Як користуватися Tumblr: Посібник із введення та найкращих практик

Як користуватися Tumblr

Tumblr пройшов довгий шлях з часів свого скромного початку в 2007 році. Через шість років короткий веб-сайт для ведення блогів та соціальних мереж має понад 87 мільйонів різних блогів і залишається однією з найпопулярніших платформ мікроблогів нашого часу. Користувачі можуть швидко та легко ділитися текстом, фотографіями, аудіо та майже будь-яким іншим видом мультимедіа, який ви можете собі уявити, простим клацанням миші, трекпада або сенсорного екрану. Плюс, веб-сайт повністю безкоштовний і пропонує деякі найбільш візуально привабливі макети та дизайни будь-якої платформи для ведення блогів прямо зараз. Однак це займає трохи часу, щоб взятись за річ.

Ось наш посібник із початку роботи з Tumblr. Постарайтеся ігнорувати нещодавні відключення Tumblr, відмову від Twitter і великий стрибок сайту на ринку "спонсорованих продуктів" (він же реклами) - це невелика ціна за трансляцію вашого дорогоцінного вмісту в блогосфері.

Зареєструйтесь

Створення облікового запису - це перший крок до початку роботи з Tumblr. Перейдіть на домашню сторінку та натисніть Зареєструйтесь кнопку у верхньому правому куті, щоб розпочати процес. Сайт запитає у вас дійсну електронну адресу, а також бажаний пароль та ім’я користувача (їх можна змінити пізніше). Потім вам доведеться вказати свій вік, протестувати свій розум в тесті капчі та заповнити коротку анкету, що описує, чим ви займаєтесь (наприклад, мистецтво, фітнес, освіта тощо).

Після початкових запитань щодо реєстрації Tumblr порекомендує вам список щоденників, за якими ви бажаєте стежити. Наприклад, якщо ви політичний горіх, Tumblr може порекомендувати вам підписатися на Politico або завжди захоплюючий блог Державного департаменту США. На щастя, ви можете поки що пропустити рекомендації. Якщо ви хочете, ви також можете знайти знайомих вам людей за допомогою облікових записів Facebook або Gmail. Клацніть Даліколи ви закінчите процедуру реєстрації.

Перевірте свою адресу електронної пошти

Вам потрібно буде підтвердити свій рахунок електронної пошти, перш ніж ви зможете повністю отримати доступ до всього, що пропонує Tumblr. Увійдіть в обліковий запис електронної пошти, на який ви зареєструвались, відкрийте електронний лист із відповідним заголовком «Електронний лист для підтвердження Tumblr» і натиснітьПідтвердьте електронну адресу , щоб завершити процес реєстрації. Ви готові до запуску.

Як користуватися Tumblr: Перевірте адресу електронної поштиСтворіть новий щоденник

Tumblr автоматично створюватиме блог за замовчуванням “Без назви” під час першого створення вашого облікового запису. Це нічого вигадливого, але ви можете перейменувати його та налаштувати все, що завгодно. Щоб створити новий щоденник, клацніть стрілку вниз у верхньому правому куті інформаційної панелі Tumblr і виберітьСтворіть новий щоденник. Вам буде запропоновано вказати назву вашого блогу та вибрати відповідну URL-адресу. Вам також буде надана можливість захистити свій блог паролем, щоб його могли переглядати лише люди, які ввели вибраний вами пароль.

Як користуватися Tumblr: Створіть новий щоденникЯлина його

Найкраща частина блогу - це зробити його власним. Для початку виберіть Налаштувати у верхньому правому куті блогу, який ви хочете налаштувати. Потім вам буде надано можливість назвати ваш блог, вибрати його тему зі списку готових параметрів ліворуч та безліч розширених опцій, таких як використання оптимізованого мобільного макета та описових посилань. Майте на увазі, що деякі преміум-теми коштуватимуть вам десь від 10 до 50 доларів, але є безліч безкоштовних альтернатив для повсякденного Tumblr. На жаль, немає можливості безпосередньо редагувати код, як це можна зробити на багатьох інших платформах для ведення блогу, тому налаштування досить обмежені.

Як користуватися Tumblr: НалаштуватиОпублікуйте геть

Після того, як ви зупинилися на бажаному дизайні макета, настав час почати вибивати вміст, щоб зробити свій блог Tumblr вартим вартості. У верхній частині інформаційної панелі ви можете знайти банер, що містить сім різних піктограм вмісту: текст, фото, цитата, посилання, чат, аудіо та відео. Вони представляють різні типи вмісту, який ви можете розмістити у своєму блозі. Хоча кожна опція розміщує різні типи носіїв, усі сім варіантів нададуть вам варіанти планування публікацій, додавання тегів, збереження їх як чернеток, додавання їх до вашої черги та надання приватних.

Tumblr неймовірно легко розміщує будь-який тип вмісту, який ви хочете. Якщо ви хочете опублікувати певну пісню, наприклад, клацніть піктограму навушників у верхній частині інформаційної панелі, щоб завантажити, зв’язати або навіть знайти певну пісню за допомогою Soundcloud або Spotify. Клацніть спадне меню праворуч відСтворити публікаціющоб запланувати певний час публікації, зберегти його як чернетку для подальшого редагування, зробити приватним або навіть додати до своєї черги, щоб ви могли розподіляти свої публікації в блозі протягом декількох годин або днів.

