Як поєднати (або повторно створити пару) пульт дистанційного керування Apple із телевізором Apple

Apple TV легко є однією з найрізноманітніших платформ для трансляції медіа, яку ви можете придбати. Телевізори Apple чудово підходять, але незалежно від того, чи є ви власником або телевізором Apple TV, у вас, мабуть, були свої труднощі з пультом дистанційного керування Apple. З пультом дистанційного керування можуть виникати різні проблеми. Хороша новина полягає в тому, що багато з них легко вирішити.

Є кілька проблем, з якими ви можете зіткнутися з пультом дистанційного керування, але одна з найпоширеніших - це пульт, який не розмовляє з приставкою. Іноді пульт дистанційного керування Apple може випадково вийти з ладу або якщо ви пошкодите або загубите свій пульт Apple, доведеться купувати новий. У будь-якому випадку вам потрібно буде з'єднати пульт дистанційного керування з Apple TV, щоб він працював. Ось як це зробити.

Огляд Apple TVApple TV 4K

Пульт дистанційного керування Apple TV (або пульт Siri, як це відомо в країнах, що підтримують Siri), призначений для автоматичного з'єднання з вашим Apple TV 4K без подальших дій користувача. Тож якщо ваш Apple TV не реагує на пульт дистанційного керування Apple TV, спочатку спробуйте його зарядити. Оскільки на самому пульті відсутній індикатор часу автономної роботи, і ви, можливо, пропустили екранні попередження від Apple TV 4K про те, що ваш акумулятор розрядився, це може бути причиною проблеми. За допомогою блискавковідводу підключіть пульт принаймні на 30 хвилин і перевірте, чи це поверне його до життя.

Якщо просто кнопки гучності не реагують, переконайтесь, що на вашому телевізорі, звуковій панелі або A / V-ресивері немає предметів, що блокують інфрачервоний приймач: пульт дистанційного керування Apple TV використовує інфрачервоний діапазон прямої видимості для регулювання гучності на ці пристрої.

Якщо це не допомогло вирішити проблему, спробуйте повторно створити пару з пультом дистанційного керування Apple TV:

 1. Переконайтеся, що ваш Apple TV увімкнено. Ви повинні побачити невеликий білий світлодіод спереду. Якщо цього не сталося, відключіть Apple TV, зачекайте шість секунд, а потім підключіть його назад. Тепер ви повинні побачити, як загорився білий світлодіод.
 2. Переконайтеся, що телевізор увімкнено, а вхідний сигнал налаштовано на правильний порт HDMI, а домашній екран Apple TV видно.
 3. З пультом дистанційного керування Apple TV, спрямованим вперед (сенсорна поверхня повинна бути спереду, зі словом Меню правою стороною вгору) розмістіть пульт дистанційного керування приблизно на три сантиметри від передньої частини Apple TV.
 4. Натисніть і утримуйте пульт дистанційного керування Меню і Збільшення гучності кнопки протягом п’яти секунд. Слідкуйте за екраном телевізора - якщо ви побачите повідомлення з проханням наблизити пульт до Apple TV, спробуйте встановити пульт на самому Apple TV.
 5. Незабаром ви побачите повідомлення, яке підтверджує, що ваш пульт дистанційного керування Apple TV успішно підключений.
 6. Якщо ви цього не зробите, і якщо Apple TV все ще не реагує на натискання кнопок на пульті дистанційного керування, відключіть Apple TV, зачекайте шість секунд і підключіть його знову. Потім повторіть кроки 2-4 ще раз.

Якщо після випробування всіх цих кроків пульт дистанційного керування Apple TV все ще не буде керувати Apple TV, він може бути несправним. На жаль, це означає виклик служби підтримки Apple та / або перехід до найближчого магазину Apple.

Apple TV HD

Пульт дистанційного керування Apple TV для Apple TV HD (раніше відомий як Apple TV 4-го покоління) не має білого кільця навколо кнопки меню на пульті дистанційного керування, яке постачається з Apple TV 4K, але процедури сполучення цих пультів дистанції абсолютно однакові .

