Як транслювати на змішувач

Як транслювати на Mixer Якщо ви витратили будь-який час, стежачи за стримерами або спостерігаючи за професійними геймерами, ви, мабуть, уже знайомі з потоковою службою Mixer. Після того, як Microsoft придбала Beam пару років тому, вони перейменували його на Mixer.

Незважаючи на те, що це чудове місце для початківців початківців, першим кроком є ​​створення облікового запису та навчання, як створити свій перший потік. Ми створили простий у користуванні посібник, який допоможе вам це зробити.

Створення облікового запису

Швидше за все, ви читаєте цей посібник на ПК з Windows 10. Це полегшує процес створення облікового запису Mixer, враховуючи те, що корпорація Майкрософт є власником послуги. Коли ви натискаєте кнопку «Зареєструватися», з’явиться вікно із кнопкою «Зареєструватися за допомогою облікового запису Microsoft». Клацніть на ньому та надайте облікові дані, які ви використовуєте для входу в Windows 10 (якщо ви використовуєте обліковий запис Microsoft) або консоль Xbox One.

як потік на міксер - -

Після цього ваш ПК з Windows 10 та Xbox One автоматично зв’язуються із Mixer і готові до передачі до служби. Вам не потрібно буде надавати будь-які ключі потоку - унікальні номери, які пов’язують ваш трансляційний канал з виходом вашого програмного забезпечення - якщо ви не вирішите використовувати сторонні програми, а не інтегровані інструменти в Windows 10 та Xbox One.

Одним із факторів, на який ми хотіли б звернути увагу, є те, що, незважаючи на те, що Mixer можна використовувати безкоштовно, ви можете придбати на сайті Embers - преміум-валюту, яка використовується для розблокування навичок та інших речей.

На додаток до очок досвіду, ви генеруєте валюту на місці під назвою Sparks під час трансляції або перегляду іншої трансляції на Mixer. Цю віртуальну валюту можна використовувати для включення таких ігор, як Minecraft, придбайте додатки, створені спільнотою Mixer, і навіть створіть команду з групи друзів, які прямують разом.

як потік на міксер - -

Поза аспектом мовлення вашого нового каналу Mixer, частина налаштування обмежена встановленням вступу до вашого аватара та каналу та додаванням соціальних профілів. У вашому обліковому записі також є розділ аналітики для перегляду статистичних даних мовлення, таких як кількість підписників, кількість переглядів, які ви набрали, та кількість потокових годин. У розділі "Ваша мережа" просто перераховані всі мовники, за якими ви стежите.

Як транслювати на Mixer

З усього сказаного, час транслювати!

Трансляція з Windows 10

Ми маємо надати реквізит Microsoft для підтримки випічки трансляцій ігор прямо в Windows 10. У Creators Update є найкраща на сьогоднішній день версія ігрової панелі, яка додала новий розділ у програмі Налаштування, присвячений ігор. Позитивною стороною є те, що ця опція притаманна Windows 10: Немає додаткового програмного забезпечення для завантаження та, можливо, спричиняє конфлікти на вашому ПК. З мінусів, рішення Microsoft надзвичайно обмежене.

як потік на міксер - -

Для початку відкрийте програму Налаштування та виберіть Ігри категорія із логотипом Xbox. Тут ви побачите чотири категорії в меню ліворуч: Ігрова панель, Ігровий відеореєстратор, Трансляція та Ігровий режим. Ігрова панель просто надає візуальні інструменти у вашій грі для запису геймплея, трансляції та створення знімків екрану. Не зовсім необхідне використання, оскільки всі ці команди можна виконувати за допомогою комбінацій клавіш.

У розділі "Трансляція" ви знайдете тонкий вибір. Ви можете записувати звук під час трансляції геймплея, вимикати мікрофон, використовувати автоматичне придушення луни та регулювати гучність системи та мікрофона. Ви також можете увімкнути / вимкнути камеру та перемкнути параметр, щоб захопити курсор миші під час трансляції.

