Як заощадити час автономної роботи на вашому iPhone

IPhone - чудовий компаньйон, який надає багато справ - тобто, якщо у вас не розрядився акумулятор. Як тільки сік зникне, у вас залишиться симпатична папіретка. Розчаровує, коли ви намагаєтесь вимкнути заряд акумулятора iPhone між зарядами, і ніхто не хоче шукати розетку частіше, ніж потрібно. На щастя, ці поради допоможуть вам придбати додатковий час. Якщо ви хочете знати, як заощадити заряд акумулятора на iPhone, то ви в правильному місці.

Подальше читання

  • Кращі портативні зарядні пристрої
  • Що робити, коли ваш iPhone не заряджається
  • Кращі бездротові зарядні пристрої

Покажіть відсоток заряду акумулятора

Якщо ви стежите за рівнем заряду акумулятора, можливо, вам буде легше відстежувати відсоток, а не значок панелі. Щоб побачити відсоток, перейдіть доНалаштування> Акумулятор> Відсоток батареї.

Увімкніть режим низького енергоспоживання

малопотужний ios

Якщо на вашому iPhone встановлено iOS 9 або пізнішої версії, ви можете скористатися перевагами режиму низького енергоспоживання від Apple. Ви знайдете перемикач, щоб увімкнути його Налаштування> Акумулятор> Режим низького енергоспоживання. Ця функція тимчасово вимикає або зменшує завантаження пошти, функції Siri, фонове оновлення програми, автоматичне завантаження та деякі візуальні ефекти, поки ви повністю не зарядите iPhone.

Зменште гучність

Попередня Наступна 1 з 2

Вам слід подумати про зменшення гучності на вашому iPhone та користування навушниками, коли це можливо, що дозволяє зменшити вплив звуку на час автономної роботи телефону. Якщо ви заглянете Налаштування> Музика, Ви також можете встановити обмеження гучності та вимкнути еквалайзер, щоб заощадити ще більше енергії.

Вимкніть iCloud

icloud-ios

Автоматичне створення резервної копії в iCloud може розрядити акумулятор і з’їсти ваш обсяг даних. Це корисна функція для створення резервних копій дорогоцінних фотографій, але може бути створено кілька резервних копій, які вам насправді не байдужі та не потрібні. Погляньте Налаштування> Ваше ім’я> iCloud і вимкніть все, що ви не хочете.

Убити "Гей Сірі"

гей-сірі

Ця функція є непотрібним розрядом батареї, якщо ви насправді не використовуєте її, здебільшого тому, що ваш iPhone буде слухати звук "Hey Siri" щоразу, коли він заряджається. Щоб вимкнути його, перейдіть до Налаштування> Siri & Search і повернути Слухайте “Hey Siri” вимкнено.

Не турбуйтеся про закриття програм

ios_multitask Карлос Вега \ Цифрові тенденції

Багато людей уявляють, що перелічені додатки, коли вони двічі натискають кнопку головного, насправді все ще відкриті у фоновому режимі та використовують час автономної роботи, але зазвичай це не так. Поза Фонове оновлення програми, яку ми розглянемо найближчим часом, переважна більшість програм нічого не роблять, коли вони не використовуються. Насправді ви можете вичерпати більше заряду, двічі натиснувши кнопку «Домашня сторінка» і виходячи з них весь час, тому не робіть цього.

Вимкніть фонове оновлення програми

background-app-refresh

Ви можете розпочати свій шлях до виявлення акумулятора iPhone, перейшовши до Налаштування> Акумулятор. Як швидкий тест спробуйте записати залишок режиму очікування та час використання, а потім натисніть кнопку сну / пробудження та почекайте 10 хвилин. Потім поверніться до Налаштування> Акумуляторі ви повинні виявити, що час очікування збільшився на 10 хвилин. Якщо цього не сталося, то щось заважає вашому iPhone відпочивати, і це, швидше за все, додаток.

Йти до Налаштування> Загальне> Фонове оновлення програми і погляньте на список. Вам справді потрібні всі ці програми, які оновлюються у фоновому режимі та вичерпують час автономної роботи? Будьте нещадними та вимкніть усі програми, які не потрібно автоматично оновлювати. Пам’ятайте, вони все одно оновлюватимуться і працюватимуть як зазвичай, коли ви їх запускаєте, вони просто не працюватимуть, коли ви ними не користуєтесь. Якщо ви виявите, що вам не подобаються зміни, ви завжди можете повернутися до цього розділу та знову ввімкнути програми.