Apple TV 3-го покоління

apple-tv-2012-віддалений

У Apple TV третього покоління використовується алюмінієвий пульт Apple від Apple, що не заряджається на монетних батареях. Перш ніж спробувати щось інше, замініть цей акумулятор точно таким же типом (літієвий акумулятор CR2032 або BR2032 3 В) і перевірте, чи вирішує це проблему.

Якщо ні, спробуйте вручну роз'єднати та повторно з'єднати пульт дистанційного керування Apple:

 1. Переконайтеся, що ваш Apple TV увімкнено. Ви повинні побачити невеликий білий світлодіод спереду. Якщо цього не сталося, відключіть Apple TV, зачекайте шість секунд, а потім підключіть його назад. Тепер ви повинні побачити, як загорився білий світлодіод.
 2. Переконайтеся, що телевізор увімкнено, а вхід встановлено на правильний порт HDMI, а також видно головний екран Apple TV.
 3. З пультом дистанційного керування Apple, спрямованим вперед, від’єднайте (або від’єднайте, як Apple вважає за краще це говорити) ваш пульт дистанційного керування Apple з вашим Apple TV. На пульті Apple, утримуйте кнопку Меню і Ліві кнопки спрямованості протягом шести секунд. На екрані ви побачите підтвердження того, що пульт від’єднано.
 4. Щоб повторно створити пару з пультом Apple, утримуйте кнопку Меню і Праві кнопки спрямованості протягом шести секунд. На екрані ви побачите підтвердження, що пульт був зв’язаний.
 5. Якщо ви цього не зробите, і якщо Apple TV все ще не реагує на натискання кнопок на пульті дистанційного керування, відключіть Apple TV, зачекайте шість секунд і підключіть його знову. Потім повторіть кроки 2-4 ще раз.

Знову ж таки, якщо жоден із цих кроків не допоможе, пульт дистанційного керування Apple може вам не допомогти. Новий можна замовити в Інтернеті або придбати в Apple Store.

Apple TV 2-го покоління

Apple TV другого покоління використовує той самий срібний пульт Apple, що й Apple TV третього покоління. Дотримуйтесь тих самих інструкцій, що й вище.

Apple TV

Оригінальний Apple TV постачається з білою пластиковою версією пульта Apple. Хоча кнопка відтворення / паузи розташована посередині напрямної панелі, а не сама під d-pad, процес від'єднання та повторного з'єднання цього пульта дистанційного керування такий самий, як у Apple TV 2-го та 3-го поколінь пульти з алюмінію.

Спробуйте програму

Якщо ви загубили пульт від Apple або пульт від Apple TV, або ви можете оживити їх, скориставшись наведеними вище методами, ви все одно зможете встановити віддалений додаток Apple, якщо у вас є пристрій iOS - навіть старіший iPod Сенсорний спрацював би. Після відкриття програма дозволяє додавати будь-який Apple TV, який знаходиться в одній мережі Wi-Fi. Потім він надає вам віртуальний пульт дистанційного керування, який повинен повернути вам повний контроль над вашим Apple TV, поки ви не зможете замінити пульт Apple.

Налаштуйте універсальний пульт

665

Не зацікавлені в придбанні нового пульта дистанційного керування від Apple? Ви можете керувати своїм Apple TV майже з будь-якого існуючого інфрачервоного пульта дистанційного керування. Єдина принада полягає в тому, що вам знадобиться діючий пульт Apple або віддалений додаток на пристрої iOS, щоб перейти до налаштувань Apple TV. Це в Налаштування >Пульти та пристрої >Дізнайтеся дистанційне. Просто дотримуйтесь інструкцій.

Якщо ви є власником універсальних пультів дистанційного керування Logitech Harmony, ви можете завантажити коди пультів для Apple TV, не використовуючи функцію Learn TV від Apple TV.

Останні повідомлення