Як використовувати iPad як другий монітор

Підключення другого монітора до комп’ютера може стати чудовим способом підвищити вашу продуктивність, але що, якщо у вас немає додаткового монітора? Якщо у вас є iPad і комп’ютер, ви можете розширити робочий стіл, використовуючи iPad як другий монітор. Нижче ми маємо всі кроки, щоб налаштувати iPad як другий монітор - це, швидше за все, простіше, ніж ви думаєте.

Коляска на MacOS Catalina

Перетворіть свій iPad у другий монітор із Sidecar

Якщо у вас Mac, перше, що вам потрібно знати, це те, що Apple має вбудовану функціональність другого монітора з останньою версією своєї операційної системи, MacOS Catalina. Ця функція називається Sidecar, і вона дозволяє перетворити iPad у другий дисплей лише за кілька кліків. Існують деякі вимоги щодо використання Sidecar; наприклад, вам потрібні новіші Mac та iPad.

До сумісних пристроїв належать MacBook 2016, MacBook Air 2018 (або пізнішої версії), MacBook Pro 2016, Mac mini 2018, iMac 2015, iMac 2017 2017 або Mac Pro 2019, що працює під управлінням macOS Catalina. Крім того, Sidecar можна використовувати лише на iPad, які підтримують Apple Pencil. Це принаймні шісте покоління iPad, міні-планшети iPad п’ятого покоління, iPad Airs третього покоління та iPad Pros (9,7-дюймові, 10,5-дюймові, 11-дюймові та 12,9-дюймові моделі) з iOS 13 або новішої версії.

Якщо припустити, що ви відповідаєте цим вимогам, просто підключити iPad як дисплей.

Крок 1: Підключіть iPad до Mac через USB, або - щоб зробити це бездротово - переконайтеся, що Bluetooth, Wi-Fi та Handoff увімкнено (ви можете перевірити їх у додатку Налаштування). Вам також потрібно буде ввійти в один і той же ідентифікатор Apple на обох пристроях.

Sidecar вибирає iPad як другий монітор

Крок 2: Клацніть на AirPlay на панелі меню Mac і виберіть iPad зі списку. Значок зміниться, і повторне натискання меню запропонує вам ряд опцій. Ви можете відобразити дисплей свого Mac або розширити його, показати або приховати бічну панель і сенсорну панель, що з’являються на iPad, або від’єднати планшет.

Дзеркальне відображення дисплея: Якщо ви вирішите відобразити дисплей вашого Mac на вашому iPad, iPad буде діяти так само, як і ваш Mac (по суті, стає дзеркалом того, що ви бачите на дисплеї Mac). Після відображення дисплея ви зможете використовувати iPad для управління всіма програмами для Mac, редагування документів тощо.

Розширення дисплея: Якщо ви вирішите розширити дисплей свого Mac до вашого iPad, iPad буде діяти як розширення дисплея вашого Mac (по суті, стаючи вторинним дисплеєм, який ви можете використовувати для відображення програм, документів, відео тощо). Після розширення дисплея ви зможете перетягнути відкриті програми та документи на своєму Mac на iPad і переглянути їх там.

У наших тестах Sidecar працював добре, як дротовим, так і бездротовим. Однак майте на увазі, якщо ви використовуєте бездротову мережу, Apple заявляє, що ваш iPad повинен знаходитися на відстані 10 метрів від вашого Mac для найкращого досвіду.

Splashtop Wired XDisplay або Duet Display у Windows

Якщо ви використовуєте комп’ютер з Windows (або ваш Mac не підтримує Sidecar), не бійтеся, вам не пощастить. Існує два варіанти використання iPad як другого монітора на Windows або старіших Mac.

Перший - Splashtop Wired XDisplay, який пропонує гідне рішення. Splashtop Wired XDisplay є безкоштовним, але працює лише тоді, коли ваш iPad підключений через USB. Він також не забезпечує плавного досвіду, але все одно повинен виконати роботу - і це безкоштовно.

Splashtop Wired XDisplay вимагає встановлення програмного забезпечення на ваш комп’ютер, а також програми iOS на вашому iPad. Після встановлення як настільних програм, так і додатків для iPad переконайтеся, що настільна програма працює на вашому комп’ютері, під’єднайте iPad до комп’ютера за допомогою кабелю USB, а потім запустіть програму XDisplay на планшеті. Потім він встановить з’єднання з комп’ютером, а на вашому iPad з’явиться порожній робочий стіл. Потім можна переставити монітори з налаштувань дисплея комп’ютера, перетягнути вікна на iPad і використовувати його як другий монітор, як і слід було очікувати.

Другий варіант - Duet Display, який продається в App Store за 10 доларів. Він пропонує набагато більш плавний досвід, ніж Splashtop Wired XDisplay, і якщо ви часто користуєтесь своїм iPad як додатковим монітором, можливо, ви захочете зробити покупку. Duet Display також пропонує покупки в додатках для своєї передплати на Duet Air, яка додає бездротове підключення, віддалений робочий стіл та вдосконалену графіку за $ 20 на рік, а також підписку на Duet Pro, яка додає функції малювання за $ 30 на рік.

Як використовувати iPad як другий монітор з Duet Display

Подібно до Splashtop Wired XDisplay, Duet Display також має додатковий додаток для робочого столу (який пропонується безкоштовно).

Після того, як ви встановили як настільні програми, так і програми iPad, переконайтеся, що програма для настільних ПК Duet працює у фоновому режимі на вашому ПК, а потім підключіть планшет через USB і запустіть мобільну програму Duet Display. Він повинен одразу підключитися до комп’ютера, і ви побачите робочий стіл, готовий до використання. Крім того, ви можете натиснути піктограму Duet Display на своєму ПК, щоб отримати доступ до кількох інших налаштувань, включаючи частоту кадрів та роздільну здатність, яку використовує ваш iPad. Як правило, налаштування за замовчуванням мають бути нормальними для більшості людей; однак, якщо ви виявите, що на старому комп’ютері трохи мляво, спробуйте знизити роздільну здатність або частоту кадрів, щоб пришвидшити процес.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found