Переключіть Push Email на Fetch

fetch-ios

Вам справді потрібно отримувати кожен електронний лист, як тільки він надходить? Можливо, у вас є додатковий обліковий запис електронної пошти, що не так важливо. Йти в Налаштування> Облікові записи та паролі> Отримати нові дані і переключитися з Натисніть ні до того, ні до іншого Фет або Вручну. С Фет, ви можете встановити інтервал, наприклад, кожні 15 хвилин, 30 хвилин тощо, щоб ваш iPhone перевіряв наявність електронної пошти. Чим довший інтервал, тим менше батареї ви будете використовувати. С Вручну, він буде перевіряти наявність нової електронної пошти лише під час відкриття програми.

Убийте push-сповіщення від додатків

повідомлення-ios

Деякі програми надсилатимуть вам сповіщення, які вам насправді не потрібні. Йти до Налаштування> Сповіщення і торкніться будь-яких додатків, від яких вам не потрібні сповіщення. Подумайте про поворот Дозволити сповіщення вимкнути або просто вимкнути Показати на екрані блокування та деякі інші налаштування.

Вимкніть автоматичне завантаження

автоматичне завантаження-ios

Ви можете автоматично оновити iPhone, музику, програми та iOS, але це споживає багато часу автономної роботи. Ваш iPhone також може вибрати невідповідний момент, щоб оновити все. Ви можете заощадити енергію та заряд акумулятора, зайнявшись Налаштування> iTunes & App Store і ковзання Використовуйте стільникові дані вимкнено, тому він оновлюється лише через Wi-Fi. Ви заощадите ще більше, якщо просто повністю вимкнете автоматичне завантаження та оновите за власним розкладом.

Зменште яскравість екрану

яскравість-ios

Екран розряджає акумулятор швидше, ніж будь-що інше, і чим він яскравіший, тим швидше він розряджається. Йти до Налаштування> Дисплей та яскравість і повернути Справжній тон вимкнено. Потім встановіть мінімальну яскравість, яка все ще виглядає читабельною. Можливо, вам доведеться час від часу підправляти, але таким чином ви заощадите багато соку.

Вимкніть вібрацію

вібрації-іос

Вам справді потрібен ваш iPhone для вібрації? Це з’їсть трохи заряду акумулятора, і це, мабуть, потрібно лише тоді, коли ваш iPhone увімкнено. Йти до Налаштування> Звук і тактика і ви можете перемикати Вібрувати на кільці вимкнути.

Скоротіть час автоматичного блокування

автоблокування ios

Коли ви перестаєте його використовувати, ваш iPhone займає певний час, щоб вимкнути екран. Ви можете змінити це в Налаштування> Дисплей та яскравість> Автоблокування. Встановіть його якнайнижче, щоб це не дратувало, і ви заощадите пристойний час автономної роботи з часом.

Вимкніть AirDrop

повітря-крапля-ios

Вам також не потрібно постійно вмикати AirDrop, тому проведіть пальцем вгору від нижньої частини екрана, щоб відкрити Центр управління і вимкніть його, поки вам це насправді не знадобиться.

Зупинити служби локації

location-services-ios

Дискусійно, наскільки корисно мати ваш iPhone відстежувати ваше місцезнаходження. Що ми можемо сказати напевно, це те, що він швидше розряджає акумулятор. Голова в Налаштування> Конфіденційність> Послуги локації і вимкніть будь-який додаток, який, на вашу думку, не повинен відстежувати вас. Ви також можете піти далі Налаштування> Конфіденційність> Послуги локації> СистемаПослуги, де ви можете собі дозволити вимкнути Розміщення реклами Apple, і iPhone Analytics.

Вимкніть Bluetooth

bluetooth-ios

Bluetooth не потрібно вмикати, якщо ви не використовуєте його. Підніміть Центр керування та вимкніть його, поки він вам не знадобиться.

Вимкніть непотрібну анімацію

зменшити рух-ios

На вашому iPhone є дві очевидні речі, які є суто естетичними, але негативно впливають на час автономної роботи: ефект паралакса та динамічні шпалери. Щоб позбутися зайвого ефекту паралакса, перейдіть до Налаштування> Загальне> Доступність і повернути зменшити рух на. Далі перейдіть до Налаштування> Шпалери> Виберіть нову шпалеру і вибрати щось із Стилі або фото. Динамічні шпалери та ефект паралакса анімовані інформацією від датчиків iPhone про те, як ви тримаєте та рухаєте телефон. Ці ефекти неминуче витрачають час автономної роботи. Перегляньте найкращі програми для шпалер, якщо вам потрібні нові фони.

