Як користуватися зовнішнім сховищем на iPhone або iPad

Зовнішні пристрої з iOS

Якщо ви хочете використовувати зовнішній запам'ятовуючий пристрій, такий як флеш-накопичувач, жорсткий диск або пристрій для зчитування карток, з вашим iPhone або iPad, наш путівник допоможе вам. З виходом iOS 13 у 2019 році Apple додала вбудовану підтримку декількох зовнішніх пристроїв, включаючи деякі найпоширеніші рішення для зберігання даних; ми навіть бачили, як люди підключали флоппі-диски старої школи. Незалежно від того, чи використовуєте ви iPhone або iPad із портом Lightning або USB-C, ось як ви підключаєтесь.

Оновлення iPad або iPhone до iOS 13

Номер версії iPadOS Номер вашої версії iOS / iPadOS повинен бути не менше 13

Щоб отримати рідну сумісність із зовнішніми пристроями зберігання, ваш iPhone або iPad потрібно оновити принаймні до iOS 13. Щоб перевірити поточну версію iOS, що працює на вашому пристрої, почніть із відкриття Налаштування перейдіть до Загальні, потім виберіть Про варіант. Ваш пристрій вкаже свою поточну версію iOS під Версія програмного забезпечення. Якщо номер вашої версії менше 13, виконайте наведені нижче дії, щоб оновити пристрій.

Зверніть увагу, що не всі пристрої iPhone та iPad сумісні з iOS 13. До сумісних iPhone належать пристрої iPhone 6s та новіших версій, тоді як сумісні iPad включають пристрої iPad Air 2 та новіші версії. Операційну систему Apple iOS 13 можна також називати iPadOS.

Щоб оновити пристрій до останньої версії iOS, почніть з відкриття Налаштування додаток на вашому iPhone або iPad, далі виберіть Загальніі, нарешті, виберіть Оновлення програмного забезпечення варіант. Якщо для вашого пристрою доступне оновлення, ваш iPhone або iPad повідомить вас про це, завантаживши та встановивши його. В іншому випадку, якщо ваш пристрій уже оновлено, він буде вказаний разом із поточною версією встановленої iOS.

Розуміння освітлення та USB-C

Порти USB-C та Lightning

Перш ніж підключати зовнішній пристрій до iPhone або iPad, важливо зрозуміти, який роз’єм вам доступний. Наразі на всіх пристроях iPhone та більшості iPad є власний порт Apple Lightning, тоді як пристрої iPad Pro вибирають більш потужний роз’єм USB-C. Використовуйте наведені вище фотографії для допомоги в розпізнаванні двох портів - порт Lighting від Apple тонший і виглядає порожнистим, тоді як порт USB-C трохи товщі і має тонкий роз’єм у центрі.

Фізичне підключення зовнішнього пристрою

USB-накопичувач

Перш ніж розблокувати свій iPad або iPhone і перейти до програмного забезпечення, нам потрібно встановити фізичний зв’язок між вашим зовнішнім рішенням для зберігання даних та вашим планшетом або смартфоном. Якщо ваш iPhone або iPad та зовнішній пристрій мають відповідні штекери, підключіть обидва, під’єднавши їх один до одного за допомогою нижнього роз’єму вашого пристрою Apple.

Наприклад, флешка може також використовувати роз'єм Lighting, що дозволяє їй підключатися безпосередньо до iPhone та більшості iPad. Або зовнішній жорсткий диск може використовувати роз'єм USB-C, що дозволяє йому підключатися безпосередньо до пристроїв iPad Pro. В іншому випадку, якщо роз’єми відрізняються, вам потрібно буде придбати адаптер, щоб зовнішній пристрій міг належним чином підключити ваш iPad або iPhone.

USB-адаптер для iPad Pro

Якщо у вас є пристрій Apple із роз’ємом Lightning і вам потрібно підключити зовнішній пристрій за допомогою роз’єму USB-C або USB-A, одним із варіантів є адаптер камери Apple Lighting to USB 3; ігноруйте назву, оскільки адаптер дозволяє підключати до пристрою Apple більше, ніж просто зовнішні пристрої камери USB-C та USB-A.

Якщо у вас є пристрій Apple із роз’ємом USB-C, наприклад iPad Pro, і вам потрібно підключити зовнішній пристрій із роз’ємом USB-A, Apple продає адаптер USB-C до USB.

Перегляд файлів із зовнішнього пристрою

Виберіть Зовнішній диск Виберіть зовнішній диск зі списку Місцеположення

Після того, як зовнішній пристрій фізично підключений до iPad або iPhone, ви можете використовувати програму Apple Files для перегляду зовнішнього пристрою. Знайдіть і відкрийте Файли на вашому iPhone або iPad, далі, зліва, виберіть назву пристрою під Місцезнаходження заголовок. Додаток Файли тепер відображатиме вміст вашого зовнішнього пристрою в лівій частині екрана, де ви зможете переглядати або маніпулювати ними.

Маніпулювання файлами iPadOS Підменю пропонує додаткові опції для обробки файлів

Просто натисніть пальцем будь-яку папку або файл, щоб відкрити їх. Утримуйте пальцем будь-яку видиму папку або файл, щоб відкрити підменю та отримати додаткові параметри керування, зокрема копіювання, копіювання, переміщення, видалення, перейменування, позначення та додавання до вибраного. Ви навіть можете вибрати кілька файлів або папок, попередньо вибравши Виберіть у правому верхньому куті, а потім торкніться кожного файлу або папки, якими ви хочете маніпулювати.

Якщо ваш iPad або iPhone не бачить ваш пристрій

Знак питання

Apple наводила приклади пристроїв, які працюватимуть з iOS 13, але точно не вказала, які пристрої можуть не працювати. Як результат, ваш пристрій може бути несумісним з вашим iPad або iPhone; проте спробуйте ці кілька варіантів, перш ніж відмовлятися від квесту.

  1. Перевірте, чи правильно підключені ваші пристрої разом із відповідними вилками та адаптерами. Спробуйте різні адаптери або кабелі, якщо у вас є можливість.
  2. Переконайтеся, що зовнішній пристрій зберігання даних відформатовано, щоб пристрої Mac і iOS могли його читати. Наприклад, стандартний формат файлу NTFS, який зазвичай використовується Windows, не підтримується системою.
  3. Перевірте, чи потребує ваш зовнішній пристрій занадто багато енергії. Великі блоки жорстких дисків та деякі інші пристрої можуть вимагати більше енергії, ніж може видати ваш iPhone або iPad.

Якщо у вас все ще виникають проблеми з підключенням зовнішнього пристрою зберігання даних до iPhone або iPad, можливо, ви захочете зв’язатися з Apple зі своїми занепокоєннями, оскільки безкоштовна підтримка доступна в магазині Genius Bars компанії.

Останні повідомлення