Як отримати безкоштовні речі на Amazon: Посібник для початківців

Однією з великих обіцянок Інтернету було те, що він дозволить посилити конкуренцію, а завдяки цьому і більші заощадження - все ж Amazon зараз домінує на більшій частині інтернет-ринку. Для багатьох товарів просто немає альтернативи, окрім як купувати через Amazon, це означає, що якщо ви хочете заощадити гроші, вам доведеться знати, як працювати з цією системою. Зрештою, чому ви хочете витрачати зароблені гроші, якщо не потрібно? Оскільки сезон святкових покупок не за горами, ви можете очікувати чудових пропозицій на Чорну п’ятницю та Кіберпонеділок, але за допомогою цих прийомів ви можете чудово заощадити цілий рік.

Amazon може бути найбільшим Інтернет-магазином, але це не означає, що халяви мало, - просто потрібно знати, де шукати. І хоча пошук великої кількості завжди є гострим відчуттям, є щось у можливості поєднати ці заощадження з провідними світовими судноплавствами та різноманітністю, що справді приносить кров. Для отримання безкоштовних речей, які ви заслуговуєте, не потрібно купонів, безкоштовних днів народження чи настирливих сайтів опитування. Приберіть цю кредитну картку та ознайомтеся з нашими порадами щодо отримання безкоштовних речей на Amazon, які допоможуть вам у вашій ощадливій подорожі.

Станьте рецензентом Vine

Що таке Amazon Vine?

Ви коли-небудь чули про Amazon Vine? Програма Vine, яка дає споживачам безкоштовні речі як нагороду за чесний огляд продуктів. Ці продукти часто є речами, які ще не випущені (саме тому ви побачите їх на багатьох оглядових сайтах), для початку яких потрібна певна підтримка споживачів. Однак Amazon Vine - лише за запрошенням. Ви можете бути поміченими потрібними людьми, отримавши репутацію свого профілю Amazon як того, хто пише чесні та чесні поглиблені огляди продуктів.

Ось кілька порад щодо підвищення рейтингу Amazon, щоб стати рецензентом Vine, або просто натисніть на кнопку нижче, щоб отримати додаткову інформацію про Vine. Отримати безкоштовні речі в Інтернеті може лише кілька відгуків або корисних голосів.

Що таке Amazon Vine?

Підпишіться на безкоштовні коробки для зразків

Зразок програми Amazon - це те, про що ви, мабуть, ніколи не чули, але це чудовий спосіб отримати продукти Amazon, не витрачаючи грошей. Якщо ви є членом Amazon Prime, ви можете придбати вибрані коробки для зразків і отримати компенсацію за рахунок кредиту Amazon рівної вартості, подібного до цифрових подарункових карток. Якщо ви вже є покупцем Amazon, ви могли б також отримати безкоштовний зразок, коли вже в ньому, так? У цих коробках є все: від безкоштовних продуктів харчування, нових продуктів, зразків продуктів та багатьох інших смаколиків.

Ця пропозиція має обмеження по одному з кожного зразка на кожного клієнта, але вони постійно оновлюються цілий рік новими безкоштовними коробками. Якщо ви шукаєте простий спосіб захопити безкоштовний предмет або два, це ваш найкращий вибір.

Отримайте їх безкоштовно

Перегляньте безкоштовні електронні книги Kindle

Безкоштовні електронні книги Kindle

Якщо ви завзятий читач із обмеженим бюджетом, знайти щось безкоштовне для читання може бути важко. На щастя, Amazon пропонує безліч безкоштовних електронних книг Kindle, доступних в Інтернеті. Цей список щодня заповнюється новою халявою, тому регулярно перевіряйте, що нового. Ви також можете поглянути на позитивні відгуки клієнтів Amazon або двох, щоб визначити, чи варта книга вашого часу чи ні. Це не те, що ви знайдете в "Барнс і Нобл". Якщо у вас ще немає Kindle, ви можете почекати до Чорної п’ятниці, щоб скористатися найкращими знижками.

Хоча деякі електронні книги можуть бути назавжди безкоштовними, багато хто - лише на обмежений час, від нових авторів, що прибувають. Ви завжди можете обміняти одну безкоштовну книгу на іншу, якщо вам не подобається те, що ви читаєте, у цьому краса безкоштовного.

Отримайте їх безкоштовно

Переглядайте безкоштовні цифрові альбоми

безкоштовні цифрові альбоми -

Якщо ви любите музику, але ненавидите платити за неї, ці безкоштовні речі, які називаються цифровими альбомами, - це те, чим займаються діти в наші дні. Ви можете знайти що завгодно, починаючи від Foo Fighters і закінчуючи нестримними зграями музики блюграс, абсолютно безкоштовно. Просто переконайтеся, що ви перевіряєте ці огляди Amazon, щоб у підсумку не напасти на вуха чимось жахливим.