Нарешті, ви побачите розділ під назвою Ігровий режим. Корпорація Майкрософт заявляє, що ця функція, якщо її увімкнути, підвищить вашу продуктивність під час трансляції, зупиняючи непотрібні процеси, що працюють у фоновому режимі. Це не розганяє апаратне забезпечення, а просто вносить корективи на рівні програмного забезпечення, щоб процесор і графічний чіп мали менше неігрових завдань. Однак не всі ігри для ПК підтримують опцію Ігровий режим від Microsoft.

як потік на міксер - -

Принаймні, це крок у правильному напрямку

Вбудований компонент мовлення корпорації Майкрософт не багатий функціями, як сторонні програми, незважаючи на своє власне коріння Windows 10. В одному центральному рішенні немає сцен для створення та налаштувань камери для налаштування. Натомість, коли ви запускаєте гру та відкриваєте інструмент трансляції (WIN + ALT + B), ви побачите невелику синю панель із обмеженим набором опцій: джерело для трансляції (гра або робочий стіл) та положення камери в годувати. Ви також можете вмикати / вимикати камеру та мікрофон, але це все.

Хоча це звучить як чудова рідна настройка, грати в такі ігри The Elder Scrolls V: Skyrim робить ігровий бар марним. Гра повністю захоплює весь екран у повноекранному режимі, не даючи ігровій панелі з’являтися. Комбінації клавіш насправді працюють, за винятком функції трансляції (ми не маємо уявлення, чому), але єдиний спосіб, як ви знаєте, що комбінація клавіш навіть працює, - це коротке блимання екрана, яке підтверджує натискання клавіш.

Як транслювати на Mixer

Нам вдалося дістати Скайрим правильно працюючи з ігровою панеллю та транслюючи на Mixer, використовуючи режим без полів. Але результати були менш якісними, ніж те, що ми бачили за допомогою сторонніх програм для мовлення. Оскільки ми не маємо можливості змінювати кодеки, бітрейт, ключові кадри та використання процесорів, наш канал подав на милість Windows 10.

Ми повинні відзначити принаймні одну позитивну особливість: ігрова панель відображатиме ваші результати в невеликому накладенні всередині гри. Це стане в нагоді, якщо вам потрібно бачити те, що ви транслюєте, не відкриваючи Mixer на другому екрані. Звичайно, інтегровані ігрові функції Microsoft дружніші до ігор, розроблених для середовища Windows 10, особливо тих, що продаються в магазині, таких як Minecraft, Gears of War 4, Квантова перерва, Resident Evil 7: Biohazard, і так далі.

Якщо ви не дбаєте про сцени та ефекти камери, це може бути кращим варіантом, ніж встановлення сторонніх програм, які можуть знизити продуктивність та спричинити конфлікти програм. Сподіваємось, Microsoft покращить налаштування мовлення Windows 10 у майбутніх оновленнях.

Трансляція з Xbox One

Починаємо

З усіх варіантів мовлення для Mixer це найпростіше рішення. На панелі навігації ви знайдете налаштування трансляції із значком, схожим на супутникову антену. Але перед тим, як відправитися туди, вам потрібно зайти в додаток Налаштування консолі (значок шестірні) і перейти до Преференції розділ. На цьому екрані ви побачите плитку з назвою Трансляція та зйомка що надає варіанти використання мікрофона та дозволу трансляції та зйомки. Це воно.

Як транслювати на Mixer

Тепер ви можете повернутися на головний екран, натиснути кнопку Xbox контролера та вибрати піктограму супутникової антени на спливаючій панелі інструментів. Ви вже побачите Mixer як джерело, тому єдиний варіант тут - завантажити гру та розпочати трансляцію. Зверніть увагу: якщо ви транслюєте з Xbox One на ПК з Windows 10 через додаток Xbox, ви абсолютно не можете транслювати геймплей з консолі на платформу Mixer, доки не зупините локальну трансляцію.