Майте на увазі, Tumblr має деякі обмеження щодо вмісту. Наприклад, ви можете завантажувати лише п’ять хвилин відео на день і одночасно публікувати 10 фотографій. Обмеження не повинні занадто обмежувати вас, але над цим варто задуматись, якщо ви намагаєтесь опублікувати фотоальбом або відео високої чіткості.

Як користуватися Tumblr: Опублікувати

Наступна сторінка: Підписання, реблог, теги та поради

Слідкуйте за блогом чи двома

Tumblr - це блог у соціальних мережах - це означає, що ви, мабуть, хочете транслювати вміст не лише собі. Він узагальнює вміст, стежачи за іншими користувачами, переглядаючи сподобалися дописи, а також низку інших факторів.

Просто перейдіть до інформаційної панелі Tumblr, натисніть наЗнайдітьблогиправоруч і відсортуйте список категорій блогу. Ви також можете шукати теги та контакти для конкретних людей та друзів. Щоб підписатися на певний щоденник, наведіть курсор на зображення його профілю та натиснітьСлідуйтеваріант. Інші користувачі можуть знайти вас подібним чином, і Tumblr повідомить вас, коли ви отримаєте нового підписника.

Як користуватися Tumblr: Дотримуйтесь

Постукування в теги

Як користуватися Tumblr: Теги

Теги на Tumblr - це чудовий спосіб для користувачів знаходити дописи на певні теми, подібні до хештегов у Twitter. Створюючи публікацію, незалежно від типу вмісту, ви можете вставити теги у вікно з піктограмою тегу вищеСтворити публікацію. Не забудьте розділити теги комою, якщо ви хочете включити більше одного. Примітка. Вам не потрібно ставити теги в лапки або починати з хештегов.

Теги є ефективним способом класифікації та організації публікацій, але вони відображаються лише за певними темами. Однак ви завжди можете шукати теги у верхньому правому куті інформаційної панелі Tumblr.

Лайк і реблог

Як користуватися Tumblr: Реблог

Подобання та повторне реєстрація дописів на Tumblr - це одне з найпростіших завдань - і один із найкращих способів створити собі ім’я у величезній спільноті Tumblr. Клацніть піктограму серця у верхньому правому куті публікації, щоб поставити лайк, або клацніть подвійні стрілки біля серця, щоб автоматично імпортувати публікацію у власний щоденник. Після того, як ви натиснете функцію реблог, вам буде надано звичайні параметри публікації, щоб ви могли додати коментар, встановити час публікації або зберегти його як чернетку, серед іншого. Як і нові фоловери, Tumblr сповіщатиме вас, коли хтось сподобається або зробить реблог одного з ваших дописів.

Поради та підказки

  • Ви можете зробити будь-яку публікацію відповідальною на Tumblr, якщо закінчите свою публікацію у формі запитання. Задайте запитання (використовуючи знак запитання, якщо це не було очевидно), а внизу публікації з’явиться можливість дозволити іншим відповісти на нього. Мати сенс?
  • Ознайомтеся з порадами Tumblr і візьміть Bookmarklet. Все, що вам потрібно зробити, це перетягнути кнопку на панель закладок і клацнути по ній щоразу, коли ви знайдете щось, чим хочете поділитися в Інтернеті. Прочитав сьогодні вранці фантастичну статтю в New York Times? Просто натисніть кнопку Закладка, щоб автоматично перейти до статті у вашому щоденнику. Пов’яжіть свій блог Tumblr із вашими обліковими записами Facebook і Twitter. Ви можете зробити це, додавши свій маркер Twitter або URL-адресу профілю Facebook підЗовнішній вигляд параметри під час налаштування теми вашого блогу. Не забудьте також увійти у свої облікові записи Facebook та Twitter, щоб ваші публікації в блозі автоматично розповсюджувались на вашій хронології та Twitter. Клацніть на значок шестірні у верхній частині інформаційної панелі, щоб увімкнути спільний доступ.
  • Найбільший спосіб отримати наступних людей і зміцнити свій відомий статус Tumblr - це залучитись. Подобається публікаціям, робіть реблоги та підписуйтесь на людей. Якщо хтось підписується на вас, перевірте їхній блог або підпишіться на них!
  • Комбінації клавіш - ми знаємо, що ви їх любите.
Комбінація клавішФункція
J + стрілка вгоруРухайтеся вперед по публікаціях
K + стрілка внизПереміщення назад через повідомлення
LЯк поточний пост
NДив. Примітки
ПробілПерегляд під час навігації по фотосеті чи відео
Shift + RШвидкий реблог під час переходу до публікації
Shift + EДодайте публікацію до своєї черги під час переходу до публікації
Z + TabПеремикайтеся між інформаційною панеллю та своїми блогами

Що ви думаєте про наш короткий (але солодкий) посібник із використання Tumblr? У вас є ще запитання або вам потрібна допомога у чомусь трохи просунутішому? Повідомте нас у коментарях нижче. Вогонь геть.

Останні повідомлення