Як показати відсоток заряду акумулятора на вашому iPhone

Ваш iPhone покаже поточний стан акумулятора у верхньому лівому куті екрана, індикатор буде білим, коли акумулятор розряджається, та зеленим, коли акумулятор заряджається. Але що, якщо вам потрібна більш точна інформація від вашого пристрою? Переглянути відсоток заряду акумулятора на iPhone та iPad простіше, ніж ви думаєте, і ми покажемо вам, як це зробити.

Як показати відсоток заряду акумулятора на iPhone X і пізніших версіях

Відсоток заряду акумулятора iPhone X Michael Archambault / Цифрові тенденції

Якщо у вас iPhone X або новіша версія, доступ до відсотка заряду акумулятора є надзвичайним. Зверніть увагу, що через дизайн нового iPhone SE (2020) ці кроки не застосовуються; якщо у вас є новий iPhone SE, випущений у 2020 році, перегляньте інструкції далі у цій статті для старих пристроїв. Окрім того, користувачі iPad та iPod Touch повинні також посилатися на інструкції для старих пристроїв через їх макети.

Крок 1: Проведіть пальцем вниз від верхнього правого кута дисплея, щоб відкрити Центр управління.

Крок 2: Перегляньте відсоток заряду акумулятора, який зараз відображається у верхньому правому куті.

На жаль, наразі неможливо постійно відображати відсоток заряду акумулятора на сучасних телефонах Apple. Вам завжди потрібно буде відкрити КонтрольЦентр для перегляду відсотка; це пов’язано з обмеженням нерухомості екрану, спричиненим вирізом дисплея.

Як показати відсоток заряду акумулятора на старих пристроях (і iPad)

Старіший відсоток заряду акумулятора iPhone Michael Archambault / Цифрові тенденції

Якщо у вас старіший пристрій Apple, такий як iPhone 8 або старіша версія, ви можете виконати ці дії, щоб відобразити відсоток заряду акумулятора у рядку стану. Власники iPhone SE та iPad також можуть використовувати ці кроки, щоб показати відсоток заряду акумулятора, оскільки жоден з них не має виїмки на дисплеї, яку демонструють пристрої iPhone X та пізніших версій.

Крок 1: Відкрийте Налаштування додаток.

Крок 2: Виберіть Акумулятор варіант.

Крок 3: Торкніться, щоб увімкнути АкумуляторПроцент.

Тепер ваш пристрій Apple постійно відображатиме відсоток заряду акумулятора у верхньому правому куті екрана. Щоб змінити цей ефект, дотримуйтесь наведених вище налаштувань ще раз. Зверніть увагу, що коли ви використовуєте режим низької енергії на старих пристроях та планшетах iPad, відсоток заряду батареї завжди відображатиметься - виконайте наведені нижче дії, щоб дізнатись більше про це налаштування.

Як увімкнути режим низької енергії для iPhone

Режим низької потужності iPhone Michael Archambault / Цифрові тенденції

Якщо ви хочете заощадити час роботи акумулятора на своєму пристрої, ви можете ввімкнути режим низького енергоспоживання, який також має перевагу, показуючи відсоток заряду акумулятора у верхньому правому куті старих пристроїв Apple (iPhone 8 і раніше), а також iPhone SE. Режим низького енергоспоживання не відображатиме стан акумулятора на пристроях iPhone X та пізніших версіях. Ця функція недоступна на iPad.

Режим низького енергоспоживання ефективний, оскільки він зупиняє некритичні додатки, такі як оновлення фонових програм, автоматичне завантаження, електронні листи та Siri для вільних рук. Піктограма акумулятора не тільки перемикається на жовтий колір, щоб сповістити вас про режим низького енергоспоживання, але ваш iPhone також мінімізує кілька візуальних ефектів і активує 30-секундне автоматичне блокування.

Крок 1: Відкрийте Налаштування додаток.

Крок 2: Виберіть Акумулятор варіант.

Крок 3: Виберіть Режим низького енергоспоживання.

Ви також можете активувати режим низького енергоспоживання, провівши пальцем до Центру керування та отримавши доступ до функції звідти. Центр керування можна налаштувати, перейшовши до Налаштування> Центр керування> Налаштування елементів керування - звідси ви можете додати кнопку режиму низького енергоспоживання.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found