Як переглянути підсумок PlayStation 2019: трофеї, час відтворення та інше

Ми ще не досягли натиску на випуски відеоігор на 2020 рік, а ті - ні справді починаючи приблизно до березня. Поки ви чекаєте на нові ігри, PlayStation дає вам можливість згадати про свій минулий ігровий рік завдяки своєму підсумку PlayStation 2019.

Підсумок PlayStation 2019 дає вам знімок історії ігор у 2019 році на PlayStation 4, розбиває час, проведений за різними іграми, сортує їх за категоріями і навіть забезпечує акуратний заголовок, який ви можете з гордістю носити, щоб показати свою любов для певного жанру.

Отримати власний підсумок PlayStation 2019 надзвичайно просто. Ось як це зробити.

Як переглянути підсумок PlayStation 2019

Для того, щоб переглянути підсумок PlayStation 2019, вам потрібно лише перейти за цим посиланням на офіційний веб-сайт PlayStation. Звідти увійдіть із тими самими обліковими даними, які використовуєте для облікового запису PlayStation на PS4, почекайте кілька секунд, і вся ваша інформація відображатиметься на сторінці.

У самому заголовку сторінки ви побачите три найкращі ігри року. У нашому випадку це було MLB The Show 19, після чого Секіро: Тіні вмирають двічі, і Assassin’s Creed Odyssey.

Нижче буде обрано ваш найкращий жанр, і він надасть вам інформацію про те, скільки ігор ви грали в цьому жанрі, а також загальний час гри та трофеї, які ви заробили в цьому жанрі.

Підсумок PlayStation 2019 також надає загальну кількість годин ігрового процесу у всіх назвах і показує, скільки годин було зіграно локально, скільки було в PlayStation VR, ваш найдовший марафон, і скільки днів ви грали протягом року. Однак інформація про онлайн-гру є суперечливою - наші сказали, що ми ніколи не грали в Інтернеті цілий рік, що не відповідає дійсності.

Нарешті, ви побачите інформацію про загальну кількість трофеїв, які ви заробили у всіх чотирьох категоріях, а також загальну кількість безкоштовних ігор, завантажених через PlayStation Plus. Для нас ця загальна кількість була більшою за кількість ігор, які ми зіграли у 2019 році, тому ми можемо залишатися зайнятими на довгі місяці, якщо не роки.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found