Як підключити пристрій з підтримкою Alexa до Wi-Fi

У цьому посібнику ми покроково розповідаємо вам про процес підключення вашого Amazon Echo або іншого пристрою з підтримкою Alexa до Wi-Fi.

Якщо ви змінили мережі, у цьому посібнику наведено інструкції щодо переключення пристрою на нове з’єднання. Ми також допоможемо вам усунути проблеми, які можуть виникнути, і пояснимо, як підключити інші пристрої до вашого Echo, щоб ви могли використовувати пристрій на повну потужність.

Подальше читання

  • Як підключити Spotify до Alexa
  • Забавні речі, щоб запитати Alexa
  • Як змінити голос Alexa

Підготовка пристрою з підтримкою Alexa

Для початку вийміть пристрій із підтримкою Alexa з упаковки та знайдіть роз'єм живлення. Різні пристрої залежать від того, як вони розпаковуються, але пристрої Amazon Echo повинні автоматично запускатися, коли їх підключають до розетки. Будь-яку допомогу щодо підключення пристрою див. У посібнику користувача.

Метою цього першого етапу є просто дістати товар із коробки та увімкнути для використання. Після ввімкнення пристрою переконайтеся, що програма Alexa встановлена ​​на вашому пристрої iOS або Android, оскільки вона вам знадобиться протягом усього процесу налаштування.

Підключення пристрою до Wi-Fi

Ми збираємося використовувати додаток Amazon Alexa, щоб підключити ваш пристрій до Інтернету. Після розпакування та підключення продукту він може почати блимати помаранчевим сяйвом або навіть усно повідомити, що готовий - тепер ми можемо розпочати процес налаштування.

Додаток Amazon Alexa, встановлений на пристрої iOS або Android, виконуйте такі вказівки:

Amazon Alexa, додайте пристрій iPhoneAmazon Alexa iPhone Додати меню пристроюAmazon Alexa iPhone Select EchoAmazon Alexa iPhone Виберіть тип луни

Крок 1: Відкрийте програму Amazon Alexa на своєму пристрої.

Крок 2: Увійдіть у програму, використовуючи свої облікові дані Amazon, якщо ви цього ще не зробили.

Крок 3: Торкніться значка Пристрої внизу екрана.

Крок 4: Виберіть + в правому верхньому куті.

Крок 5: У спливаючому меню виберіть Додати пристрій.

Крок 6: Виберіть Amazon Echo зі списку.

Крок 7: Далі виберіть свій пристрій Echo.

Amazon Alexa iPhone Підтвердження пристроюAmazon Alexa iPhone Pick Знайдено пристрійяк підключити Alexa Wi Fi Amazon iPhone вибрати мережу - -Пристрій Amazon Alexa iPhone Echo підключено

Крок 8: Переконайтеся, що пристрій Echo блимає помаранчевим кольором, і торкніться Так.

Крок 9: Виберіть виявлений пристрій із поданого списку.

Крок 10: Виберіть мережу Wi-Fi, яку ви хочете підключити.

На цьому кроці вам може бути запропоновано ввести пароль. В іншому випадку програма Alexa розпочне налаштування з’єднання - цей процес може зайняти хвилину.

Крок 11: Як тільки ваш пристрій з підтримкою Alexa буде успішно підключено, на екрані з'явиться звіт як такий. Торкніться значка Продовжуйте кнопку.

Крок 12: Виберіть місце, де буде знаходитись ваш пристрій, і торкніться значка Продовжуйте кнопку.

Це все на стороні телефону. Alexa перейде до фази інтерактивного введення на вашому новому пристрої, що запропонує вам спробувати чотири команди на зразок: "Яка погода?" і "Скажи мені жарт". Alexa також задаватиме запитання щодо ваших налаштувань новин, навичок на основі Alexa, які ви, можливо, захочете встановити, тощо.

Після закінчення вступу ви можете розпочати користуватися своїм пристроєм із підтримкою Alexa. Спробуйте завантажити деякі навички Alexa, щоб побачити, що ваш новий пристрій може зробити для вас.

Повторне підключення пристрою Alexa до Wi-Fi

Змінити налаштування iPhone на Amazon AlexaНалаштування пристрою iPhone Amazon AmazonAmazon Alexa iPhone Зміна WiFi

Що станеться, якщо ви зміните маршрутизатор (і свій SSID)? Пристрій Alexa не матиме уявлення, де підключити. У цьому випадку вам потрібно буде відкрити додаток Amazon Alexa, торкнутися зареєстрованого пристрою та змінити підключення вручну.

Крок 1: Відкривши програму Amazon Alexa, натисніть Більше вкладку.

Крок 2: Торкніться НалаштуванняНалаштування пристрою.

Крок 3: Виберіть свій пристрій із отриманого списку.

Крок 4: Під Мережа Wi-Fi, торкніться Зміна.

Крок 5: Переконайтеся, що пристрій Alexa підключено до мережі та відображає світло.

Крок 6: Виберіть виявлений пристрій із поданого списку.

Крок 7: Виберіть мережу Wi-Fi та введіть пароль.

Проблеми з підключенням до WiFi

Під час налаштування пристрою Alexa можуть виникнути кілька різних проблем. Якщо ваш додаток Alexa не бачить вашого пристрою з підтримкою Alexa, переконайтеся, що він перебуває в режимі налаштування, а його індикатор помаранчевий. Якщо ваш пристрій не перебуває в режимі налаштування, ви можете примусити процес, утримуючи клавішу Дія кнопку, зображену нижче, на пристрої протягом 15 секунд.

Кнопка дії Amazon Echo Кевін Перріш / Цифрові тенденції

Якщо ви перебуваєте на етапі налаштування, але ваш пристрій Echo не підключається до Wi-Fi, виконайте такі дії:

Крок 1: Вимкніть пристрій, почекайте кілька хвилин, а потім увімкніть його знову. Якщо проблема не зникає, перейдіть до кроку 2.

Крок 2: Перевірте ваш модем. Якщо все виглядає нормально, перейдіть до кроку 3. Якщо індикатори надсилання та / або отримання вимкнені або блимають, відключіть модем, зачекайте 30 секунд і підключіть його знову. Зачекайте, доки світлодіоди стануть стабільними. Якщо ні, то проблема в Інтернеті.

Крок 3: Якщо з модемом все гаразд, перезапустіть маршрутизатор. Якщо у вас є комбінований модем / маршрутизатор, перезапустіть його також. Повторіть крок 1, якщо ви скидаєте всю мережу і пристрій відмовляється підключатися.

Крок 4: Якщо Alexa продовжує відхиляти ваш пароль, переконайтеся, що ви вводите правильну інформацію, коли вам буде запропоновано - пароль буде чутливим до регістру, тому слідкуйте за малими та великими літерами.

Крок 5: Якщо все інше не вдається, перемістіть пристрій Alexa ближче до бездротового маршрутизатора, оскільки сигнал може бути недостатньо сильним.

Якщо у вас все ще виникають проблеми з підключенням пристрою, ми рекомендуємо звернутися до служби підтримки Amazon, яка допоможе вам ознайомитись із будь-якими факторами, які можуть спричинити вашу проблему.

Останні повідомлення