Будьте готові - завантажте заздалегідь

потокове

Багато служб потокової передачі музики та фільмів дають можливість завантажувати для прослуховування або перегляду в режимі офлайн. Якщо ви транслюєте вміст за допомогою мобільного з’єднання для передачі даних, він швидко з’їсть акумулятор, не кажучи вже про норму передачі даних. Краще використовувати Wi-Fi для трансляції, якщо потрібно, але ще краще завантажити потрібний вміст заздалегідь. Якщо підключити iPhone до iTunes і завантажити вміст вдома, акумулятор піде набагато далі.

Редагувати пошук

прожектор

За замовчуванням функція пошуку індексує та здійснює пошук кожного елемента на вашому iPhone. Ви можете заощадити трохи заряду акумулятора, відфільтрувати пошукові запити та, можливо, отримати швидші результати, якщо скажете йому скинути недоречні предмети. Йти в Налаштування> Siri & Search і видаліть із списку все, що ви не використовуєте або не хочете шукати.

Виберіть Wi-Fi

wifi-ios

Якщо ви знаходитесь у місці, де ви можете користуватися мережею Wi-Fi, наприклад, на робочому місці чи вдома, переконайтеся, що Wi-Fi увімкнено. Якщо ви завжди користуєтеся стільниковими даними, ви швидко пройдетеся до дозволу на передачу даних та значно швидше розрядите акумулятор, особливо коли ви перебуваєте в приміщенні, де мережа повинна шукати більш міцне з’єднання. Коли ви залишаєте зону Wi-Fi, переконайтеся, що ви вимкнули Wi-Fi, оскільки ви не хочете, щоб ваш iPhone постійно шукав нову мережу Wi-Fi.

Увімкнути режим польоту

літак-режим-ios

Якщо вам не потрібно телефонувати деякий час, або ви помітили, що у вашій місцевості є жахливий прийом, просто переключіть iPhone у режим польоту. Немає сенсу шукати вашу мережу, якщо ви знаходитесь у метро чи десь ще, знаєте, що не можете отримати сигнал. Якщо ви не ввімкнете режим польоту, постійний пошук швидко розрядить акумулятор.

Вимкніть автоматичний часовий пояс

Ваш телефон автоматично оновить свій час залежно від того, де ви знаходитесь у світі. Оскільки ваш телефон визначає час за допомогою служб локації, він використовує невелику кількість енергії. Щоб вимкнути це, зайдіть вНалаштування> Загальне> Дата та час,і перемикатиВстановити автоматичновимкнути.

Вимкніть 4G

відключення-4g-ios

Якщо ви багато завантажуєте або транслюєте через свою стільникову мережу передачі даних, можливо, ви добре використовуєте більш високі швидкості, пропоновані 4G, але 3G достатньо для більшості людей, і він не буде розряджати акумулятор десь так швидко. Йти в Налаштування> Стільниковий> Параметри стільникових даних і перемикати Увімкніть 4G вимкнути.

Вбити Підняти, щоб прокинутися

яскравість-ios

В iOS 10 Apple представила функцію Raise to Wake, яка автоматично оживляє ваш екран, коли ви берете в руки iPhone. Це зручно, але це також означає, що ваш екран часто оживає, коли це вам не потрібно, тим самим розряджаючи акумулятор. Щоб вимкнути цю функцію, перейдіть до Налаштування> Дисплей та яскравість і перемикати Підніміться, щоб прокинутися вимкнено.

Стан батареї (бета-версія)

Функція, представлена ​​в iOS 11.3, "Зберігання акумулятора" (бета-версія) відображає інформацію про максимальну ємність акумулятора та максимальну продуктивність вашого iPhone. Ця функція також повідомляє вам, коли батарею потрібно замінити.

Отримайте зовнішній акумулятор або чохол

Попередня Наступна 1 з 2 Корпус акумулятора Tylt Energi

На ринку існує безліч потенційних опцій, які дозволять зарядити ваш iPhone, коли ви не в дорозі. Якщо у вас є кімната для носіння з собою акумуляторної батареї, це може врятувати вас у затор. Або ви можете перевірити найкращі чохли для акумуляторів iPhone.

Перевірити наявність оновлень

check-ios-update

Кожне нове оновлення iOS зазвичай виправляє кілька помилок та покращує продуктивність. Іноді це може покращити час автономної роботи. Переконайтесь, що ваше програмне забезпечення оновлено, перейшовши на Налаштування> Загальне> Оновлення програмного забезпечення.

Пройдіть тест на заряд акумулятора

яблучний геніальний бар Яблуко

Якщо ви підозрюєте, що з батареєю може статися щось не так, перейдіть до найближчого магазину Apple Store і попросіть продовжити тест на тривалість роботи акумулятора. Вони зможуть повідомити вам, чи є проблема, або це залежить від вашого використання.

Останні повідомлення