Facebook Snooze дозволяє тимчасово скасувати підписку на друзів

Не маєте зусиль роздрукувати людей у ​​Facebook, але ви не маєте терпіння для їхньої мандри? Можливо, між ними буде щасливий проміжок часу, який збереже ваш розум і чуйність. Після тестування цієї функції у вересні, Facebook зараз випускає кнопку відкладення, але замість того, щоб допомогти вам ігнорувати будильник протягом семи хвилин блаженства, відкладення Facebook тимчасово вимикає друга з вашої стрічки новин.

Хоча ви вже можете назавжди скасувати підписку на людей у ​​Facebook, не відхиляючи їх взагалі, snooze надає користувачам ще більше контролю над своїми стрічками новин, додавши додатковий рівень налаштування. Зрештою, ваш надокучливий друг не єзавждидратує, тому, хоча у вас може не вистачити енергії, щоб впоратися з його чи її невпинними посадами в середині фінального періоду, ви можете повернутися на борт, як тільки почнуться канікули.

Snooze працює з друзями, а також зі сторінками та групами. Хто б ви не вирішили відкласти, вони не отримають сповіщення, яке сповіщає їх про тимчасову відсутність у вашій стрічці новин. Тим не менше, ви отримаєте сповіщення про те, що цей відкладення збирається вимкнутись, на випадок, якщо ви захочете знову натиснути цю кнопку відкладення. Хоча ця функція автоматично відновлює цих користувачів у вашому житті через 30 днів, ви також можете ввійти та відкласти в будь-який час, говорить Facebook.

Коли функція розповсюджується, користувачі можуть отримати до неї доступ, натиснувши три крапки у верхньому правому куті публікації Facebook на робочому столі та натиснувши нову опцію “Відкласти”. Хоча початковий тест дозволив користувачам встановити часові рамки для цього відкладеного періоду, функція розповсюджується як опція тимчасового відключення цих повідомлень протягом 30 днів; інструмент не розгортається з параметрами для налаштування.

Тепер, якщо користувачі виявляють, що їхні канали стають занадто захаращеними, їм не потрібно вживати рішучих, постійних заходів. Вони можуть просто взяти трохи вільного часу. Інструмент може бути корисним для того друга, який тимчасово перебуває у спільному доступі через поїздку чи нового домашнього улюбленця.

"Елементи керування для Вашої стрічки новин не є новими", - йдеться в повідомленні компанії. «Завдяки таким функціям, як« Відписатись »,« Сховати »,« Звітувати »та« По-перше », ми постійно працювали над тим, щоб допомогти людям адаптувати свій досвід у стрічці новин, тому час, який вони проводять у Facebook, добре витрачений. У міру розвитку Потоку новин ми продовжуватимемо надавати прості у користуванні інструменти, щоб забезпечити вам максимально персоналізований досвід кожного разу, коли ви відвідуєте Facebook ».

Оновлено 15 грудня, щоб відобразити офіційне оголошення Facebook, перенісши цю функцію з тестування.

Останні повідомлення