Як продавати відеоігри

Це природна частина життєвого циклу відеоігор. Ви придбали нову гру, грали в неї годинами поспіль, розблокували весь зайвий вміст, потім - вона сидить на вашій полиці і збирає пил. Зрештою, настає час продавати колись улюблені відеоігри. Можливо, вам просто потрібно звільнити місце у вашому домі або намагаєтесь швидко заробити гроші, щоб придбати наступний хіт-заголовок. Незалежно від того, продаж старих відеоігор є звичним явищем для тих, хто володіє ігровою системою.

Існує кілька способів здійснити процес, але не всі вони рівні. Деякі з них можна зробити протягом доби, однак ви можете бути розчаровані пропозицією. Інші більш трудомісткі і винагороджують вас більш високою ціною продажу. Ось найкращі способи продажу старих відеоігор, починаючи від програм викупу у великих роздрібних магазинах і закінчуючи їх власним переліком.

Подальше читання

  • Найкращі ігри PlayStation 2
  • Найкращі пропозиції Nintendo Switch
  • Найкращі ігрові пропозиції на червень 2020 року

Продайте їх назад: Так, GameStop все ще найкращий вибір

Звичайно, ви, напевно, раніше чули, як люди скаржились на обмінні цінності GameStop. Хоча бізнес може виправдати інколи розмітку ігор втричі більше, ніж обмінні цінності (Маріо, Зельда), також зрозуміло, чому це турбує деяких людей. Суть, однак, полягає в тому, що GameStop, як правило, пропонує вищу ціну за гру, ніж інші великі роздрібні магазини.

Такі компанії, як Best Buy, Target, Amazon і Walmart, зараз купують і продають вживані ігри, але ніхто не перевершує GameStop за єдиною метрикою, яка має значення. GameStop також є єдиним великим роздрібним продавцем, який пропонує готівку за використані ігри - усі інші пропонують кредит у магазині. Ви отримуєте на 20% менше, якщо скористаєтеся грошовим шляхом GameStop, а не зберігаєте кредит, але навіть тоді ви, швидше за все, зможете навчитися того, що отримали б за купу ігор у будь-якому іншому великому магазині.

Хоча продаж ваших старих ігор та консолей GameStop не призведе до максимуму ваших доларів, коефіцієнт зручності принаймні частково компенсує це. Хоча ми рекомендуємо використовувати GameStop для зручності, це не означає, що компанія завжди надає найкращу цінність у кожній грі. Якщо ви торгуєте лише в одній або двох іграх, найкраще провести дослідження, перш ніж вибрати місце для продажу своїх старих ігор. GameStop, Walmart, Target та Best Buy перелічують свої обмінні значення для кожної прийнятої гри в Інтернеті. Значення торгівлі Amazon перераховані на сторінках продуктів.

Якщо ви продаєте старіші ігри епохи до Xbox 360 або PlayStation 3, GameStop - це єдина велика мережа, яка приймає "класичні" назви. З огляду на це, якщо у вас є купа класичних ігор, які ви можете продати, ви можете розглянути наші інші варіанти, перелічені нижче, оскільки ви можете мати, мимоволі чи ні, рідкісний заголовок чи два.

За великим рахунком, продаючи вживані ігри таким великим магазинам, як GameStop, найкраще залучати ігри для більш сучасних систем, таких як PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch і Nintendo 3DS.

Не забувайте про місцевих роздрібних торговців

Швидше за все, ви, напевно, живете поруч із GameStop або роздрібним магазином, який купуватиме ваші старі ігри. Також є ймовірність, що ви живете біля місцевого продавця, який спеціалізується на мультимедійних продуктах, таких як вживані ігри та DVD-диски. Не кожен має незалежний ігровий магазин у своєму районі, але якщо у вас є, ці магазини хочуть придбати ваші старі ігри за більші гроші, ніж пропонують роздрібні магазини. Місцеві роздрібні продавці також частіше беруть з рук ігри старшого покоління та ігри на основі картриджів.

Усуньте середню людину

Якщо вам не потрібно відразу розвантажувати свої небажані ігри, і ви готові докласти трохи додаткових зусиль до цього процесу, ставши продавцем, ви майже завжди отримаєте найкращу ціну.

Що стосується Інтернет-магазинів секонд-хендів, перші два, які спадають на думку, - це eBay та Amazon. Обидва місця дозволяють встановлювати власні ціни, але ви несете відповідальність за упаковку та доставку. Для когось це може скласти більше клопоту, ніж варто. Однак є набагато зручніший варіант, який все одно дозволяє встановити ціну.

Якщо ви на Facebook (хто ні?), Продайте свої вживані ігри на Facebook Marketplace. Просто створіть список, додайте фотографії, встановіть категорію, встановіть ціну та опублікуйте.

