Як очистити кеуріг: скажіть «ні» бактеріям у варінні

Ви коли-небудь випивали чашку кави Keurig, яка мала гіркий або металевий смак? Якщо ви не піклуєтесь про свою улюблену кавоварку Keurig, ви піддаєте свою машину неприємним бактеріям, які потраплять у вашу ранкову заварку, придаючи вам цей жахливий смак. Однак не хвилюйтеся. Прочитавши цей посібник, ви зможете очистити свій Keurig зверху вниз, тому ваша наступна чашка кави - ваша найсвіжіша та найкраща на сьогодні смак.

кеуріг

Крок 1: Вимийте та протріть резервуар та інші знімні деталі

Почніть з відключення Keurig; ви не хочете пошкодити електроніку або ризикувати ураженням електричним струмом. Потім вийміть усі знімні компоненти, включаючи резервуар для води, підставку для кружок / піддон та тримач K-чашки всередині кавоварки. Віднесіть їх до кухонної раковини і ретельно вимийте їх з мильною водою, як ніби це звичайний посуд. Відкладіть їх для висихання, поки ви працюєте над іншими компонентами.

Це також прекрасний час, щоб захопити мочалку або дезінфікуючі серветки і добре витерти весь Keurig. Кавоварка, особливо в зайнятих місцях, таких як офіси, може з часом збирати багато пилу. Ви не хочете, щоб будь-який з цього сміття змішувався зі своєю прісною водою або кавою, коли закінчите тут, тому гарно рекомендувати залити поверхню твердим покриттям.

Крок 2: Очистіть усі щілини

Частини Керіга Отримайте невелику щітку для чищення (тут добре працює зубна щітка) та шпильку або скріпку. Настав час детальніше очистити інші компоненти Keurig. Хоча це може здатися непотрібним кроком, дуже важливо забезпечити чистоту води та якість кави, яку ви отримуєте з машини. З часом в щілинах вашого Keurig може накопичуватися пісок і бруд, що спричиняє засмічення та впливає на смак. Позбудьтеся цього детриту, щоб поліпшити довговічність і продуктивність. Почніть з очищення навколо корпусу тримача K-Cup. Різні моделі Keurig мають дещо різні методи вставки, але основи однакові. За допомогою щітки очистіть навколо тримача стручка та глибокі закутки в цій частині Кеуріга. Тут, як правило, збирається пісок і загублена кавова гуща. Корисний ліхтарик або хороше верхнє освітлення. Сусідня миска з водою або мокрою тканиною може допомогти, але намагайтеся уникати використання мильної води на цьому етапі - милу може виявитись важким дістатись, і ви не хочете, щоб воно заплямовувало ваш наступний напій.

Закінчивши з описаними вище кроками, дістаньте шпильку / скріпку та огляньте ті зубасті компоненти, які тикають у K-чашки. У кожному “зубі” повинен бути невеликий отвір, через яке може проходити гаряча вода / кава. Просуньте шпильку крізь цей отвір і поворухніть, щоб послабити залишки залишків сміття та завалів. Якщо ваш Keurig працював повільно, це могло бути через засмічення в одному з цих отворів. Також є спеціальні інструменти для чищення голки Keurig.

Крок 3: Промити оцтом

Прибирання Keurig

Багато компонентів Keurig знаходяться всередині кавоварки, далеко від вас. На щастя, існує простіший спосіб провести внутрішнє прибирання, ніж демонтувати всю машину: звичайний кухонний оцет досить кислий, щоб усунути накопичення накипу, але нешкідливий для решти Керіга.

Візьміть резервуар для води і залийте його розчином наполовину білого оцту і наполовину прісної води. Знову зафіксуйте його на основі Keurig, покладіть усі інші компоненти на місце і отримайте кухль під рукою. Пора зробити трохи гарячого оцту.

Запустіть Keurig у звичайних налаштуваннях і продовжуйте наповнювати кухлі оцтовою сумішшю, поки вона повністю не зникне. Це трохи смердить (можливо, ви захочете відкрити вікно для вентиляції), але, як ми вже говорили, це не шкідливо для вашого Keurig, і це допоможе видалити цю накип. Можливо, під час цього процесу видалення накипу утвориться засмічення. Якщо це так, відкрийте верхню частину і знову використовуйте шпильку, щоб проткнути отвори і подивитися, чи зможете ви висунути частинки, які могли потрапити в пастку.

Для повного очищення бажано запустити дві повні ємності з половиною оцту, наполовину води. Якщо ваш Keurig все ще у хорошій формі або у вас не так багато часу, один повний резервуар може справно працювати.

Примітка: Keurig продає власне рішення для видалення накипу, якщо ви дійсно хочете, щоб працював фірмовий продукт. Однак білий оцет дешевший і легший у пошуку. Крім того, розчин Keurig використовує лимонну кислоту як активну речовину, і є деякі скарги на те, що запах і смак затримуються поза їхнім прийняттям. На ринку також є ряд інших засобів для чищення Keurig, таких як «миючі чашки» та «полоскання». Ми не рекомендуємо жодного з них, оскільки оцет може зробити роботу набагато дешевше.

Крок 4: Змийте оцет водою

keurig_mini_feat

Ви не хочете, щоб оцет залишався в Кеурігу, тому наповніть резервуар свіжою водою і знову пропустіть повний контейнер, щоб змити все. Переконайтеся, що він пройшов тест на запах, коли це буде зроблено. Ні запаху, ні проблем. Після того, як це буде закінчено, вашу продуктивність Keurig слід покращити, а масштабні проблеми повинні буквально розвіятися.

Бажано постійно повторювати такий тип чищення, особливо якщо ваш Keurig бачить багато дій. Залежно від джерела води, Keurig рекомендує видаляти накип з машини як мінімум раз на три-шість місяців. Пам’ятайте, що жорстка вода частіше спричиняє проблеми, ніж м’яка вода. Якщо у вас є проблеми з накипом, ви можете триматися подалі від водопровідної води і використовувати замість цього фільтровану воду або воду в пляшках.

Бонусна порада: Замініть картридж фільтра

Деякі моделі Keurig постачаються з фільтрами для води, які є частиною водосховища. Якщо у вашому Keurig є один із цих фільтрів, вам доведеться час від часу замінювати картридж, приблизно кожні 60 резервуарів або близько того. Ці фільтри можуть покращити смак, але також можуть допомогти зменшити вірогідність засмічення та інших проблем.

Ви можете ще більше змінити ситуацію, перейшовши на воду у пляшках або повністю відфільтровану, замість того, щоб наповнювати резервуар водопровідною водою (також непогано, якщо у вашому пристрої немає фільтра). Однак це може бути більш дорогий варіант.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found