Як транслювати на Mixer

Коли ваша гра завантажена, просто натисніть кнопку Xbox на контролері, щоб активувати панель інструментів Xbox One ліворуч. Перейдіть до супутникової антени та виберіть "Трансляція - налаштуйте трансляцію". Ця дія активує висувну панель для ввімкнення / вимкнення мікрофона, камери, аудіозапису та можливість спілкуватися в чаті на вашому каналі.

На передній панелі виходу ця панель надає можливість переміщення накладеного камери (якщо підключено) та зручного накладеного мовлення. Це останнє накладання схоже на ігрову панель у Windows 10, забезпечуючи швидке управління на екрані та невеликий перегляд вашої трансляції. Розширений перелік просто перенаправляє вас до розділу Трансляція в додатку Налаштування.

Спочатку вам може знадобитися кілька налаштувань

Коли ми насправді намагалися транслювати гру, нічого не сталося. Ми заглибились у базу знань корпорації Майкрософт і переконалися, що наш обліковий запис дозволяє передавати ігрові трансляції в розділі «Інтернет-безпека Xbox One / Windows 10» розділу «Конфіденційність та безпека в Інтернеті». Але в підсумку ми все-таки поспілкувались із Microsoft (1-800-469-9269), яка провела нас через кілька шалених кроків для того, щоб трансляція запрацювала.

Як транслювати на Mixer

Для початку нам сказали видалити наш профіль з консолі. Після цього представник змусив нас зайти в Диски та Blu-ray розділ, виберіть Blu-Ray, тоді Постійне зберігання, і натисніть Очистити постійне сховище кнопку тричі (ми зробили п'ять). Потім ми перейшли до Налаштування мережі, тоді Розширені налаштуваннята вибрано Альтернативна MAC-адреса щоб очистити це налаштування. Після цього корпорація Майкрософт доручила нам перезавантажити консоль, а потім знову додати свій обліковий запис на машину. Це вирішило проблему нашого змішувача, тому, якщо ви стикаєтесь із тією ж проблемою, можливо, це рішення буде працювати і для вас.

Як транслювати на Mixer

Нарешті, якщо ви не хочете купувати Microsoft Kinect як вхід для камери для вашої трансляції, у вересні 2017 року компанія додала підтримку сторонніх USB-камер для Xbox Insiders. Ми не тестували цю опцію і не знаємо, як Windows 10 на Xbox One чудово працює зі сторонніми драйверами. Якщо ви хочете ввести свій знімок у трансляцію, це функція, за якою слідкувати.

Трансляція інших консолей на Mixer

Скористайтеся цим додатковим імпортом відео!

Існує два методи передачі інших консолей до Mixer: використання консолі Xbox One або придбання карт зйомки / пристроїв на основі USB, керованих вашим ПК. Ми почнемо з налаштування Xbox One, оскільки геймери, як правило, мають більше однієї консолі в будинку.

Як транслювати на Mixer

Що на даний момент ні робота полягає у використанні прохідного порту HDMI Xbox One для трансляції ігрового процесу з інших консолей. Зазвичай до цього входу можна підключити інший медіа-пристрій, потім перейти до розділу «Розваги» на Xbox One та вибрати Телебачення в прямому ефірі варіант (він же OneGuide). Це відобразить на екрані відеосигнал підключеного пристрою, але залишиться в середовищі Xbox. Якщо на вашому телевізорі HDTV обмежена кількість портів HDMI, це хороший спосіб звільнити принаймні один фізичний порт.

Позитивною стороною є те, що це напівхороший спосіб передавати консоль, яка не є Microsoft, на ваш пристрій Windows 10. По суті, ви все ще передаєте консоль Xbox One через додаток Xbox, але тепер ви бачите все, що передається через функцію Live TV. Але вам потрібно буде знаходитися в безпосередній близькості від консолі, яка не є Microsoft, щоб користуватися її бездротовими контролерами, такими як Joy-Cons для Switch від Nintendo.

