передаються, але результат призводить до відставання при відтворенні онлайн-ігор, непостійних відеопотоків та пошкодженого аудіо. Навіть перегляд веб-сторінок може бути повільним.

Перевантаження мережі - це не єдиний фактор

Втрата пакетів в першу чергу не пов’язана з перевантаженням мережі. Інші фактори також можуть викликати проблеми, такі як:

Несправне обладнання: Пошкоджені кабелі, застарілі модеми та маршрутизатори та пошкоджені драйвери мережевих карт можуть мати величезний вплив на продуктивність мережі. Для великих компаній проблематичні мережеві комутатори та брандмауери теж спричинять проблеми.

Перевантажені пристрої: У цьому випадку мережеве обладнання працює більше, ніж зазвичай, щоб обробляти весь трафік. Ці пристрої тимчасово утримуватимуть пакети, поки не встигнуть їх обробити та надіслати. Коли пакет прибуває до місця призначення, він надходить занадто пізно. У деяких випадках це відкидається.

Несправне програмне забезпечення: Програмне забезпечення, що працює на мережевому пристрої, може мати недоліки - або спочатку, або як побічний ефект нещодавнього оновлення - що вимагає перезавантаження, виправлення або повної перевстановлення.

Неправильні конфігурації: Мережеві пристрої на одній лінії зв'язку, встановлені в двох різних дуплексних режимах (вони ж невідповідність дуплексу), прийматимуть «зіткнення» та відкидатимуть або затримуватимуть пакети.

Бездротовий зв'язок менш надійний: Через природу бездротового зв'язку пакети мають більше шансів зникнути в цифрову порожнечу через радіочастотні перешкоди, потужність сигналу та відстань.

Загрози безпеці: Хакери можуть контролювати мережевий пристрій і використовувати його для затоплення трафіку, блокуючи пункт призначення. Ще один злом може призвести до того, що мережеві пристрої навмисно скидають пакети.

Як ви бачите втрату пакетів?

Якщо ви підозрюєте, що зазнали втрати пакетів, ви можете підтвердити це за допомогою PowerShell (або командного рядка) в Windows. Ось як:

Крок 1: Клацніть правою кнопкою миші на кнопці Пуск і виберіть Windows PowerShell (адміністратор) у меню живлення.

Windows 10 Відкрийте PowerShell

Крок 2: Тип пінг за якою йде адреса вашого маршрутизатора (ось як його знайти). Наприклад, ви можете ввести:

пінг 192.168.0.1

У результатах ви побачите відсоток поруч із Загублений. Як показано нижче, ви хочете, щоб це число було нульовим, тобто всі пакети досягли місця призначення.

Windows PowerShell Показати втрату пакетів

Однак це просто місцеве. Якщо ви хочете побачити втрату пакетів між вашим ПК та веб-сайтом, вам потрібно буде пінгувати веб-адресу.

Наприклад, введіть наступне:

ping www.digitaltrends.com

У нашому тесті результати (на даний момент) виявляють нульові втрати пакетів, що є чудовим, оскільки існує близько 11 стрибків між цим автором і сервером хосту сайту. Ми провели цей тест за допомогою ПК на дротовому з'єднанні.

Windows PowerShell Ping DT

Однак, використовуючи команду ping, ви відправляєте та отримуєте лише чотири пакети. Якщо ви хочете довший тест, введіть замість цього:

Ping [вставити адресу] -t

Цей тест триватиме необмежений час, доки ви не введете Ctrl + C комбінація клавіш.

Якщо вам цікаво побачити, скільки стрибків знаходиться між вами та пунктом призначення, введіть наступне:

tracert [ввести адресу]

Tracert Windows PowerShell

Зазвичай результати показують вашу поточну IP-адресу разом з адресами всіх стрибків, але ми видалили їх із знімка екрана з міркувань безпеки.

У MacOS та Linux ви можете використовувати Terminal для запуску команди Ping. У MacOS термінал або прикріплений до док-станції, або ви зазвичай можете знайти його в Інший на панелі запуску.

Розташування терміналу MacOS

Якщо на Chromebook встановлено Linux, Terminal, ймовірно, знаходиться в папці Linux Apps на панелі запуску.

Термінал Chromebook Linux

Однак, як Пінг -t команда в Windows, тест триває необмежений час, вимагаючи введення Ctrl + C або Command + C комбінація клавіш.

Втрата термінального пакета MacOS

У цьому випадку ми помітили втрату пакетів під час перевірки цифрових тенденцій за допомогою MacBook Air на бездротовому підключенні 5GHs. Другий тестовий пінг локального маршрутизатора не показав втрат на нашому кінці. Однак третій тест повторного пінгування Digital Trends показав зниження втрат пакетів до нуля.

Тим не менш, випадкові краплі буде трапитися - ви просто не хочете безперервний втрата.

Як виправити втрату пакетів?

Багато проблем, що спричиняють втрату пакетів, можуть навіть не виникати у вашому кінці з'єднання, але це не означає, що ви не можете зробити щось, щоб спробувати його покращити.

Перезавантажте ПК

Windows 10 Перезавантажте ПК

Програмне забезпечення, що працює на вашому ПК - будь то драйвер, послуга чи програма - може тимчасово зазнавати конфліктів.

Наприклад, вкладки в Google Chrome можуть споживати 75% вашої системної пам’яті, що спричиняє затримку роботи інших служб. Перезавантаження може вирішити проблеми програмного забезпечення в деяких випадках, які можуть вплинути на мережевий трафік.

