Як переглянути видалені знімки

Погані новини: всі. Протягом двох тижнів, було стільки повідомлень, що Snapchats не настільки зруйновані, як спочатку спонукали нас повірити. Decipher Forensics, центр досліджень даних, що базується в штаті Юта, оголосив спосіб відновити Snapchats і пропонуватиме свої послуги громадськості за певну ціну. Зараз з’явилася ще одна методика повернення «мертвих» Snapchats - і є відеодокази.

Фотограф та ентузіаст технологій Нік Кек розповідає мені, що він прочитав історію про систему відновлення Decipher Forensics Snapchat - яка на даний момент протестована для телефонів Android - і вирішив сам заглибитися в додаток за допомогою iPhone. "Я зрозумів, що вони довго витягували з телефону все на комп'ютер, а потім змогли переглянути файлову систему і знайти фотографії", - каже він мені. "Я подумав собі: якщо фотографії зберігаються в папках на Android, їх потрібно зберігати так само на iOS".

Використовуючи програму iFile, яка є більш-менш iPhone-файлом і браузером папок, він заглянув у папку програм і виявив кілька «папок із дивним іменем». Ось ось, він знайшов одну, яка служила домом для старих Snapchats.

"Звідти я переглядав каталоги, поки не знайшов деякі файли .MOV і не відтворив їх", - говорить Кек. "Я був приголомшений, побачивши, що це відео було надіслане через Snapchat і з тих пір закінчилось".

«Я також помітив, що є декілька файлів із назвою« відфільтровано »та« виведено ». Ці фотографії були відеозаписами, записаними на місцевому iPhone, для надсилання на Snapchat. Ці файли, здається, є лише останнім записаним відео, вони залишатимуться «відправленими» чи «не надісланими», і вони будуть замінені, як тільки буде записано інше відео ».

Хоча йому не вдалося знайти фотографії, він вважає, що ці файли знаходяться десь усередині файлової системи Snapchat iPhone.

Він вживає великих заходів, щоб пояснити, що він нічого з цього не робив, щоб "наклепити" Snapchat, і його мотивували лише проблеми безпеки та конфіденційності користувачів.

Ми зв’язались із Snapchat, коли з’явилася оригінальна історія, пов’язана з дослідженнями судово-медичної експертизи, і команда відмовилася коментувати. Однак команда опублікувала нещодавню публікацію в блозі, що стосується нібито більш тривалого терміну життя "Snaps". Ми могли б уявити, що відкриття, пов’язане з iOS від Krell, означає, що компанія знову буде змушена відповісти на заяви про безпеку.

На жаль, оскільки користувачі стають більш кмітливими (Кек каже, що він не програміст; він просто любить пограбуватись), ефемерні технології, такі як Snapchat, повинні будуть вживати більше заходів, щоб переконатись, що цікаві споживачі з невеликим ноу-хау можуть це відновити. тип вмісту. Це беззаперечно призводить до втрати продукту певною мірою: якщо вся концепція полягає у надсиланні фотографій та відеозаписів із коротким терміном придатності, ідея про те, що одержувачі можуть їх знайти, зберегти і навіть перевидати, відверто жахлива.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found