Twitter знімає мем Трампа з питань авторських прав

Twitter витягнув знімок, яким президент Дональд Трамп поділився за порушення авторських прав. У твіті, який на момент написання статті сподобався понад 300 тисячам людей, містилася фотографія, зроблена Деймоном Вінтером, фотографом, який отримав Пулітцерівську премію, для видання New York Times з 2015 року.

Однак президент перетворив фотографію на мем, вдаривши підпис: "Насправді вони не за мною, а за тобою. Я просто на шляху ". Хоча оригінальному твіту було дозволено залишатись невпевненим, Twitter піддав цензуру ЗМІ з накладеною помилкою: "Це зображення було видалено у відповідь на звіт власника авторських прав".

pic.twitter.com/bnQMEO2i9u

- Дональд Дж. Трамп (@realDonaldTrump) 30 червня 2020 р

Twitter зняв знімок після подання New York Times повідомлення про видалення. "Відповідно до нашої політики щодо авторських прав, ми реагуємо на дійсні скарги щодо авторських прав, надіслані нам власником авторських прав або їх уповноваженими представниками", - заявив представник Twitter у Twitter. Скарга була розглянута Базою даних люмену Гарвардського університету, стороння дослідницька група Twitter покладається на відповідь на припинення та відмову від листів.

Це вже третій раз, коли Twitter відключає твіт президента з питань авторських прав. Минулого місяця соціальна мережа вилучила докторське відео CNN, написане Трампом. «Епатажна війна проти президента Трампа, яку веде мафія Кремнієвої долини, триває. Вся суть відео полягала в тому, щоб продемонструвати, як із відео можна легко маніпулювати засобами масової інформації та іншими, тому позначення відео як «маніпульованого» комічно підтверджує всю передумову. Анекдот є у Twitter », - сказав тоді Тим Мурто, директор з комунікацій для кампанії Трампа.

За кілька тижнів до цього Twitter також порушив відео, розміщені двома з профілів кампанії перевиборів адміністрації Трампа - Team Trump та Trump War Room, за порушення авторських прав.

Ми звернулися до New York Times, адміністрації Трампа та Twitter, щоб отримати додаткову інформацію, і ми оновимо історію, коли почуємо відповідь.

За останній тиждень онлайн-платформи кинули молоток на адміністрацію Трампа. Два дні тому Reddit під час широкомасштабної чистоти мов ворожнечі заборонив найбільшу спільноту про Трампа у своїй соціальній мережі. Того ж дня Twitch також оголосив, що тимчасово забороняє канал президента Дональда Трампа. Крім того, Facebook заявив, що почне позначати "ненависний" контент незалежно від того, наскільки він гідний новин.

Останні повідомлення