Як змінити свій Gamertag на Xbox One за кілька простих кроків

Якщо ви були на Xbox One досить довго, ви, напевно, бачили свою чималу кількість страшних тегів гравців. Ви можете бути навіть тією людиною з жахливим ім’ям користувача, але не обов’язково. Спочатку може здатися складно змінити ім’я користувача, але навчитися змінювати тег гравця на Xbox One простіше, ніж здається.

Особливо приємно в зміні ігрової позначки на Xbox Live те, що ви можете вносити зміни на різних платформах. Це дасть вам безліч різних способів змінити свій ігровий тег незалежно від того, де ви знаходитесь. Нижче ми покажемо вам, як змінити тег геймера на Xbox One та на веб-сайті Xbox.

Майте на увазі, що Xbox дозволяє безкоштовно змінювати свій тег гравця, лише якщо ваш оригінальний тег гравця був створений для вас, коли ви підписалися на Xbox Live. Щоразу, коли ви захочете змінити свій тег гравця, вам доведеться заплатити комісію (яка залежить від регіону). Варто також знати, що якщо ваш тег гравців містить мову, яку можна розглядати як невідповідну, Microsoft може змінити вашу тег гравця без попередження.

Зміна ігрового тегу через Xbox One

xbox один новий тег гравця -

Крок 1: Натисніть кнопку Кнопка Xbox на своєму контролері, щоб відкрити путівник Xbox і вибрати свій геймерпік, який з’являється у верхній частині посібника.

xbox one gamertag - -

Крок 2: Виберіть Мій профіль >Налаштування профілю.

xbox one gamertag - -

Крок 3: В Налаштування профілю меню, виберіть свій тег гравця для редагування.

xbox one gamertag - -

Крок 4: На екрані редагування введіть новий тег гравця та натисніть Введіть. Якщо ви вибрали ім’я, яке вже є активним або яке Microsoft вважає образливим, ви можете побачити повідомлення про помилку із написом: „Вибачте, цей тег гравця зарезервований. Спробуйте інший ». Якщо ви це зробите, спробуйте невеликий варіант для улюбленого тегу гравця. Можливо, ви також захочете ознайомитися з правилами поведінки Xbox, щоб переконатися, що ви працюєте з ними.

Якщо ви не маєте на увазі конкретної нової ручки, Xbox пропонує кілька доступних варіантів. Якщо вам не подобається жоден із запропонованих ручок, виберіть Більше створити новий набір потенційних тегів гравців.

xbox one gamertag - -

Крок 5: Вибравши новий тег геймера, виберіть Заявіть про це.

Зміна ігрового тегу через веб-браузер

Крок 1: Перейдіть на account.xbox.com і ввійдіть, використовуючи адресу електронної пошти та пароль, пов’язані з вашим тегом гравця.

Крок 2: На головній сторінці натисніть на ваш gamerpic у верхньому правому куті вікна. У спадному меню виберіть Профіль щоб перейти до свого профілю Xbox та стрічки активності.

xbox one gamertag - -

Крок 3: Натисніть кнопку Налаштувати на титульній картці у верхній частині сторінки профілю.

налаштувати профіль xbox one gamertag - -

Крок 4: На екрані налаштування профілю виберіть Змінити Gamertag.

як змінити свій тег гравця на xbox

Крок 5: Введіть новий бажаний тег гравця, а потім натисніть Перевірити наявність. Якщо ви отримаєте повідомлення про те, що тег гравця зайнятий, спробуйте невеликий варіант вибраного тегу гравця.

Крок 6: Після того, як ви знайдете тег гравця, який вам підходить, виберіть Заявіть про це.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found