Як скасувати Spotify Premium на робочому столі чи пристрої iOS

Spotify Premium - це незамінна послуга для людей, які транслюють багато музики, але дехто може визнати ціну безпровідного прослуховування з імпульсним керуванням - 10 доларів на місяць, якщо ви не маєте права на зниження - занадто важку для свого гаманця після закінчився їхній місячний суд. Якщо це звучить занадто правдиво, або ви просто хочете відмовитись від платформи на користь такої альтернативи, як Apple Music, ми маємо кілька хороших новин: скасувати Spotify Premium не може бути простіше.

Перш ніж кидатися на це, майте на увазі, що ви не зможете завантажувати музику для використання в режимі офлайн, якщо ви перейдете до Spotify Free. Ви також не зможете транслювати звук із більшою швидкістю передачі даних або відтворювати будь-яку пісню на вимогу під час використання мобільного пристрою, але натомість вам доведеться перемішати відтворення виконавця, альбому чи списку відтворення. Тим не менше, якщо ви хочете, щоб ваша підписка автоматично не поновлювалася наприкінці поточного періоду, читайте далі.

Як скасувати Spotify Premium на робочому столі

Перше, що ви хочете зробити, це запустити вибраний браузер і перейти до Огляд рахунку розділ на веб-сайті Spotify. Це не повинно бути надто складно знайти, але якщо ви шукаєте найшвидший маршрут там, просто натисніть тут. Якщо ви не ввійшли в систему, введіть ім’я користувача чи адресу електронної пошти та пароль, а потім натиснітьУвійти. Якщо все добре, Spotify зробить свою магію і перенаправить вас на потрібну вам сторінку.

Тепер ви перейшли на екран огляду свого облікового запису, виберіть Доступні плани від бічної панелі ліворуч. Потім з’явиться вікно з інформацією про ваше поточне членство та інші доступні плани.

Тепер прокрутіть униз і знайдіть опцію під назвою Spotify Free. Це внизу, над вікном зворотного зв’язку, так що стрибніть прямо туди. Знайшов його? Чудово - клацніть велике Скасувати Преміум під ним. Тепер залишилося лише підтвердити своє рішення, натиснувши Так, СкасуватиЗнову ж таки, пам’ятайте, що ваше членство не припиняється негайно. Ви матимете до зазначеної вище дати, щоб продовжувати користуватися нею.

Як скасувати Spotify Premium через App Store

Якщо ви підписалися на Spotify на своєму iPad або iPhone, є велика ймовірність, що ви вибрали, щоб Apple виставляла вам рахунки прямо через App Store, замість того щоб продовжувати процес реєстрації, передаючи дані своєї кредитної картки самому Spotify. Це не можна заперечувати багато зручніше, але користуючись цим маршрутом, вам доведеться скасувати підписку на Premium дещо по-іншому, використовуючи iPad або iPhone.

Отже, що потрібно робити? Це просто. Пориньте вНалаштування на iPad або iPhone, а потім виберітьiTunesМагазин додатків.Готово? Потім перевірте ідентифікатор Apple, зазначений у верхній частині екрана - вам потрібно переконатися, що це той самий, який ви використовували для реєстрації в Spotify Premium. Якщо ні, виберіть електронну адресу, натисніть ПідписатиВийшов, а потім увійдіть до правильного ідентифікатора Apple.

Тепер, коли ви все відсортували та використовуєте правильний обліковий запис, знову натисніть електронну адресу (або вперше, якщо ви ввійшли в правильну), а потім виберіть Підписки. Потім з’явиться список усіх різних періодичних платежів. Просто виберіть Spotify, а потім натисніть кнопку з міткою Скасувати підписку. Як тільки ви натиснете на це, продовження вашого членства в Преміум буде припинено.

Останній раз пам’ятайте, що у вас є дата наступного платежу, щоб продовжити користуватися Premium. Це означає, що якщо ви скасували його 3 вересня, але поновлення членства планується до 2 жовтня, ви можете використати його до тих пір. Найголовніше, коли годинник проб’є 12 жовтня 2 жовтня, ваш рахунок буде знижено до Spotify Free, що означає закінчення передплати на Premium. Це все!

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found