Як продовжувати користуватися iPhone, якщо ви зламали домашню кнопку

Кьолшин / 123РФ

Скільки б ми не захищали свої телефони, нещасні випадки все одно трапляються. Якщо внаслідок аварії потрапила кнопка додому на iPhone, ви можете відчути, що змушені відремонтувати телефон, або ще гірше - замінити весь телефон. Але вам не потрібно прямо замінювати телефон.

У цій статті ми покажемо вам, як ви можете модифікувати свій iPhone, щоб ви могли продовжувати використовувати його, навіть якщо кнопка додому більше не працює.

Відкриття телефону без Touch ID

Перш ніж ми дійдемо до точки, коли ми зможемо увійти в обійстя, нам потрібно завести вас у свій iPhone. Якщо кнопка "Домашня сторінка" повністю зламана, і ви використовуєте Touch ID, можливо, вам цікаво, як можна розблокувати телефон. Якщо натиснути кнопку живлення, ви отримаєте сповіщення, але ви не зможете розблокувати телефон, не використовуючи Touch ID. Так, що ти робиш?

Ви звертаєтесь до правила номер один для усунення несправностей комп’ютера - вимикаєте його та вмикаєте знову.

Ні, серйозно. Утримуйте кнопку живлення, щоб вимкнути телефон, а потім увімкніть його знову. Коли телефон перезавантажиться, вам буде запропоновано ввести пароль, щоб розблокувати телефон, обійшовши прикрі стіни Touch ID. Але переконайтеся, що ви на м’ячі; якщо екран вашого телефону вимкнеться, вам доведеться перезапустити його, щоб знову отримати можливість.

Ця корисна порада також корисна для старих iPhone без Touch ID, оскільки вона обходить деякі інші проблеми, з якими ви можете зіткнутися, наприклад, заблоковані в програмі, яку ви не можете залишити, оскільки, ну, кнопка "Головна" зламана.

Увімкнення програмної кнопки Home

як користуватися iphone зі зламаною кнопкою додому, увімкнувши плаваючу 2як користуватися iphone зі зламаною кнопкою додому, увімкнувши плаваючу 3як користуватися iphone зі зламаною кнопкою додому, увімкнувши плаваючу 4

Отже, ви тут, і ви ніколи не були щасливішими. Але останнє, що ви хочете зробити, - це перезавантажувати телефон кожного разу, коли ви хочете перевірити сповіщення або надіслати повідомлення WhatsApp. То що ви можете зробити зараз, щоб переконатися, що вам цього не потрібно? На щастя, є обхідний шлях, який можна увімкнути:

  • Відкрийте додаток Налаштування.
  • Торкніться Загальні >Доступність >AssistiveTouch.
  • Торкніться перемикача для AssistiveTouch так він відображається зеленим.

Після встановлення позначки біля нижнього правого кута з’явиться плаваюча кнопка відтінків сірого. Торкніться його, і з’явиться контекстне меню, за допомогою якого можна імітувати функції вашої кнопки «Головна», включаючи торкання кількома пальцями, відкриття перемикача додатків або навіть відкриття Центру керування.

як користуватися iphone зі зламаною кнопкою домашнього контекстуяк користуватися iphone зі зламаною кнопкою додому assistivetouch контексті 2

Найкраще, ця кнопка зберігається на екрані розблокування, тому ви можете торкнутися її та вибрати Додому , щоб відкрити введення пароля.

Вимкніть Touch ID, доки не зафіксується кнопка "Домашня сторінка"

Гаразд, отже, кнопка «Домашня сторінка» повернулась як доречно моторошна версія, схожа на привид, колишнього «я», і ви отримали все необхідне, щоб продовжувати нормально користуватися телефоном. За винятком одного - Touch ID. Якщо у вас його було ввімкнено, ви, ймовірно, використовували його для цілого ряду функцій, включаючи авторизацію завантажень із App Store. Ну, не на даний момент; ви можете також вимкнути його.

Примітка. Цей крок є зовсім необов’язковим, тому не відчувайте тиску, щоб вимкнути Touch ID, якщо ви цього не хочете. Це просто крок, який може трохи полегшити вам життя, поки телефон не виправиться.

як користуватися iphone зі зламаною кнопкою додому, вимикаючи сенсорний ідентифікатор 1як користуватися iphone зі зламаною кнопкою додому, відключаючи сенсорний ідентифікатор 2як користуватися iphone зі зламаною кнопкою додому, вимикаючи сенсорний ідентифікатор 3

Щоб вимкнути Touch ID, виконайте такі дії:

  • Поверніться до програми Налаштування.
  • Прокрутіть до Торкніться ідентифікатора та пароля і торкніться його.
  • Введіть свій пароль.
  • Нарешті, зніміть чотири поля, щоб вимкнути Touch ID.

Ось і все, більше немає Touch ID, поки телефон не буде виправлено. Якщо ваш iPhone в основному функціональний, його можна виправити на дозвіллі.

Останні повідомлення