Щоб дізнатись, що Amazon може запропонувати щодо безкоштовної музики, просто відсортуйте за ціною за каталогом, вибравши “від низького до високого” або натисніть кнопку нижче. Цей маленький фокус - це те, що ми любимо називати одним із таких "Amazon Hacks", але насправді це просто натискання кнопки.

Отримайте їх безкоштовно

Отримайте безкоштовне хмарне сховище

безкоштовне хмарне сховище Amazon -

Вам потрібен спосіб резервного копіювання ваших найважливіших файлів? Amazon Drive надасть вам безкоштовний доступ до 5 ГБ сховища абсолютно безкоштовно. Завантажте файли, фотографії та відео в хмару, щоб не втратити найважливіші файли.

Якщо ви учасник Amazon Prime, ви також отримаєте необмежену пам’ять для фотографій, а також 5 ГБ безкоштовного сховища. Є й інші безкоштовні сайти, які пропонують безкоштовне хмарне сховище, але Amazon, безсумнівно, переживе їх.

Отримайте безкоштовно

Сортуйте за безкоштовними цифровими синглами MP3

безкоштовно mp3 сингли -

Чи знали ви, що Amazon має величезну бібліотеку безкоштовних MP3-синглів, які можна завантажити? Вам навіть не потрібен код купона, щоб розпочати завантаження. Ми, безумовно, пройшли довгий шлях з часів, коли дивимось нам через плече, нелегально завантажуючи улюблені мелодії.

Ви також можете отримати безкоштовну 30-денну пробну версію Amazon Prime, щоб отримати доступ до ще більше безкоштовних завантажень.

Отримайте їх безкоштовно

Завантажуйте безкоштовні програми

Безкоштовні програми на Amazon

Хоча з скарбниці Amazon не надходять абсолютно безкоштовні продукти, на даний момент доступні сотні безкоштовних додатків. Ви можете знайти все, від ігор до класичних додатків, просто шукаючи “програми” та сортуючи список за ціною.

Вам не потрібно продавати свою душу, щоб почати завантажувати програми безкоштовно, або перегляньте цей список наших улюблених безкоштовних програм для iOS, щоб дізнатись більше.

Отримайте їх безкоштовно

Підпишіться на звукову безкоштовну пробну версію

звукова безкоштовна пробна версія -

Немає нічого кращого, ніж відпочити у затишному маленькому закуточку з друкованою копією вашої улюбленої книги. Тобто, якщо у вас є час, звичайно. Робота, особисті стосунки та обов'язки дорослих заважають набагато частіше, ніж слід. Звуковий сигнал - це чудовий спосіб не відставати від улюблених історій, перебуваючи в дорозі.

Ви можете підписатись на безкоштовну 30-денну пробну версію Audible від Amazon, а також на дві безкоштовні аудіокниги, щоб розпочати. Однак застерігайте, коли ви скористаєтесь цією рекламною пропозицією, важко повернутися до читання очима.

Отримайте безкоштовно

Підпишіться на безкоштовну пробну версію для студентів Amazon Prime

Безкоштовна пробна версія для студентів Amazon Prime

У вас є електронна адреса студента? Якщо так, ви можете безкоштовно зареєструватися на Amazon Prime Student на шість місяців, купони та промокоди не потрібні. Це включає безкоштовну доставку, доступ до тисяч безкоштовних телевізійних шоу та фільмів та ексклюзивні знижки для студентів. Ви можете скасувати підписку в будь-який час або платити лише $ 5,49 на місяць після закінчення пробного періоду - варто зберігати її протягом усього року.

Ця безкоштовна пробна версія чудово підходить для святкових покупок або нездорового шестимісячного запою ваших улюблених фільмів та шоу.

Отримайте безкоштовно

Дивіться безкоштовні фільми та телешоу

Миттєве відео Amazon

Якщо ви зараз є членом Amazon Prime або маєте 30-денну безкоштовну пробну версію, ви маєте доступ до тисяч безкоштовних фільмів та телешоу. Дивіться оригінальний вміст, такий як Кліщ,нові фільми та безліч класичних фільмів - у Walmart цього не знайдеш.

Ви можете насолоджуватися необмеженою потоковою передачею та іншим завдяки Amazon Instant Video. Якщо ви не хочете підписуватись на все, що пропонує Amazon, це теж нормально.

Отримайте це за допомогою Amazon Prime

Шукаєте більше чудових пропозицій щодо технологій та електроніки? Перегляньте сторінку наших пропозицій або підпишіться на розсилку новин, щоб отримати найкращі пропозиції.

Ми прагнемо допомогти нашим читачам знайти найкращі пропозиції щодо якісних продуктів та послуг, і ми вибираємо те, що висвітлюємо ретельно та самостійно. Ціни, деталі та доступність продуктів та пропозицій у цій публікації можуть бути змінені в будь-який час. Обов’язково перед покупкою перевірте, чи вони діють.

Digital Trends може заробляти комісію за товари, придбані за нашими посиланнями, що підтримує роботу, яку ми робимо для наших читачів.

Останні повідомлення