Як видалити ігри на PS4

Якщо вам подобається різноманітність ваших ігор PlayStation 4, то, напевно, ви вже зіткнулися з проблемою зберігання. Оскільки ігри можуть зайняти до 50 Гб кожна, ваша система може не дозволити тримати на ньому більше двох-трьох одночасно. Ви можете керувати місцем для зберігання, видаляючи завершені або покинуті ігри, щоб звільнити місце для нових.

Видалити гру з консолі не надто складно, і поки ви будете виконувати ці дії, ви будете на шляху до звільнення місця для зберігання.

Видалення ігор у вашій бібліотеці

Крок 1: Перейдіть до піктограми гри, яку ви хочете видалити, або в головному меню швидкого запуску, або у вашій бібліотеці, яка знаходиться праворуч на панелі утиліти на головному екрані PS4.

Крок 2: Підсвічуючи піктограму, натисніть Варіанти , щоб відкрити це меню.

Крок 3: Прокрутіть вниз до Видалитита підтвердіть свій вибір, натиснувши гаразд.

Видалення гри із системного сховища

Якщо ви звільняєте місце, ви можете видалити ігри з самого меню системного сховища. У меню зберігання перелічені ігри за розміром, що полегшує визначення того, які ігри займають найбільше місця.

Крок 1: Перейдіть до Налаштування на головному екрані.

Крок 2: Виберіть Зберігання.

Крок 3: Виберіть Зберігання системи, або Розширене зберігання, якщо до вашого PS4 підключений зовнішній жорсткий диск.

Крок 4: Виберіть Програми.

Крок 5: Натисніть опції на контролері, а потім виберіть Видалити.

Крок 6: На даний момент можна вибрати стільки ігор, скільки потрібно видалити.

Крок 7: Поставте прапорці біля потрібних, виберіть Видалити.

Крок 8: Підтвердьте свій вибір, натиснувши ГАРАЗД.

Перевстановлення ігор

Крок 1: Перейдіть до бібліотеки на головному екрані та прокрутіть вниз до Придбано. Якщо ви шукаєте конкретну гру PlayStation Plus, ви можете знайти їх усі, вибравши жовтий символ плюс, розташований під Придбано значок.

Крок 2: Ігри, які зараз не є на вашому жорсткому диску, і які можна повторно завантажити, матимуть стрілку вниз у правому нижньому куті піктограм.

Крок 3: Натисніть X у грі, яку ви хочете перевстановити та натиснути Завантажити.

Видалення та перевстановлення ігор на основі дисків

Фізичні ігри для PS4 можуть здатися складнішими, але насправді ви можете виконати той самий точний процес, щоб перевстановити (або видалити) їх. Коли PS4 виявить ігровий диск, дані почнуться автоматично встановлюватися: Обов’язково видаліть свій ігровий диск із консолі перед видаленням цієї гри. Потім, коли ви захочете відтворити його знову, просто вставте диск назад, щоб переінсталювати його.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found