Перевірте свої зв’язки

Зображення порту Ethernet та lpug. VisualField / Getty Images

Це може здатися простим, але кабелі, не зовсім підключені належним чином, можуть спричинити всілякі проблеми, тому завжди варто перевіряти. Якщо ви використовуєте дротове підключення до ПК або ноутбука, від'єднайте кабель і знову підключіть його. Зробіть те ж саме із підключенням маршрутизатора до телефонної лінії, щоб бути подвійно впевненим.

Оновити програмне забезпечення

Перезавантажте Windows Update

Звичайно, оновлення можуть дратувати, оскільки можуть тимчасово зупинити вас. Але вони також необхідні, особливо якщо попередня версія мікропрограми містить недоліки, через які базовий пристрій втрачає ваші пакети.

Переконайтесь, що операційна система та мережеві драйвери вашого ПК актуальні, а також будь-яке програмне забезпечення для доступу до мережі, яке ви використовуєте, наприклад Google Chrome та Mozilla Firefox.

Ви використовуєте маршрутизатор? Переконайтеся, що прошивка актуальна.

Перейдіть до дротових з'єднань

Крейг Ллойд / Цифрові тенденції

Бездротовий зв'язок чудово підходить для пересування по дому під час прослуховування Дитяча акула на вашому телефоні, але зв’язок може стати жертвою радіочастотних перешкод, потужності сигналу та відстані. Якщо ви не бачите реальних проблем із підключенням, продовжуйте, як зазвичай.

Але якщо ви відчуваєте помітне відставання на робочому столі, ноутбуці, приставці, ігровій консолі або подібному пристрої, перехід до дротового з’єднання може мати велике значення. Ви не тільки отримуєте швидшу пропускну здатність, але й більшість кабелів Ethernet також екрановані, що може зменшити перешкоди.

Вимкніть можливі перешкоди

Для бездротових пристроїв радіочастотні перешкоди можуть бути проблемою. Це означає, що вам слід вимкнути інші бездротові пристрої, які не використовуються, такі як бездротові навушники, динаміки та навіть з'єднання Bluetooth на смартфонах та планшетах. Ви також можете розглянути можливість використання параметрів маршрутизатора для зміни бездротового каналу, щоб зменшити конкуренцію Wi-Fi вашого сусіда.

Якщо ваші пристрої підключені до дроту, переконайтеся, що кабелі не завішені поблизу нічого, що може спричинити електричні та магнітні перешкоди, особливо якщо кабелі не екрановані. Якщо ви використовуєте з'єднання Powerline, електричне планування вашого будинку або офісу може спричинити проблеми на додаток до "шуму", створюваного великими електроприладами.

Перегляньте налаштування якості обслуговування

Якщо інші користувачі у вашому домі конкурують з вашим з’єднанням, і вашій роботі потрібно надати пріоритет, ви можете призначити пропускну здатність, скопившись у ваш маршрутизатор і відрегулювавши параметри якості обслуговування, щоб визначити пріоритет трафіку. Це означає розподілити більше пропускної здатності для своїх пристроїв над іншими.

Варіант доступу до цих налаштувань різний у кожному маршрутизаторі. Після знаходження ви можете створити "правила", які розподіляють певний трафік, послуги або пристрої з рівнем пропускної здатності, наприклад "найвищий" або "максимальний". Зазвичай ви повинні встановити загальну пропускну здатність вашої мережі для завантаження та завантаження, меншу за допустиму кількість передплати, щоб компонент QoS мав можливість вносити зміни.

Перезапустіть все

123RF

Десь між вами та Всесвітньою павутиною якийсь цифровий гремлін з’їв ваші пакети. Незважаючи на те, що проблема може не виникати у вашому кінці підключення провайдера, перезапуск всього - це чудовий спосіб усунення несправностей, не заглиблюючись у деталі. Від'єднайте модем та / або маршрутизатор і утримуйте кнопку живлення протягом 30 секунд, а потім знову підключіть його.

Для всіх інших підключених пристроїв перезавантаження теж є хорошою ідеєю - ніколи не заважає починати таким чином. Локальна мережа призначає вашому пристрою адресу, яка може змінитися під час перезавантаження мережі (якщо вона не є статичною). Ви можете спробувати відключити Wi-Fi або від’єднати кабель Ethernet на мить, але у вас все ще можуть виникнути проблеми з підключенням до перезавантаження.

Замініть або оновіть апаратне забезпечення

коаксифікований маршрутизатор

Іноді застаріле або несправне обладнання також може бути причиною втрати пакетів. Оновлення маршрутизатора та / або модему є крайнім засобом, але якщо ви спробували все інше, найкращим варіантом є оплата за щось нове. Зрештою, воно того варте. У нашому посібнику є великий вибір найкращих маршрутизаторів, які ви можете придбати в 2020 році.

Якщо ви підозрюєте, що винне саме настільне мережеве з’єднання, ви можете спробувати додати вторинну мережеву карту та під’єднатись до неї. Однак цього не можна робити з ноутбуками чи планшетами.

Якщо ваша техніка діє, це може бути розчаруванням, стресом. Незалежно від того, чи ваші онлайн-ігри відстають, або ви не можете транслювати те шоу Netflix, яким ви одержимі, є рішення. Ключовим виводом щодо виправлення втрати пакетів є виявлення правильної причини. Іншими словами, ви повинні правильно діагностувати, щоб правильно усунути проблему.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found