Помилка iPhone 4013: Як це виправити

Оновлення iPhone, iPad або iPod може бути клопотом. Як би нудно це не було, це може стати набагато гіршим, якщо вразить “Помилка iPhone 4013”. Ви можете побачити це повідомлення під час відновлення або оновлення вашого iPhone, iPad або iPod. Спочатку це здається страшним, але є простий спосіб впоратися з цим. У цій статті ми пояснюємо, що вам потрібно зробити, описуючи кілька кроків, які слід виконати для того, щоб пристрій Apple знову працював.

Як виправити помилку iPhone 4013

Повідомлення про помилку iPhone 4013

Помилка 4013 зазвичай виглядає так: «Не вдалося відновити iPhone [ім’я пристрою]. Сталася невідома помилка (4013) ". Це повідомлення може стосуватися iPhone, але воно може з’являтися на будь-якому пристрої під управлінням iOS, включаючи iPad та iPod.

По суті, помилка iPhone 4013 виникає, коли під час оновлення або відновлення виникає проблема. Можливо, ви випадково від’єднали пристрій iPhone або iOS під час процесу оновлення, або може виникнути помилка програмного забезпечення, яка заважає виконувати оновлення належним чином.

Незважаючи на це, виправити помилку iPhone 4013 досить просто, як і виправити такі пов’язані помилки: помилка iPhone 9, помилка iPhone 4005 та помилка iPhone 4014. Якщо ви бачите будь-яку з цих чотирьох, ось що вам потрібно зробити:

Крок 1: Переконайтеся, що на вашому Mac або ПК встановлена ​​остання версія iTunes. Оновлення iTunes - простий процес. Це можна зробити, перейшовши до App Store> Оновленняна вашому Mac або перейшовши до магазину Microsoft на ПК з Windows 10. Ви також можете зайти на веб-сайт Apple, щоб отримати останню версію.

Крок 2: Аналогічно, переконайтесь, що на вашому Mac або Windows працює найновіша версія власного операційного програмного забезпечення. Зайдіть в App Store, щоб оновити MacOS (або перейдіть до логотипу Apple, а потім натисніть Оновлення програмного забезпечення). Щоб оновити Windows 10, перейдіть до Налаштування> Оновлення та безпека> Windows Update.

Крок 3: Примусово перезапустити пристрій iPhone або iOS.

На iPhone 8 і пізніших версіях це можна зробити, натиснувши та швидко відпустивши Збільшення гучності , натискаючи та швидко відпускаючи Зменшення гучності а потім натисніть і утримуйте кнопку Бічні , поки не з'явиться логотип Apple.

На iPad з Face ID потрібно натиснути і швидко відпустити Збільшення гучності , натисніть і швидко відпустіть Зменшення гучності , а потім натисніть і утримуйте кнопку Топ кнопку.

На iPhone 7, iPhone 7 Plus та iPod Touch (7-го покоління) потрібно одночасно натиснути та утримувати Бічні (або Топ) і кнопку Зменшення гучності кнопку.

На iPad, що оснащені кнопкою Home, iPhone 6S або попередніми iPhone, а також iPod Touch (6-го покоління) або раніше, вам слід одночасно натиснути та утримувати Бічні (або Топ) і кнопку Додому кнопку.

Виправити помилку оновлення iPhone 4013 Яблуко

Крок 4: Підключіть пристрій iPhone або iOS до iTunes на вашому комп’ютері та оновіть його. На Mac з MacOS Catalina 10.15 або пізнішої версії це можна зробити, відкривши Finder, а потім клацнувши на своєму iPhone. На Mac з MacOS Mojave 10.14 або старішої версії або на ПК з Windows, натомість потрібно відкрити iTunes. Закінчивши будь-яке, натисніть Загальні або Налаштування, потім натисніть Перевірте наявність оновлення> Завантажити та оновити.

Інші кроки, щоб спробувати

Цих чотирьох кроків має бути достатньо, щоб пристрій знову запрацював після того, як ви побачите помилку iPhone 4013. Однак, якщо ви все ще не можете змусити пристрій iPhone або iOS знову працювати, є кілька інших речей, які ви можете спробувати.

  • Спробуйте інший кабель USB, коли підключаєте iPhone до комп’ютера та оновлюєте його. Проблема може полягати в несправному кабелі, тому спроба іншого чи нового може спрацювати.
  • Спробуйте підключити та оновити iPhone через інший комп’ютер. Знову ж таки, на вашому комп’ютері може бути якась помилка програмного забезпечення, яка перешкоджає правильному оновленню вашого пристрою iOS, тому спробувати інший комп’ютер може допомогти.
  • Зверніться до Apple. Припускаючи, що абсолютно нічого не спрацювало, можливо, вам доведеться домовитись про ремонт вашого iPhone (або Mac). Ви можете зробити це, перейшовши до служби підтримки Apple.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found