Як відтворювати музику Apple Music на пристрої Alexa

Amazon і Apple можуть бути конкурентами у багатьох аспектах, але вони сумісні, коли справа стосується музики. Якщо ви хочете відтворювати музику з програми підписки на Apple Music або з пісень, що зберігаються на вашому пристрої Apple, існують способи зробити обидва способи. Ми розглянемо все, що вам потрібно знати.

Варіант 1: Підключіть пристрій Apple через Bluetooth

Це чудовий варіант, якщо ви більше любите слухати музику з Alexa і не підписані на Apple Music, але у вас є музика, що зберігається на вашому пристрої Apple у програмах iTunes, Apple Music або подібному додатку. Пристрої, як і всі Echos, мають спеціально Bluetooth, щоб вони могли підключатися до мобільних пристроїв, і Alexa досить розумна, щоб легко це впоратись.

Крок 1: Піднесіть пристрій Apple близько до вашого Echo. Коли він знаходиться недалеко, дайте команду: „Alexa, під’єднуйся до мого iPhone” або „Alexa, під’єднуйся до мого iPad”. Якщо у вас досить багато мобільних пристроїв, ви можете замість цього використовувати конкретну назву свого пристрою Apple, але Alexa, як правило, досить розумна, щоб зв’язати потрібний пристрій, якщо він знаходиться поруч.

Крок 2: Alexa відтворить звуковий сигнал і зазвичай скаже щось на кшталт: «iPhone підключено до Echo», хоча вона вкаже конкретні імена, які ви дали пристроям, щоб ви знали, що це спрацювало. Якщо Alexa каже, що не може знайти ваш iPhone або інший пристрій, переконайтеся, що ваш Bluetooth увімкнено та зможе підключитися. Можливо, вам доведеться від'єднати такі аксесуари, як AirPods, щоб з'єднання працювало правильно.

Крок 3: Перейдіть до програми iTunes або Apple Music і запустіть бажаний список відтворення. Ваші пісні повинні автоматично починати відтворюватися на вашому пристрої Echo. Alexa зазвичай трохи збільшує гучність перед відтворенням, але ви також можете налаштувати це самостійно. Зміщення гучності як відлуння, так і гучності вашого пристрою Apple може працювати, але, як правило, простіше регулювати гучність у джерелі.

Крок 4: Коли ви закінчите відтворювати музику, вимовляючи: “Alexa, від’єднайтеся від iPhone” або будь-який інший пристрій Apple, яким ви можете користуватися. Ваше Echo знову дасть звуковий сигнал, щоб повідомити вас, що процес завершено.

Подальше читання

  • Забавні речі, щоб запитати Alexa
  • Найкращі музичні хаки для Amazon Echo
  • Як змінити голос Alexa

Варіант 2: Використовуйте вміння Apple Music Alexa

Це чудовий варіант, якщо ви підписалися на Apple Music і часто слухаєте музику, або якщо постійне підключення та відключення через Bluetooth - це не найкращий варіант для вас. Алекса має навичку саме для таких випадків, але вам потрібно її налаштувати.

Крок 1: Увімкніть навичку Apple Music для Alexa. Ви можете знайти його, перейшовши на цю сторінку навичок Amazon. Або, як варіант, ви можете перейти до розділу Навички у вашому додатку Alexa і шукати його спеціально. Зробіть це, перейшовши до Alexa Преференції (рядки у верхньому лівому куті), вибравши Налаштуваннята вибір Музика та подкасти. Тут ви побачите варіант із написом Посилання на нові послуги. Виберіть його, а потім виберіть Apple Music значок. Тепер виберіть Увімкнути для використаннята увійдіть у свій обліковий запис Apple, якщо це необхідно (власні вказівки Apple не зовсім оновлені, тому не забудьте дотримуватися наших тут).

Крок 2: Переконайтесь, що все оновлено. Ви можете помітити, що вміння Apple Music не дуже високо оцінене. Це частково тому, що багато людей не знають різниці між Apple Music та iTunes, але проблеми виникають і тому, що люди не знають, що додаток Alexa може потребувати оновлення вручну.

Після завантаження програми Alexa, ймовірно, вимагатиме від вас входу за допомогою пароля Amazon. Не забудьте звернути увагу на нові версії програми - зазвичай ви отримаєте сповіщення, якщо таке доступне. Якщо ви бачите, що Alexa потрібно оновити себе, переконайтеся, що це робиться. Такі пристрої, як Echos, як правило, оновлюються автоматично, поки вони підключені до Інтернету, тож увімкніть Echo та переконайтеся, що він підключений. Нарешті, переконайтеся, що ваш обліковий запис Apple Music поточний і працює належним чином.

Крок 3: Тепер ви можете давати Alexa конкретні музичні команди, наприклад: „Alexa, грай Today’s Hits на Apple Music”, або можна попросити Alexa грати певних виконавців та альбоми. Ви навіть можете розширити свій список команд, щоб відповідати вашому настрою, наприклад, "Сумна музика" або "Щаслива музика". Будьте впевнені, що ви закінчили ці інструкції "на Apple Music", інакше це не спрацює.

Крок 4: Якщо ви не плануєте користуватися багатьма іншими музичними послугами, окрім Apple Music, ви можете зробити Apple Music своїм програвачем за замовчуванням, щоб вам не потрібно було продовжувати говорити "в Apple Music". Поверніться до Налаштувань у програмі Alexa, перейдіть до Музика та подкасти, а потім у верхній частині виберіть Служби за замовчуванням. Ймовірно, за замовчуванням для нього встановлено Amazon Music, тому натисніть кнопку «Змінити» та виберіть Apple Music як нову за замовчуванням. Apple Music залишатиметься підключеним до Alexa, доки ви вручну не вимкнете вміння.

Турбує лише те, що слухає Alexa? Ознайомтеся з нашим посібником із безпеки Alexa, поки ви це робите.

Останні повідомлення