Як видалити розширення Chrome - простий і (трохи) складніший спосіб

Як видалити розширення Chrome SergeyVolkoff / 123RF Extensions може багато чого додати до можливостей браузера Chrome, дозволяючи робити все: від збереження паролів до блокування реклами. Але якщо ви перестали потребувати їх або відчуваєте, що їх занадто багато, вам потрібно знати, як видалити розширення Chrome. На щастя, процес настільки простий, як їх установка, і ми проведемо вас покроково.

Існує кілька різних методів, якими ви можете видалити розширення. Хоча другий є більш вичерпним, перший повинен працювати в більшості випадків, і оскільки це простіше, з цього ми почнемо.

Якщо ви хочете дізнатись, як змінити мову Chrome, у нас також є посібник для цього.

Видалення через Chrome

Найшвидший і найпростіший спосіб видалення розширення - це перейти через менеджер розширень Chrome. Там ви зможете вимкнути або повністю видалити кожне розширення одним клацанням миші.

Крок 1: Відкрийте браузер Chrome і натисніть меню з трьома крапками у верхньому правому куті.

Крок 2: Клацніть «Додаткові інструменти», а потім «Розширення» в меню, що з’явиться.

Крок 3: На сторінці розширень відображаються всі встановлені вами наразі розширення. Ви можете вимкнути будь-який, який ви просто хочете вимкнути, знявши позначку з відповідного вікна. Якщо ви хочете повністю видалити розширення, клацніть на символі маленького кошика.

На запитання, чи хочете ви видалити розширення, натисніть синю кнопку “Видалити”.

Крок 4: Перезапустіть Chrome, і всі розширення, які ви вимкнули або видалили, більше не будуть активними.

Видалення через папки Windows

Якщо з якихось причин розширення, яке ви хочете видалити, не знайдено в офіційному списку в Chrome, або ви хочете робити щось вручну, ви також можете видалити розширення самостійно в його папці Windows. Це трохи складніше та практичніше, ніж вищезгаданий метод, але все-таки відносно швидко.

Крок 1: Закрийте всі вікна Chrome.

Крок 2: Перейдіть до місця встановлення Chrome. Для тих, хто працює під управлінням Windows 7 або пізнішої версії, це має бути: "C: \ Users \ username \ AppData \ Local \ Google \ Chrome \ User Data \ Default."

Примітка: "Ім'я користувача" у вказаній вище адресі - це ваше конкретне ім’я облікового запису Windows.

Крок 3: Відкрийте папку «Розширення».

Крок 4: Усі папки в папці “Розширення” представляють окремі розширення. Їх імена важко розшифрувати, тому, щоб зрозуміти, що це таке, вам потрібно буде відкрити кожну папку, а потім відкрити отриману папку з номером версії. Зображення або назви файлів, що містяться всередині, повинні дати вам уявлення про те, яка папка представляє яке розширення.

У цьому випадку ця папка призначена для розширення Videostream.

Крок 5: Знайдіть розширення, яке потрібно видалити, і просто видаліть папку. Для цього клацніть лівою кнопкою миші папку, щоб вибрати її, і натисніть клавішу «видалити» на клавіатурі, або клацніть правою кнопкою миші та виберіть «видалити» в меню, що з’явиться.

Крок 6: Після завершення видалення розширень відкрийте Google Chrome, і ваш список розширень повинен бути вам більше до вподоби.

Тепер, коли Chrome має всі функції, які ви хочете, як щодо налаштування його стилю на ваш смак?

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found