Як скасувати Amazon Prime

Amazon Prime - це дуже багато. За 13 доларів щомісяця або 119 доларів на рік послуга платної передплати продавця пропонує ряд пільг, що перевищують безкоштовну доставку за два дні (і навіть послуги в той же день, де це можливо). Ви також отримуєте безліч додаткових послуг, таких як фільми та шоу Amazon Prime.

Однак ціна може здатися вам занадто крутою, особливо якщо ви не так сильно користуєтеся Amazon. Або, можливо, ви заповнили пропозиції Prime Day, і тепер ви готові рухатися далі. У будь-якому випадку, Amazon надзвичайно легко скасовує цю послугу, і роздрібний продавець може навіть надати вам часткове або повне відшкодування, залежно від того, скільки ви використали членство в Prime.

Крок 1: Знайдіть свої налаштування

Перше, що потрібно зробити, це зайти на Amazon.com і увійти в обліковий запис Amazon Prime, який ви хочете скасувати.

Опинившись, наведіть курсор на Рахунки та списки в правому верхньому куті під вашим іменем, що дасть вам досить довге спадне меню. Звідти виберіть Ваше основне членство з доступних опцій.

Крок 2. Знайте, від чого ви відмовляєтесь

Знімок екрана Amazon Prime Benefits скріншот

Ви побачите всі переваги членства в Prime на сторінці свого облікового запису. Витратьте хвилинку, щоб переглянути переваги, щоб переконатися, що ви нічого не пропустите.

Переконавшись, що хочете скасувати, перейдіть у верхній правий кут сторінки - під Членство, натисніть кнопку спадного меню з написом Оновлення, скасування та багато іншого. У меню, що з’явиться, виберіть Кінцеве членство кнопку.

Знімок екрана кнопки "Членство в Amazon Prime End" скріншот

Крок 3: Підтвердьте скасування

Amazon Prime підтвердити скасування скріншот

Далі вам буде запропоновано кілька варіантів, а також ще одну можливість переглянути переваги, які ви втратите, скасувавши. Якщо ваш обліковий запис пов’язаний з іншими властивостями Amazon, такими як Twitch, ви також побачите перелічені тут.

Не дивно, що Amazon робить велику гру, щоб спробувати вас утримати, але якщо ви твердо вирішили виконати скасування, то у вас є кілька варіантів вибору. Щоб скасувати ваше членство в кінці цього розрахункового періоду - і використовувати Prime до цього моменту - натисніть Нагадай мені пізніше. Якщо ви вважаєте за краще закінчити справу зараз і, можливо, отримати відшкодування, натисніть Скасувати мої переваги.

На думку Amazon, ви можете отримати повне повернення членського внеску лише тоді, коли скасуєте свої пільги. Здається, про часткове відшкодування не згадується (якщо ви не скасуєте підписку протягом трьох днів після реєстрації або перетворення безкоштовної пробної версії на платну підписку), і ви можете отримати відшкодування лише в тому випадку, якщо не скористалися вашими перевагами з останнього разу, коли з вас стягували плату.

Якщо натиснути Зберігайте мої переваги, ви повернетесь на сторінку облікового запису Prime без скасування.

Заключні примітки

Пам’ятайте, що, скасувавши, ви все ще вважаєтеся клієнтом, і ваш рахунок Amazon все ще активний. Якщо ви знову підпишетесь на Prime, вам доведеться відразу заплатити 119 доларів за рік або 13 доларів за місяць. Тим не менш, ви маєте право на безкоштовну пробну версію кожні 12 місяців, тож, якщо минув деякий час, можливо, ви зможете трохи заощадити, починаючи з пробної версії.

Примітка. Ці кроки можуть дещо відрізнятися, якщо у вас унікальна ситуація з підпискою. Наприклад, якщо у вас є знижка на участь у програмі Prime Student, ви все одно можете скасувати її, скориставшись наведеними вище кроками, хоча деякі мови можуть дещо відрізнятися. Однак ви не зможете випробувати піврічне пробне членство Prime Student, як би довго ви не чекали. Крім того, це може вплинути на вашу можливість повернення коштів. Крім того, якщо ваше членство було частиною іншої послуги іншої компанії (наприклад, Sprint), то вам доведеться керувати своїм основним рахунком через цю компанію.

Останні повідомлення