Ви також можете приєднатися до групи Facebook, присвяченої купівлі, продажу та торгівлі. Враховуючи місцевий характер кожної групи, ви можете поговорити у Facebook, домовитись про ціну та зустрітися, щоб обміняти готівку на ігри. Ви не витримуєте майже стільки кроків, скільки потрібно для переліку ігор на Amazon, не кажучи вже про eBay. Групи Facebook також менш схематичні, ніж укладання угод через Craigslist. Однак завжди зустрічайтеся в публічному просторі.

Якщо ви переїжджаєте, можливо, настав час Decluttr

Хочете позбутися своїх старих ігор? Ось ваші найкращі варіанти | Цифрові тенденції Майк Епштейн / Цифрові тенденції

Іноді вам не хочеться тягати ігри до свого місцевого магазину та продавати їх. Іноді ви просто хочете, щоб їх усіх склали і відправили в дорогу. Ми отримуємо це. Ось тут і з’являється Decluttr. Це особливо корисно, коли ви готуєтесь до переїзду, коли у вас вже є рухомі ящики і плануєте зменшити також розмір інших особистих речей, таких як книги, DVD, Blu-ray, електроніка тощо.

За допомогою програми Decluttr для iOS або Android ви можете сканувати штрих-коди своїх ігор, роздрукувати етикетку з безкоштовною доставкою та відправити їх. Після отримання ваших ігор вказана сума за вашим лотом буде внесена на ваш банківський рахунок наступного дня. Скільки грошей можна очікувати за гру? Ми виявили, що, хоча Decluttr не дає найкращих ставок для нових ігор (порівняно з GameStop), старіші ігри, як правило, отримують порівнянні суми.

Хоча ми знаємо, що Decluttr працює добре, є й інші варіанти в Інтернеті, які можуть працювати для вас краще. NextWorth, який спеціалізується на широкому спектрі електроніки, є надійною альтернативою, яка платить вам чеком або PayPal приблизно через тиждень після отримання ваших ігор. У NextWorth немає швидкої та легкої програми, але якщо ви не продаєте велику колекцію, можливо, ви зможете отримати кілька додаткових доларів, залежно від того, які ігри ви продаєте.

Інший сайт, Готівка для геймерів, також платить через PayPal або чеком поштою та пропонує показники потрапляння та пропусків, які іноді перевищують ті, що знайдені на Decluttr або Nextworth.

Пожертвуйте та переробляйте

Скажімо, ви хочете розлучитися з іграми, які мають невелику грошову вартість, або, можливо, ви просто хочете звільнити простір, і не заперечуєте, повернете вам гроші чи ні. У цих ситуаціях у вас може виникнути спокуса просто викинути небажані ігри на смітник або перенести їх у темний куточок у підвалі. Не бійтеся: доступні кращі варіанти.

По-перше, якщо ваші ігри, консолі та аксесуари справні, подумайте про те, щоб передати їх місцевій організації Goodwill. Ви можете або відвідати магазин, щоб зробити пожертви, або внести свої ігри в один із численних ящиків для пожертв Goodwill. Зростає також кількість ігрових благодійних організацій, які постачають консолі та ігри громадам, які цього потребують. Це, зокрема, Gamers Outreach, яка дарує приставки та ігри дитячим лікарням, та Operation Supply Drop, яка розсилає консолі чоловікам та жінкам, які проходять військову службу в американських військових за кордоном.

Іншою альтернативою, якщо ви так вирішите, є просто викинути свої ігри. Ми вважаємо, що завжди краще знайти новий будинок для своєї колекції, але якщо вони дійсно нічого не варті або вони бракують, викидати ваші ігри - логічний висновок.

Як уже зазначалося, кидати їх у смітник - або навіть у сміттєвий бак - це не дуже добре для навколишнього середовища. Є інші варіанти, які слід розглянути, якщо ви хочете позбутися старих ігор, які не можете продати.

По-перше, перевірте компанію e-Stewards, яка має високі стандарти переробки електронних продуктів як для споживачів, так і для корпорацій. Використовувати Знайдіть переробника можливість на своєму веб-сайті шукати сусідні утилізаційні установи, які відповідають інструкціям e-Stewards. Зауважте, що місця не в усіх штатах.

Best Buy має програму переробки електроніки та інших продуктів. Ви можете принести деякі предмети, такі як кабелі, контролери та консолі, у свій місцевий магазин. Зауважте, що Best Buy не переробляє компакт-диски та ігрові картриджі.

Ми також були б відхилені, якби не згадували безкоштовну програму Take Back від Nintendo. Nintendo приймає використані консолі, ігри та аксесуари для переробки. Ви навіть можете надіслати консоль конкурента до програми Nintendo, якщо ви придбали консоль Nintendo і можете це підтвердити. Це дуже круто.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found