4 способи побудувати власну ракету вдома

ракета deklofenak / 123RF Є кілька речей, настільки корисних, як бачення проекту «зроби сам» від початку до кінця. Це особливо актуально, коли кінцевим продуктом є саморобна ракета, що ширяє над головою. На щастя, для створення базової, функціональної ракети вдома не потрібен справжній ракетолог. На вибір - від простих та безпечних варіантів для дітей до більш вишуканих снарядів для любителів твердої душі. Ось чотири конструкції ракет для тих, хто має постійний погляд, спрямований у небо.

Ракета сірникових книжок

Ракети сірникових букв легко сконструювати, і, шанси на те, що у вас є все, що вам потрібно, щоб їх виготовити. Якщо у вас є сірник, бамбуковий шпажка, трохи стрічки з алюмінієвої фольги та свічка або запальничка, ви готові до запуску. Однак ви нікого не здивуєте вражаючим польотом заввишки на милю, однак, оскільки ракета сірникової будки може літати лише на висоті близько 40 футів на одній голові. Однак ракета залишає стійкий слід диму від внутрішнього запалювання головки сірника. Цей снаряд розміром з пінту може не забезпечити найбільшого удару, але це розважальна новинка.

Сода і оцтова ракета

Ракети з харчової соди та оцту - чудовий урок хімії для дітей. Все, що вам потрібно - це харчова сода, оцет, паперовий рушник, три олівці, трохи стрічки та пластикова пляшка з содою. Ця основна хімічна реакція може запустити ракету на висоту до 100 футів. Чим більше споживаної соди та оцту ви використовуєте, тим більша ємність тяги. Поміркуючи з кількістю кожного інгредієнта, ви з часом визначите оптимальне співвідношення ваги до польоту для певної пляшки, яку ви використовуєте.

Зайве говорити, що пластикова пляшка - це не зовсім аеродинамічний дизайн, але додавання картонних плавників та кришки носа дозволить вам краще контролювати траєкторію руху. Відсутність піротехнічного займання та мінімальна дальність дії роблять цю ракету надійним варіантом для дітей.

Ракета з ПВХ-паперу

Цей план передбачає базовий однотрубний апарат. На одному кінці ПВХ-труби знаходиться паперова ракета, яка призначена для вільного прилягання до самої трубки. Інший кінець з'єднаний з порожньою 2-літровою пляшкою. Це ваше основне рушійне джерело, і просто натоптування пляшки змусить достатньо повітря через трубу для запуску ракети.

Хоча конус і плавці носа на згаданій ракеті з харчовою содою можуть мати більш-менш косметичний характер, ці елементи дизайну на паперовій ракеті роблять щось різне. Спілкуватися з кутом траєкторії, довжиною конуса носа, крилами та тілом, щоб досягти пікових показників. Ознайомтесь із повним планом тут.

Цукрова ракета

Цукрові ракети надзвичайно витонченіші, ніж інші моделі з нашого списку. При правильній конструкції цукрова ракета здатна подорожувати до 2000 футів за один заряд. Назва насправді походить від компонентів, що використовуються в хімічному ядрі, яке ракета використовує для рушія. Ключовим інгредієнтом є (як ви вже здогадалися) цукрова пудра, яка використовується разом з нітратом калію і, як не дивно, підстилкою для кошенят. Ці елементи упаковані в трубу з ПВХ для створення хімічного ядра, і ця вибухівка містить удар, еквівалентний ракетному двигуну Е45.

Через більшу дугу польоту, можливо, ви захочете запустити цукрову ракету в сільській місцевості за межами вашого міста. Ви маєте справу з піротехнікою, тож ступайте легенько і дотримуйтесь інструкцій до листа.

Останні повідомлення