Як дивитися програне в Інтернеті: Стріміть усі 6 сезонів драми

Беззаперечно захоплюючий і популярний серіал - не кажучи вже про широко відоме одне з найкращих телешоу всіх часів -Загубленийможе бути просто ідеальним запоєм. Драматичний серіал виходив у ефірі ABC протягом 6 насичених екшн сезонів, навіть поринаючи на якусь надприродну та науково-фантастичну територію. Магнітний рейтинг слідкує за наслідками авіакатастрофи, в результаті якої безліч вижилих опинилися на віддаленому острові, щоб забезпечити себе. Серіал настільки наповнений соковитими поворотами, що практично вигадав ідею скеляста - або, принаймні, вдосконалив її. Отож, якщо ви хочете скористатися і взяти участь у серйозному марафоні, ось як це слідкуватиЗагубленийонлайн.

Створено: Джеффрі Лібер, Дж. Дж. Абрамс, Деймон Лінделоф

У ролях: Навін Ендрюс, Емілі де Равін, Метью Фокс, Хорхе Гарсія, Меггі Грейс, Джош Холлоуей, Малкольм Девід Келлі, Деніел Дей Кім

Кількість сезонів: 6

Дивіться безкоштовно на Hulu

Як дивитись Lost онлайн в США

Hulu пропонує всі 6 сезонівЗагубленийдля трансляції на своїй платформі. Підписавшись на щомісячний план передплати, ви автоматично отримуєте місяць безкоштовно. Коли місяць закінчується, ви можете безкоштовно скасувати або продовжити підписку лише за 6 доларів на місяць. На жаль, с Загублениймаючи у своєму фоліо 121 серію, що триває, вам, ймовірно, доведеться продовжити свій план за межі безкоштовного пробного періоду. На щастя, план підписки включає доступ не лише доЗагублений, роблячи всі популярні фільми та телешоу в потоковій бібліотеці Hulu у своєму розпорядженні. Крім того, Hulu пропонує альтернативний план на 12 доларів на місяць, що дозволяє транслювати вміст без реклами.

IMDB TV також пропонує всі 6 сезонівЗагубленийдля онлайн-трансляції. Хороша новина: це абсолютно безкоштовно. Погана новина. Це веб-сайт, що підтримується рекламою, тобто вам доведеться комфортно користуватися великою кількістю комерційних перерв. Тим не менше, для тих, хто колись мав - або, можливо, все ще є - кабель, кілька перерв у рекламі не потіють.

Якщо жоден із цих варіантів потокового передавання вас не інтригує, усі епізоди та сезониЗагубленийтакож доступні для індивідуальних покупок в Інтернеті через Prime Video від Amazon, iTunes тощо. Кожен епізод коштує 3 долари за поп, а кожен сезон коливається від 24 до 3 доларів. Для глядачів, які вже знають, що хочуть випити цілу серію, iTunes продає два пакети зі знижкою за 70 доларів за кожен - перший включає сезони 1-3, а другий - сезони 4-6.

Незважаючи на прем'єру в 2005 році,Загубленийвсе ще зумів залишатися актуальним у лексиці поп-культури. У нашу золоту еру телебачення це свідчить про те, наскільки життєво важливим і вибагливим є серіал.

Ми прагнемо допомогти нашим читачам знайти найкращі пропозиції щодо якісних продуктів та послуг, і ми вибираємо те, що висвітлюємо ретельно та самостійно. Ціни, деталі та доступність продуктів та пропозицій у цій публікації можуть бути змінені в будь-який час. Обов’язково перед покупкою перевірте, чи вони діють.

Digital Trends може заробляти комісію за товари, придбані за нашими посиланнями, що підтримує роботу, яку ми робимо для наших читачів.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found