На жаль, Mixer не визнає додаток Live TV «грою», тому він не транслюватиме це вікно на ваш канал. Також немає можливості транслювати "екран" проти "гру".

Як транслювати на Mixer

Але почекай! Є обхідне рішення!

Ви все ще можете транслювати геймплей Nintendo Switch та PlayStation 4 за допомогою Xbox One та Windows 10. Почніть із попереднього методу підключення консолі, яка не є Microsoft, до входу HDMI Xbox One та запустіть функцію Live TV. На дротовому ПК з Windows 10 запустіть програму Xbox, віддалено підключіться до Xbox One і починайте трансляцію. Тепер ви повинні побачити Nintendo Switch або PlayStation 4 на робочому столі або ноутбуці Windows 10 за допомогою програми Xbox.

Як транслювати на Mixer

Для трансляції просто введіть WIN + G, щоб завантажити ігрову панель, яка може запитати, чи вважається додаток Xbox грою. Переконайтеся, що це так, і ви можете встановити вікно мовлення як Гра. Крім того, ви можете вибрати «Робочий стіл» як джерело захоплення, якщо ви хочете включити інші елементи у свою трансляцію або якщо параметр захоплення «Гра» працює неправильно у вашій трансляції.

Але спочатку ви можете отримати помилку під час спроби передати в прямому ефірі телевізійний аспект Xbox One у програму Xbox, блокуючи потік. Оскільки опція Live TV є по суті послугою Microsoft OneGuide, програма Xbox може не передавати нічого, підключеного до вхідного порту HDMI, через можливий захист авторських прав. Технічно, у цьому випадку ви не транслюєте фільми та телевізійні шоу через OneGuide до програми Xbox, тож так повинен дозволяють транслювати вторинну консоль. Технічно.

Як транслювати на Mixer

Щоб можливо вирішити цей блок, натисніть кнопку Xbox контролера, щоб активувати меню розгортання для доступу до програми Налаштування. Перейшовши, перейдіть до Телевізор та OneGuide і переконайтесь, що для телевізійної лінійки HDMI та USB встановлено значення Ще ні. Вам також може знадобитися виконати Очистити OneGuide і Чиста історія дії, перелічені в Розширений. Якщо ви вже передавали захищений вміст через OneGuide, Xbox One все ще вважає, що ви робите це на сторонніх консолях.

Це лише початок

Те, що ми описали в цьому посібнику, - це засоби для трансляції ігрового процесу Windows 10 та Xbox One на Mixer за допомогою їх вбудованих інструментів. Ми також показали, як можна транслювати геймплей Nintendo Switch та PlayStation 4 через консоль Xbox One та додаток Xbox у Windows 10. Але є й сторонні опції, які можна встановити в Windows 10, і які надають більше можливостей трансляції, ніж те, що пропонують Windows 10 та Xbox One, включаючи сцени, ефекти, кращий контроль якості тощо. Корпорація Майкрософт пропонує використовувати XSplit Broadcaster та OBS Studio, якщо ви хочете розширити трансляцію для своїх глядачів.

Як транслювати на Mixer

Зараз Microsoft відкрито підтримує PlayStation 4 на Mixer, але Sony ще не прийняла приманку. До цього часу найкращими результатами для трансляції консольного ігрового процесу на Mixer є придбання пристрою захоплення, який підключається до вашого ПК, будь то зовнішній пристрій на основі USB або додаткова плата. Рішення для захоплення будуть варіюватися в ціні, як зовнішній пристрій на базі Razer's Ripsaw USB вартістю 180 доларів, або Magewell USB Capture HDMI 4K Plus за цінніші 459 доларів. Якщо це внутрішня карта, яку ви хочете для свого ПК, є на вибір Hauppauge, StarTech та Diamond.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found