Як очистити зарядний порт вашого iPhone

Можна з упевненістю сказати, що iPhone відомі своїм відносно надійним терміном служби. Однак з плином років порт для зарядки вашого iPhone може засмітитися пучком, брудом або фрагментами металу та пластику.

Ваш iPhone справді мертвий, якщо у нього немає функціонального зарядного порту. Щоб ваш телефон працював належним чином, ми описали кілька кроків, які кожен власник iPhone може зробити, щоб змити пошкоджені матеріали з відсіку роз’єму.

Примітка: Ці методи також працюють для інших мобільних пристроїв, хоча ви можете розглянути можливість переходу до варіанту 3 для цих великих пристроїв.

Варіант 1: Використовуйте стиснене повітря

iphone x блискавичний порт - - Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Якщо можливо, спробуйте почистити зарядний порт, не торкаючись його і не застрягаючи нічого всередині. Порт містить делікатні точки контакту - крихітні металеві смужки, в які повинен закріпитись зарядний кабель. Якщо контактні точки пошкоджені, зарядний пристрій взагалі не працюватиме, скільки б ви не намагалися його почистити. Якщо анкери з обох боків пошкодяться, вони не зможуть зафіксувати ваш кабель, що є ще однією серйозною проблемою. Єдиним рішенням після пошкодження є заміна зарядного порту на професійного, що має витрати як у часі, так і в грошах. Тож перше правило - бути гранично обережним.

Це також означає, що одним з найкращих варіантів розблокування порту iPhone є використання балончика зі стисненим повітрям. Тримайте його досить близько до порту, але не надто близько і, звичайно, не намагайтеся засунути сопло всередину (пам’ятайте всі ті делікатні деталі). Розпилюйте повітря дуже короткими, легкими спалахами. Втримайтеся від бажання дути в порт самостійно: мокре, гаряче повітря з людських ротів не зробить порту та точкам контакту жодної користі. Після того, як ви обережно продули повітря в порту, зачекайте кілька секунд, а потім спробуйте знову приєднати зарядний кабель і перевірте, чи він виявлений. Якщо повітря витіснило пил або сміття, що застрягло в порту, то воно знову має працювати нормально.

Варіант 2: ризикніть зубочисткою

Порт блискавки

Іноді балончик з повітрям не збирається його різати. У порту може накопичитися бруд, про який повітря не може подбати, або частинка, яка занадто міцно засела всередині, щоб її легко було видалити. У цих випадках ви можете спробувати копати трохи всередині зарядного порту самостійно. Знову ж таки, усі небезпеки, про які ми щойно обговорювали, все ще застосовуються, тому важливо бути максимально обережними. Зубочистка насправді є підходящим інструментом для цього, оскільки деревина м’якша та гнучка, ніж пластик або дріт.

З зубочисткою в руці та вимкненим iPhone знайдіть місце з чудовим освітленням, наприклад, під настільною лампою. Злегка вставте кінчик зубочистки в зарядний отвір і обережно поводьте його навколо. Спершу уникайте будь-якого тиску на зубочистку; якщо жодні частинки або бруд не вивільняються, ви можете здійснити найлегший тиск для м’якого зішкрябування. Більше того, і ви ризикуєте назавжди пошкодити порт.

Намагайтеся триматися подалі від боків порту, працюючи, щоб уникнути пошкодження якорів. Якщо ви помітили, що ваша зубочистка набирає бруду або вибиває сміття, зупиніться і, якщо це можливо, перейдіть на консервоване повітря. Перевірте зарядний кабель ще раз, щоб переконатися, що він працює, і що нічого не погано.

Варіант 3: Просто візьміть це до професіонала

Тревор Могг / DT

Якщо ви бажаєте здійснити поїздку та мати поблизу Apple Store, який ви можете відвідати, це найкращий варіант. Досвідчений працівник знатиме, як безпечно очистити зарядний отвір, і матиме професійні інструменти, які найкраще виконують цю роботу (наприклад, милі крихітні пилососи). Найкраще, що Apple Store повинен очистити ваш порт і змусити ваш iPhone знову працювати безкоштовно, тому не варто турбуватися про витрати.

Якщо у вас немає сусіднього магазину Apple Store, ви можете взяти свій телефон до будь-якого подібного типу ремонтної майстерні або бізнесу, що спеціалізується на мобільних пристроях або обладнанні, і вони зможуть вам допомогти. Звичайно, немає гарантії, що хтось зробить це безкоштовно, але, маючи справу з делікатними компонентами, ваш iPhone, як правило, краще в руках професіонала, навіть якщо вам доведеться заплатити за це комісію.

Переживаєте всі ці проблеми із портом зарядного пристрою? Ви завжди можете перейти на бездротову зарядку, хоча кабельне підключення зазвичай необхідне для будь-яких передач великих даних.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found